Co vytknout současným českým televizím?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod scater 28. 6. 2006 16:17

tak to musíš nějak vystinout a nebo vydržet.Konec diskuze :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 16:31

... ale zase se mi líbí že nova polevila v telenovelách .. to je dobré :tleskani
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 28. 6. 2006 16:32

No jo...telenovely nefrčíí...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 28. 6. 2006 17:25

Je to dobře, telenovely se nedaly sledovat :lol: ....

Jinak, co bych vytknul? Dlouhé reklamy :x
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mae-geri 28. 6. 2006 20:10

jj, to je fakt. Ty reklamy jsou strasne. A ruzne televize je davaji dost casto ve stejny cas, takze nema cenu ani prepinat program...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 28. 6. 2006 22:08

Přesně, někdy se mi zdá, jako by byly snad televize domluvené, že v tuto dobu a tuto dají stejně reklamy :lol: ... to mě vždy dostává :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 29. 6. 2006 14:12

includes píše:Přesně, někdy se mi zdá, jako by byly snad televize domluvené, že v tuto dobu a tuto dají stejně reklamy :lol: ... to mě vždy dostává :lol: ...l/quote]

To se ti nezdá reklamní bloky jsou zařazovány na přesná místa v pořadech ( většinou ) a jelikož pořady začínají často ve stejné časy tak i reklamy jdou stejně. Není to ovšem pravidlem ale dost často to vychází se slušnou přesností.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 5. 8. 2006 13:58

Ano, reklamy bývají v českých podmínkách vždy cca. po půlhodinách.
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 5. 8. 2006 21:12

Co bych jim vytknul? Asi to, že posledních 10 dní nešel jedinej dobrej film.. Jenom kriminálka Las Vegas nebo německý píčičovinky
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 6. 8. 2006 15:16

Nově bych vytknul, že uvádí starý a profláklý filmy jako megafilmy (viz. Godzilla, nedávno Mumie apod.) :-/
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 8. 2006 15:36

Posledni dobu jsem se zacal trochu divat na televizi a kdyz jsem videl programovou skladbu Novy, neveril jsem svejm ocim. V primetime se objevujou zasadne stokrat videny "trhaky", potom nejaky francouzsky nebo nemecky splacaniny, ktery by si troufla davat leda tak Prima pozde vecer, samozrejmosti jsou i dalsi braky jako napriklad Andelska tvar. Hlavne ze od osmi furt davaji Kobru 11 :D

Jinak se mi docela libi krok CT, ktera cast programu vysila 16:9, orezavani na TV format nesnasim... Naposledy u Letce to byla hruza, nebyly vyjimkou dialogove, kdy byla videt z obliceju jenom pulka.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 6. 8. 2006 16:22

hot: a co bys cekal :D novy filmy sou drahy :D tak davaj to samy dokola.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 8. 2006 16:25

Hm. Tak dneska je Mystic River, Prima ho bude davat az nekdy po jedenacte hodine. Parada...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod mickaelb 6. 8. 2006 17:21

Nenavidim momentalne na nove tu znelku reklam s tym dicapriem, to bych vrazdil :twisted: mi to dycky malem urve usi....
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 8. 2006 17:25

Mno, letosni letni sestrih je nastesti uz o trochu mensi tragedie nez ty posledni pokusy... Havaj, Novamba atd. ...
hotspot
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka