Vysílací čas seriálu 24 hodin

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Harry Potter 27. 6. 2005 20:18

Teď jsem se podíval do časopisu ANO na příští týden a málem mi praskla vzteky žluč. Mám sto chutí napsat stížnost NOVě a CME k vůli posunutí vysílací času 24 hodin.
Myslel jsem si, že po skončení Superstár, bude tento seriál se vysílat v přijatelné době blíž k 22 hodině. NOVA doslova sestrojila doslova bombu k prudkému snížení sledovanosti tohoto seriálu. V programu dne 10. července 2005 NOVA vysílá od osmi hodin večer seriál HOSPODA, po skončení nasazuje milionkrát reprízovaný film POLICEJNI AKADEMIE po tomto filmu NOVA nasazuje další americký stupidní film, taky milionkrat reprizovany a ted se vsichni podrzte, zacatek vysilani serialu 24 hodin se posouva cca o 2 hodiny. To jest od 10. července, kdy se vysílá 15. díl, můžeme tento seriál sledovat v průměru kolem 1. hodiny v noci.

Nejhorší pocit je, že teď od července budu makat, skončila mi totiž doba v nezaměstnanosti a již nyní nebudu moci sledovat TV do dvou hodin do rána. Jelikož mi začíná pracovní doba od 6. hodin ráno.

NOVA se pomátla a sleduje, aby se na ten seriál už vůbec nikdo nedíval, možná už nechce pokračovat ve vysílání tohoto seriálu. Takže jsem zvědav, zda-li uvidíme IV. řadu.

Kdo se proboha bude dívat v jednu hodinu v noci na seriál, když pracující člověk musí brzy ráno vstávat do práce.
Proč večer dává NOVA KULOVÝ, ale premiéry pozdě v noci ikdyž ty reprízy může vysílat v jiné době, například odpoledne nebo ráno.

To samé je i u seriálu SMALLVILLE ( viz obdoba seriálu SUPERMAN ), ten dokonce běží ve 3 hodiny v noci.

NOVA je padlá na hlavu, napíši ji žlučovitý dopis, už mne začíná vážně brnkat na nervy.

Nevím čím to je, ale seriály a filmy, které jsou u mne moc populární, tak ty NOVA buď ignoruje nebo vysílá v nevhodném vysílacím čase. Před lety vysílala britský špionážní seriál, název si už nepamatuji a tento seriál už neběží na NOVě, ikdyž má ve Velké Británii velký úspěch. To samé je i u seriálu 24 hodin.

Kdyby byl ředitelem NOVY Železný a kdyby nezrušili pořad Volejte řediteli, určitě by reagoval na dopisy. Jenže teď, kdy NOVA dává podobný pořad Volejte NOVU, tak dává jen ty dotazy, které se jim hodí do krámu.
O zahraničních seriálech moc nemluví, ale o takových věcech jako je Big Brother nebo Superstár se neustále mluví.

Nejhorší je asi to, že patřím mezi skalní fanoušky seriálu 24 hodin. A zrovna teď, kdy je to nejvíc napínavé, tak to posunou o 2 hodiny. Já chápu, že NOVA má Havaj a že v létě jsou reprízy k vůli dovoleným, ale s tím časovým posunem, to opravdu NOVA přehnala. Proč to nepřesunula na jiný den, to bych ještě toleroval. Nemám co bych dodal, jsem opravdu naštvaný.

//Ivo M.: upraven titulek
Naposledy upravil Harry Potter dne 27. 6. 2005 20:31, celkově upraveno 3
Harry Potter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 27. 6. 2005 20:22

no mat tvoje problemy
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adamek.jan 27. 6. 2005 20:35

Existuji DVD recordery a vopravdu funguji ;-)
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Harry Potter 27. 6. 2005 20:41

adamek.jan píše:Existuji DVD recordery a vopravdu funguji ;-)

Teď nevím, jestli jste se nepřeklepnul ve slově, ale o tom vím, že seriál 24 hodin se distribuje všude po světě na DVD kotoučích. Já mám doma II. řady, vadou na kráse je chybějící český dabing, ale aspoň jsou tam český titulky. Na III. řadu si hold musíme počkat, až to na NOVě skončí, tak to bude i u nás na DVD. Ale nebude to dřív než v prvním pololetí roku 2006.

Ale možná jste se překlepnul ve slově DVD a měl jste na mysli VHS, ano, já mám doma VHS rekorder, a mohu si ho klidně naprogramovat a jít spát. Jenže problém je v tom, že máme špatný signál PRIMY přes TV rozhraní, a tak PRIMU sledujeme přes VIDEO.

