Hudba z Rychlé výhry

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Helmut Niederman 5. 7. 2005 19:38

Včera jsem se díval na TV PRIMA pořad Rychlá výhra. A v průběhu přímého přenosu, kdy moderátorka neustále mluvila,žvanila, tlachala, aby se divácí připojili a zavolali, tak jsem slyšel jednu a tu samou hudbu jako hudební výstelka pořadu. Nevím kdo je jejím autorem, ale moc by mne to zajímalo ? Je to taková hudba v rychlém tempu, pořád dokola opakující se, taková hudební smyčka.
Helmut Niederman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 5. 7. 2005 19:54

Jo to bude smyska porad dokola a myslim, ze to zmastili nekde v redakci.. Takze autora asi jen tak nevypatras..
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Helmut Niederman 5. 7. 2005 20:00

Když nad tím přemýšlím, tak to vlastně smyčka nebyla, jakmile dohrála ta hudba, tak to běželo od začatku a furt dokola. Bylo to konkrétně včera 4.7. Ale slyšel jsem tam i zpěv. Nevíte jak se ta skladba jmenuje ?

Nejhorší je, že když posloucháte v rádiu nějakou skladbu, a líbí se vám, nevíte podle jakých kritérii ji máte na internetu hledat. To samé se mi nedávno stalo, když jsem potřeboval vědět, jak se jmenuje písnička, kterou jsem slyšel v tv reklamě na komerční banku. Horko těžko jsem to našel, že to byla Morcheba.
Helmut Niederman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 5. 7. 2005 21:06

Helmut Niederman píše:Nejhorší je, že když posloucháte v rádiu nějakou skladbu, a líbí se vám, nevíte podle jakých kritérii ji máte na internetu hledat. To samé se mi nedávno stalo, když jsem potřeboval vědět, jak se jmenuje písnička, kterou jsem slyšel v tv reklamě na komerční banku. Horko těžko jsem to našel, že to byla Morcheba. /quote]

No tak ja to resim tak, ze na radii zapnu RDS a tam vetsinou nazev byva, no a kdyz je to treba v reklame tak se poptam na dc++ tam to vetsinou nekdo vi ;-)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Harry Potter 30. 7. 2005 16:35

Já to vím, protože jsem čarodejnický učeň z Bradavic, je to samozřejmě cover remixovaná verze písničky Heaven Must Be Missing An Angel od skupiny TAVARES ( 70. léta 20. století )

Mimo jiné je i na albumu soundtracku Charlies Angels ( Charlího Andílci )
Harry Potter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod janurpo 30. 7. 2005 17:43

OT:

By mě zajímalo, kolik lidí se na takovou kravinu dívá. A hlavně kolik je ochotných tam i zavolat. Vžďyť je to podvod.
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Harry Potter 4. 8. 2005 18:35

Pánové a dámy, právě si nyní můžete stáhnout zmíněný remix písně Heaven Must Be Missing An Angel v mé resamplované podobě, v podobě hudební smyčky, kterou jste mohli slyšet v pořadu Rychlá Výhra.

Celou hudební smyčku si můžete stáhnout zde http://www.elufa.aktualne.cz/HeavenMust ... smycka.mp3 a nebo přímo v prohlížeci Mozilla Firefox bez nutnosti stahování ( doporučeno zejména pro xDSL přípojení )

Má 3,70 MB a trvá 4:03 minut.

Pokud byste si raději poslechli celou hudební skladbu ve formátu MID, pak si ji můžete stáhnout zde http://www.elufa.aktualne.cz/heavenmust ... nangel.mid a nebo přímo v prohlížeči Mozilla Firefox ( Je nutný mít nainstalovaný plugin QuickTime )

Má 170 kb a doba hudební skladby trvá 7:17 minuty.
Harry Potter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koblih 14. 9. 2005 11:53

Videl nekdo dneska rano(asi kolem 2:00) Rychlou Vyhru? Moc by me zajimal nazev toho songu co tam ze zacatku hral...Prosim poradte...
Koblih
Čtenář