Také obdivujete Horsta Fuchse?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fales 11. 6. 2005 10:23

Tak co? Co rikate na tohoto chlapika uvadejici teleshopping? Ja ho strasne obdivuji a pravidelne sleduju Teleshopping jenom kvuli tomu abych se zasmal jeho specialnim kouskum jako je napriklad smazeni vajicek na kapote auta!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak cetl jsem jeden clanek o nem v Chilli Chilli ale jelikoz nemam scanner tak vam to sem napisu protoze me to opravdu pobavilo a dokonce jsem si to vybral jako "Mluvni cviceni" do skoly.

Horst Fuchs je to muz teleshoppingu ktery kraji, striha sleha a cisti koberce lepe nez kdokoli jiny na svete. Je to jediny rakusan ktery ma vlastni fanklub a dokonce diskuzni kruh na http://www.okoun.cz Na duveryhodnosti mu take dodava sada masivnich zlatych prstenu a 2 zlate nausnice. Take je velice zajimava jeho kombinace zlute kravaty cerveneho saka a fialovych kalhot. Jiny by v tom vypadal jako blazen ale k Horstovi to tak nejak patri!!!!!

// mbing : upraven předmět.
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 11. 6. 2005 11:19

http://www.cilichili.cz/ arcivy cisel->cislo 3->nahledy stranek->strana cislo 14 az 17,jinak je to opravdu spravny chlapek :-)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fales 11. 6. 2005 11:39

AJo jo to je ono!!!! :tleskani
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Master74 11. 6. 2005 12:00

NEeee,nesnasim toho .... :lol: a nechapu jak ho nekdo muze obdivovat :oboze .
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 6. 2005 14:39

Lepší je Carda, který ho v TT napodobuje :D .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fran_klin (novy) 30. 6. 2005 15:30

Škoda jen, že v poslední době je více vidět kuchař Tony a další individua...
fran_klin (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 30. 6. 2005 20:18

Kdo tady má něco proti Kuchaři Tonymu :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Horst Fuchs 30. 6. 2005 20:39

Vasich oblibenych postav z Teleshopingu se v brzy dockate, jen co budou zase plne sklady revolucnich nanositek a podobnych udelatek. :D
Horst Fuchs
Čtenář

Odeslat příspěvekod Asspenn 30. 6. 2005 20:53

Horst je hvězda první velikosti. Prostě profík. Sice bych si od něj nic nekoupil, ale je to bavič. Kam se s..e Novotný :o))
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 30. 6. 2005 20:56

Teleshopingy nesleduju, ale kdybych něco prodával tak bych si ho najmul.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 1. 7. 2005 12:03

nejvetsi borec... to zlato všude a proste jak to prožívá.. nemá chybu... Ted jsme videl nejakej novej pristroj do domactnosti kde už nebyla Gábi, ale nejaka jiná dylča, a Horst je pěkně vypasanej tlustej :(...Měl by začíz nabízet něco na posilování to by teprv bylo.. Ale stejne je to borec.. Kam se hrabe zabava na Nově :)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 7. 2005 12:37

Gabi Breger už nedělá s Horstem? Ty její piruetky a úsměvy.... Horst je king...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 11. 8. 2005 15:32

lepšií je ten z telebazaru ja teď nevim jaxe menuje :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Byte 11. 8. 2005 15:47

Ten clovek ve me vyvolava temer totální agresivitu. Vzdycky kdyz ho vidim tak si predstavuju jak mu jeho nové nože zabodávám do krku a jeho skvelim vysavacem mlatim do hlavy.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cibtom 21. 8. 2005 17:39

Jeho reklamy umím nazpamět, vstávám v 5:30, kdy zrovna běží na Nově. Co mám dělat? Já to beru jako srandu...
cibtom
Návštěvník

Další stránka