Vadí vám reklama v TV?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 18. 2. 2006 13:41

No s těma bublinkama je to pěkný podvod jak každá reklama viz reklama na počátku 90. let jak dělali ten pokus s tým vajíčkem a zubní pastou Blend-A Mend. Schválně jsem si koupil tu čokoládu co dělá na jazyku bublinky a vůbec to není pravda, měl jsem to na jazyku 2 minuty a vůbec jsem do ní nekousal, ale bublinky jsem neměl. Jinak co se týče tý reklamy, tak ty holky v té reklamě jsou fakt crazy.

Jinak já si pamatuji, že jsem si nedávno koupil jednu čokoládu od té stejné firmy co dělá Milku a říkaval jsem jí bouchací čokoláda. Strčil jsem si kostičku čokolády do pusy a za chvíli se čokoláda rozpouštěla a cítil jsem jak mi na jazyku bouchá, byl to takový divný pocit, bohužel tuto čokoládu už v supermarketu nekoupím, nevím proč, ale byla sice dobrá, drahá, stála kolem 30,- Kč, ale nechápu, proč ten supermarket tu čokoládu nekupuje ?
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 7. 3. 2006 10:34

No mě v poslední době děsně, ale opravdu děsně rozčiluje kampaň Vodafonu.Zvlášť to slovo NOW.Člověku, který neumí anglicky to nic neřekne a člověka jako mě to akorát nas*re. Já nechápu, proč se nám do živat v Čechách cpát angličtina.Souhlasím, že je dobrý ji umět, ale ve své zemi tak mluvit nebudu.To je vůbec trend, který se mi nelíbí...Proč mi jako česi se musíme kvůli cizincům učit jazyk abychom se s nimi v Čechách domluvili?Proč oni se neučí česky.Copak, když bych přijel do Londýna, Paříže, Berlína...a šel bych si koupit třeba boty, bude na mě mluvit někdo česky?Ne...no nic.to jsem trochu odběhl.Takže prostě to zatracené slovo NOW.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 3. 2006 14:37

To now mi připadá jako zoufalý výkřik, jako když ti někdo šlápne na bolavý palec, možná je to ten pravý význam.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deli 7. 3. 2006 23:30

Vůbec ne, reklamy mám rád, pečlivě je sleduju a nechávám se jima ovlivnit ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 3. 2006 19:23

Už jsem si na ně vcelku zvyknul. Ale na druhou stranu je to skvělá příležitost odskočit si na záchod :-D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod decried 14. 3. 2006 22:50

Uplne najviac mi vadi reklama na postovu banku. Pavelekova hypersuxxx, uz to nemozem pocut.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Malkovich 15. 3. 2006 08:40

Pokaždé,když vidím,nebo spíše slyším reklamu na AHA musím vypnout zvuk,přepnout kanál nebo si dát svěrací kazajku,jinak bych tu televizi snad rozmlátil. :mrgreen: Tu reklamu vymyslel opravdový magor,nemající absolutně žádný cit.Jestli to náhodou není nějaká nová forma zbraně. :hm :mrgreen:
Každopádně na takové lidi platí jenom jedno.Lopatu a mlátit ho do hlavy hlava nehlava. :oops:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 18. 3. 2006 16:17

:pozor2 Na ČT 1 a 2 nemají reklamy co dělat,dostávají dost peněz od nás všech,tak ať nechají reklamy komerčním kanálům.Reklamy jsou všeobecně přiblblé až na výjimky a jak říkám,veřejnoprávní televize má dost peněz ze zákona,tak co ještě hrabou a otravují reklamou. :oboze
nazdar (novy)
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 20. 4. 2006 06:32

Už mi vadí, že jich je stále víc. Ve filmu kde dřív byly jedna jsou dvě, kde byly dvě jsou tři. A strašně řvou. A nejvíc mi vadí reklamy, kde se malé děti cpou tatarkou, hranolkama, sladkostma. Pořád se mluví o tom, že stále více dětí je obézních, tak bych takovéto reklamy přímo zakázala.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod tark 20. 4. 2006 14:36

Resim to nahravanim, vystrihanim reklam a divanim se na hotovy film :-D
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 20. 4. 2006 17:10

Nevadí mi v rozumné míře, což je ovšem hodně relativní pojem. Chápu, že z reklamy televize živa jest, nicméně by to nemělo být na úkor diváka. Třeba na Nově je to přehnané, ale ČT pohoda. Zvláštní kapitolou je kvalita reklam... kdyby ty reklamy byly vtipné jako v Telebazaru, tak pak by mi nevadily ani 15 minutové předěly mezi pořady. Nemam rád dlouhé mezery v jednom filmu, zvláště, pokud v něm jde o atmosféru - tu reklama zboří a film tak přijde o část svého napětí.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Předchozí stránka