Laicky řečeno, na ovládači stisknu tlačítko pro VIDEO a na ovládači od VIDEA stisknu příslušný kanál, který je uložen v paměti, z něhož se pak nahrává zvuk i obraz. A kvalita signálu PRIMY lze chytnout jedině přes video a v tu dobu se rodiče dívají na PRIMU. Kdybych si to naprogramoval, tak by rodiče neviděli PRIMU a druhou televizi nemáme.
Harry Potter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prazskej Pepík 27. 6. 2005 20:59

Je to jen dobre. Takovy braky by se nemely vysilat vubec.
Prazskej Pepík

Odeslat příspěvekod mareq 27. 6. 2005 21:31

[OT]
To s tím DVD rekorderem není překlep, opravdu jsou a fungují :)
[/OT]

Tak si to nechte nahrát u kamaráda. Nebo u něj taky koukají v danou hodinu na Primu přes video?
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubakod 27. 6. 2005 21:34

// mbing : žádný flame.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 27. 6. 2005 22:26

Harry Potter píše:Teď nevím, jestli jste se nepřeklepnul ve slově, ale o tom vím, že seriál 24 hodin se distribuje všude po světě na DVD kotoučích. Já mám doma II. řady, vadou na kráse je chybějící český dabing, ale aspoň jsou tam český titulky. Na III. řadu si hold musíme počkat, až to na NOVě skončí, tak to bude i u nás na DVD. Ale nebude to dřív než v prvním pololetí roku 2006...n/quote]

Ja sem to myslel tak, ze by sis to mohl burnovat sam. Jakoze vzit DVD-RAM (nebo jakekoliv jine prazdne DVD) a natocit. Mozna mas jeste video, nevim..
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Asspenn 27. 6. 2005 22:30

Tvůj problém se vyřeší sám. Jestli se od 10.7. seiál 24 hodin posouvá na dobu 01.00 po půlnoci, budeš moct nahrávat, protože rodiče se tou dobou na Primu asi dívat nebudou, pokud teda nesledujou všechno. V tu dobu totiž na Primě běží stupidita všech stupidit čili Rychlá výhra. A jestli sledujou i tohle, tak určitě brzo vyhrajou a budeš moct nahrávat na druhý video nebo koukat na druhou TV. Nebo si z první výplaty kup TV kartu do PC - analogová se dá sehnat už za tisícovku.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anonymni 27. 6. 2005 22:31

tj na novu se stejne neda moc divat, vetsinou kdyz nova vysila neco co uz bylo v televizi xkrat, pocita s tim ze konkurence 1000% nabidne neco lepsiho, doporucuju filmovy klub na ct2 kazdy pondeli v mesici...
Anonymni

Odeslat příspěvekod xmichalx 31. 7. 2005 10:36

jeto skoda 24je good ale stim asinic neudelas :hm
xmichalx
Čtenář

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 31. 7. 2005 12:09

cela tv je na nic a nove se neda rikat tv uz vubec...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod JendaLinda 31. 7. 2005 12:24

Tak tohle mě netrápí :) Já jsem viděl jenom první díl první řady a nelíbilo se mi to.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Harry Potter 31. 7. 2005 13:56

JendaLinda píše:Tak tohle mě netrápí :) Já jsem viděl jenom první díl první řady a nelíbilo se mi to. /quote]

A proč asi ? Protože ten děj je rozložen do 24 dílů, proto se ti asi nelíbil první díl. V prvním díle nic člověk neuvidí, musí sledovat seriál celý aby měl nějaký požitek. Navíc III. řada je ještě lepší než ta první, jelikož se tam jedná o zabijácký virus,který chtějí použít teroristé na USA, vlastně ten virus už rozprášili v jednom hotelu v L.A. Všichni začali umírat, a úkolem Jacka Bauera je zastavit šíření viru, najít protilátku k viru a zneškodnit teroristu.
III. řada má napětí, drive a je to jeden z mála seriálů, který se mi líbí, ale NOVA raději bude 100x dokola reprízovat seriály jako Hospoda a Policejní akademie a teď zase Slunce seno..
Harry Potter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 31. 7. 2005 13:58

Harry Potter: Že se ten seriál líbí tobě, mě utvrdilo v tom, že je to stupidní seriál, na který se nechci dívat... Stejně nemám už půl roku televizi.. :)
AndrewJ
Přeborník

Další stránka