Má alespoň jeden z TV seriálů dnešní doby nějakou úroveň?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 12. 2005 13:52

Aha, tady je jádro problému... hezké věci nejsou seriál...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 19. 12. 2005 13:59

mcgyvera jsem mel moc rad. dokonce jsem jednu dobu mel vlasy jako on :D mohli by to zase opakovat :oboze
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 4. 1. 2006 20:28

JÉ.......... Jak já rád koukal na Odpadlíka :|
party boy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 4. 1. 2006 21:03

mam rad macagyvera (prave pozeram cast last stand), potom startreky a simsnov.. pozrem si aj nieco ine(povodna kobra11, profesionals), ale uz to niesu take srdcovky..
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 1. 2006 10:27

Snad jen tyto:
Jistě pane ministře
Jistě pane premiére
The Simpsons
Červený trpaslík

jinak asi ne
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 1. 2006 21:59

Berlín,Berlín
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 1. 2006 14:15

Super je teďka páteční večer na ČT2 - nejdřív Monty Pythoni a potom Červený Trpaslík :tleskani .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Caddy 12. 1. 2006 13:11

nerikam, ze maji nejakou oslnivou uroven, ale mam je rad:
Kobra11 - svymi efekty pokori i americke filmy/serialy, je to lehce vtipne a sympaticke
24 (hodin) - Trochu netradicni pohled, dej ma rychly spad a spoustu zvratu, jedine, na co se divam se zatajenym dechem od zacatku do konce. Takrka nema hlucha mista, u kterych by clovek polevoval v pozornosti.
Caddy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 5. 4. 2006 17:52

Včera jsem sledoval Band Of Brothers (Bratrstvo Neohrožených :D ) a celkem bomba :) . Jenom mi bylo celkem líto, že Schwimmera nemluvil Rous.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Malkovich 5. 4. 2006 17:55

Jo- večerníček Broučci :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 5. 4. 2006 18:15

Sleduji většinou už jen francouzské kriminální seriály - Julie Lescaut, Ženská spravedlnost, Alex Santana, Žena zákona. A ještě někdy Beze stopy a Kriminálku Las Vegas. A nesmím zapomenout na jmenovkyni All McBeal. Z českých seriálů poslední doby jen Četnické humoresky. A nenechám si teď ujít Band of Brothers.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 5. 4. 2006 18:58

ally píše:Sleduji většinou už jen francouzské kriminální seriály - Julie Lescaut, Ženská spravedlnost, Alex Santana, Žena zákona. A ještě někdy Beze stopy a Kriminálku Las Vegas. A nesmím zapomenout na jmenovkyni All McBeal. Z českých seriálů poslední doby jen Četnické humoresky. A nenechám si teď ujít Band of Brothers.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 5. 4. 2006 20:15

Četnické humoresky!
tark
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 6. 4. 2006 09:46

Bratrstvo neohrozenych je teda pekne o nicem. U neceho valecneho se mi jeste nikdy nestalo, ze by me takhle jimalo spani. Musel jsem se drasticky drzet abych neusl, ale pri pristim dilu to asi vzdam. Vubec se jim to nepovedlo. Je to nejake cudne..
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 6. 4. 2006 16:22

Hm, mně se to líbilo. Řekl bych, že ten 1. díl bylo spíš jen takové seznámení s aktéry a dějem (a žádné boje), všechno se pořádně rozjede od druhého dílu - vylodění v Normandii, přesun do Carentanu či Caranteanu :D (BTW jedna mapa z COD 2 :) )... Už se těším :wink: .
ConPower
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků