Co vytknout současným českým televizím?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod dgiani 24. 5. 2005 20:19

Co byste vytkli současným českým televizním stanicím a zároveň celé televizní scéně? Berte prosím ohled na to, že Česká televize je veřejnoprávní médium a ze zákona musí některé pořady pro menšiny vysílat.

ČT: Zrovna mě nic nenapadá, ale určitě si vzpomenu.
Nova: Až příliš mnoho komerce. Jejich zpravodajství je jen jiná forma seriálu.
Prima: Krátké zpravodajství, použitá grafika.

Věřím, že mě doplníte dalšími smysluplnými příspěvky.
dgiani

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 24. 5. 2005 22:13

Nova - je vidět, že už jí jde jen o peníze

ČT - vadí mi na ní její styly upoutávek - přijdou mi takové... nevím jak to vyjádřit... jsou tam "moc milí moderátoři".

PRIMA - To by byl pěkně dlouhý seznam :) Tak alespoň stručně

1. GRAFIKA (i televize v Mongolsku mají lepší
2. POŘADY (vesměs archívy německých televizí)
3. STRUKTURA PROGRAMU (ten program snad skládá sekretářka na polední pauze!)
4. KOPÍROVÁNÍ POŘADŮ - Pojišťovna štěstí -> Nudná Pouta, Big Brother -> VyVolení, Milionový pár -> Balírna
5. NOVÉ LOGO - Původně jsem myslel, že je to nepovedený vtip. Bohužel nebyl.
6. CO SI O SOBĚ MYSLÍ - Jsou neuvěřitelně namyšlení - např. jejich "virtuální studio" - říkal jsem si... tak, to bude bomba! A? Zklamání těžkého kalibru.

Ale nakonec, mě to může být jedno... od 1. března Primu nesleduji :)
Petr_Novak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 24. 5. 2005 22:30

Naopak, Prima je velice dobrá vize, na ktreý narozdíl od CT 1 a Novy dávají dost koukatelných věcí. To se o CT 1 říci nedá, o Nově ou vůbec ne. Kriminálky na Primě sou nejlepší. To že kopíruj mi nevadí, rozhodně to neni důvod nekoukat se na Primu..
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 25. 5. 2005 15:55

... každý má jiný názor... ale pro mě je to důvod dostatečný :)
Petr_Novak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondra123 25. 5. 2005 20:09

NOVA....nenajdu na ni ani jedno pozitivum-nejde se tam divat snad na nic!Zpravy nejsou zpravy a jeste si vzpomenu terba na Snidani s Novou, coz je tragedie-kdybych zastavil prvni dva lidi na ulici, co bych potkal, tak by byli lepsi nez tohle-proste bes.To vse jeste doplnujou souteze o tisice, kde jsou soutezni otazky typu:Co je dneska za den?a minuta volani stojo horentni sumy.O co jim asi de?:)Pak porady jako Strepiny, nebo dokonce magazin Vikend-to snad nemuzou myslet vazne.muzu pokrazovat treba Praskem nebo Natoc to s naprosto uchylnym Rychlym....no proste je to bida...snad ani jeden program nemaj dobrej

PRIMA...uznavam, ze grafika je spatna, ale na druhou stranu maj celkem dobry zpravy.Maj sice spoustu nudnejch nemeckejch detektivek, ale na druhou stranu maj porady, ktery sou spickovy a lepsi nez na CT.A to je hlavne Autosalon-to proste nema konkurenci-jen tak dal!!!Svet 2005-taky bomba-kam se hrabe nakej Objektiv.No a treba ani to rande neni spatny.Je to proste priklad jak by mela vypadat komercni televize a ne na takova hruza jako NOVA.

CT....Super zpravy, akorat ty jejich serialy mi posledni dobou nepripadaj moc dobry, ale vuci Nove je to porad dobry..Jinak super hudebni porady Pomeranc, vybornej Poprask nebo treba Noc s Andelem...Ani mi nenapaa porad, ktrej by byl spatnej

tak co si myslite vy? libi se vam vubec nakej porad na Nove?Ja kdyz to vydim, tak neverim ze to muze vibec nekdo sledovat a pritom oni se porad ohanej tema grafama sledovanosti, tak nevim?Kdysi byla Nova lepsi, ale posledni dobou se to takhle radikalne zhorsilo.Tak bud se vsichni na to divaj ze setrvacnosti, nez prokouknou, nebo sme stat idiotu??? Co myslite???
Ondra123

Odeslat příspěvekod Koby 25. 5. 2005 20:29

Na Novu se nedívám, taky neznám pořad, ktreý by tam byl dobrý. Občas nějaký horor v pátek, ale to je tak jednou za pár měsíců. Jinak fakt nic teda...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondra123 25. 5. 2005 21:01

No jasne nekdy je tam dobrej film, ale ja myslel spis porad, kterej vytvari
Ondra123

Odeslat příspěvekod Koby 25. 5. 2005 21:14

No, tak s pořady samozřejmě souhlasim plně. Bída neskutečná, ale nejenom na Nově, ale pořady stojí z aprd všude. Autosalon na Primě je sice dobrej, jenomže jenom na český poměry. Když se koukneš na DSF na Motorvision, to je uplně ale uplně nekde jinde. Autosalon má jednu nevýhodu, je strašně krátkej a nic moc tam neni. Mě příde, že tam dávaj auta, co se moc neprodávaj, jako reklama:) Každej díl je Offroad, SUV, MPV atd... Takový běžný auta, jako Civic, Accord, Mondeo atd. je tam podle mě hrozně malinko. Je to plný terenáků atak, který mě zas tak nezajímaj, ale je to dobrý, koukám se na to, nic jinýho mi snad ani nezbývá. Škoda, že to neni delší...
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondra123 26. 5. 2005 19:35

No mne se na Autosalonu libi i, ze je to podavany taky trochu vtipne a ne jen suse vyhladat data o tom aute, jak to je v tom poradu o autech na CT.Myslim si, ze tam recenzujou vsechno s tim sem spokojenej.A uroven to ma tyk dobrou-jestli si videl nedavno, jak delali ten zavod Masserati(za 22 000 000) Ferrari, Nejsilnejsi motorka a letadlo, tak jakovyhle hracky si jen tak nesezenou asi ani na DSF.Nebo jak bylo nedavno predstaveni toho novyho Ferrari, tak ho normane Prime primo v Maranelu pucili na otestovani a to se asi taky hned nekomu nepostesti, takze uroven si myslim ze to ma velmi slusnou
Ondra123

Odeslat příspěvekod bigdoc 27. 5. 2005 13:49

TV Nova - televize, která cíleně snižuje inteligenci národa, provádí debilizaci v masovém měřítku. Jistě můžeme pochválit "grafiku a znělky" a podobně, ale to není zcela podstatné. Jed může být zabalen v moc hezké krabičce a zůstává jedem.

Prima TV - o něco lepší Nova. Nemá takový vliv, nemůže si dovolit tak manipulovat, musí být o něco poctivější.

ČT (1, 2) - to samozřejmě nelze s komerčními televizemi srovnávat, je to veřejnoprávní médium s činností danou, předepsanou zákonem. Vcelku ji plní - současný ředitel Janeček je poměrně dobrý. Rád bych, aby měla větší rozpočet a točila a vysílala daleko víc menšinových, okrajových žánrů: špičkové dokumenty, špičkovou původní publicistiku, a alternativní filmovou tvoru (jedenkrát za týden filmový klub je málo).
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fran_klin (novy) 3. 7. 2005 17:04

No pokud jde jenom o grafiku tak:
ČT - červená grafika zpravodajství se mi líbí, ale upoutávky na pořady jsou hodně podobné nově
NOVA - např. snídaně s novou mi příjde moc flashovská
PRIMA - Nové logo je opravdu jenom vtip, to staré bylo oproti němu naprosto geniální a co se týče znělky zpráv - nesnáším ji - moc dlouhá, zkrátil bych ji tak na 10s
fran_klin (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Harry Potter 3. 7. 2005 19:30

Co vytknout českým televizím ?

ČT : spíše by se neměla snažit se za každou cenu konkurovat komerčním médiím, měla by spíše přinášet pořady pro mládež, víc hovořit v televizi o sexu,drogách a nebezpečí z toho plynoucí. Víc by měla vysílat filmy v původním znění s titulky a také STEREO.
ČT by ve svém vlastním zájmu a v zájmu ČR by měla odvysílat 5,5 hodinový monstrproces s Miladou Horákou a ukázat " celému světu " tedy ČR hrozby a nebezpečí komunismu.
Nova : u Novy mne štve, že se snaží dělat z lidi hlupáky, že jim vymývá mozky jako komunisti, akorát to není v politickém kontextu, rovněž by se měla tato televize přejmenovat na televizi ZHO*NA. Místo, aby vysílala kvalitní filmy a seriály tak nabízí ubohé české seriály a reality show typu Big Brother. Nově nemohu odpustit posunutí vysílacího času 24 hodin, kdy nova posunula tento seriál na jednu hodinu v noci. Kdo se má proboha na ten seriál dívat, když pracující člověk musí brzy ráno vstávat do práce ?
Kdyby NOVA nebyla blbá, mohla tento seriál vysílat v atraktivnějším čase. Všude ve světě běží tento kultovní seriál 24 hodin v PRIME - TIME.
Taky mne štve, že pořad Volejte NOVU mají na starosti zprávaři, je to postaveno na úroveň Televizních Novin. Tento pořad vůbec nemá takový formát a dramaturgii, ve stylu " Nad dopisy diváků ". Diváci nemají možnosti pokládat dotazy písemně, e-mailem a na telefonické dotazy se nevejde mnoho času ani prostoru. Jako by internet neexistoval pro ZHO*NU, tak proč zbytek nezodpovězených dotazů k NOVĚ, nepřeřadit na internet, kde by si diváci přečetli dotazy a odpovědi.
PRIMA : Tato televize snad žije na počátku 90. let, vysílá staré seriály jako je Beverly Hills 90210, spoustu evropských seriálů - z Německa, Francie, UK, přitom tyto seriály nejsou moc kvalitní, a jsou samé detektivní.
PRIMA má špatný programový šmrnc, kvalitní seriály a filmy vysílá pozdě v noci a večer vysílá stupidity, stokrát reprízované pohádky, a české filmy.
Grafika, kterou PRIMA je na úrovni 90. let, jako kdyby pozapoměla na 3D grafiku. Ještě jsem neviděl, žádnou 3D upoutávku.
Zprávám a publicistitě je věnován malý prostor. Jenom 10 minut jsou zprávy vysílány každý den.
PRIMA není kanál pro celou republiku, někdy mám pocit, jako kdyby to byla regionální televize.
A co je nejhorší, tato televize dává prostor komunistickým propagandistickým seriálům a filmům.
Harry Potter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Asspenn 3. 7. 2005 20:32

Nezajímá mne nic než obsah toho, co vysílají. Čili z 90% ČT2
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 3. 7. 2005 20:42

čt2 mám rád.... jinak vytýkám čt1 komerci... ale to je tím, že má málo peněz.... ale spousta lidí by chtěla, aby čt za "ty prachy" byla aspoň jako nova, vždyť tam dávají jenom stupidní dokumenty, koho to zajímá...

prostě blboist je věčná
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 7. 2005 21:34

Já bych všem součastným TV kromě ČT 2 vytknul to, že si nedokážou upoutat mou pzoronost. :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 3. 7. 2005 21:50

tv pozeram malo, ked uz tak v poradi TA3(spravodajstvo), discovery channel a CT2. ak nenajdem nic tam, vypinam a idem moderovat na pauzu :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ally 23. 6. 2006 12:14

ČT 2 je dobrá
ČT 1 se moc snaží vyrovnat komerčním stanicím
Nova nás v poslední době krmí samým brakem
Prima - taky žádná sláva, ale najde se tam někdy dobrá kriminálka, a raději mám ty evropské (Anglie,Francie, Německo) než americké, kde se jen honí v autech a mohutně střílí.
Jinak každá televize dává dost krávovin, které by si mohli odpustit.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod mbing 23. 6. 2006 12:36

Prima
Nejhorší kriminálky z Německa, které mají rádi nejstarší generace. Skončí jedna, začne další. Ale teď to vylepšili hororovými filmy. Prima byla středem sledování v době Vyvolených, teď už se zase přesouváme na Novu. Teletext není interativní, jak slibují; o aktuálních filmech je věnována jen jedna strana, ve které se informace o filmech střídají po pár minutách, takže když chcete zjistit něco o filmu, tak musíte třeba počkat na stranu 5/6. Internet to vyřeší ;)

Nova
Časté opakování, ale když jde o dobrý film, tak mi to nevadí, rád si osvěžím paměť. Moderátoři, zpravodajové Novy si brutálně zakládají na úspěchu. Teletext plný reklam a zákeřně i v televizním programu s refereshem.

ČT1
Kvalitní zpravodajství. Výhodou jsou filmy bez reklam.

ČT2
Občas dobré dokumenty. Převážně nepoužitelné; kanál použitelný jen s televizním programem a pečlivým výběrem pořadů.

O
Dobrá náhrada rádia! Pořady jsou jednoduché a pozadí za moderátory jsou hrozné.

2 Ally : Ony krávoviny musí dávat, aby vyplnili 24hodinový cyklus ;).
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mawe47 23. 6. 2006 14:03

NOVA samy stupidni telenovely od rana do vecera, a pak porad opakujou kobru 11, serialy co za neco stojej davaj v noci, zadny novejsi film, dela stupidni serialy

PRIMA vsechny detektivky co davaj by nemusely byt tak stary, neco novejsiho by bodlo, to zpravodajstvi by mohlo byt delsi, opet zadne nove filmy

CT1 prestali davat startrek:) jinak driv davali zajimave serialy, dneska mi tam chybi (navic frekvence 1dil / tyden byla idealni)

CT 2 myslim ze celkem ok, vzhledem k ucelu ze tam bezi jen dokumenty, sport atd
Naposledy upravil Mawe47 dne 23. 6. 2006 19:50, celkově upraveno 1
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod tark 23. 6. 2006 15:33

NOVA - bhee ;-) sice tam občas dají dobrej film, ale i tak + vymývání mozku
PRIMA - spousta kriminálek + vymývání mozku
ČT1 - spousta pořadů dobrých (a to i "vlastnoručně" vytvořených)
ČT2 - taky pár pořadů dobrých...

---

PS: STRAŠNĚ MI VADÍ OŘEZÁVÁNÍ NA VŠECH KANÁLECH :-(
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 6. 2006 16:42

Nejvíc mi vadí nova. Vysílají tam pořád nějaké stupidní seriály například Ulice, Ordinace v růžové zahradě a podobné nesmysly. Pak mi vadí to, že nepoužívají spisovnou češtinu, ale nějaký z******ý pražský dialekt. Tak se mluví v televizi, kterou sledují lidé v celé ČR? Ať se s tím jdou zahrabat!! To ale v menší míře platí pro všechny televize
Jo a abych nezapoměl: Dost trapné mi připadají novácké zprávy, zvlášť v závěru, kdy si tam prostě musí pustit něco o zvěři. Připadají mi jak zoofilové...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod karinaut 23. 6. 2006 19:14

ČT2 - tu mám nejraději
ČT1 - nevadí mi, jediné kvalitní zpravodajství
PRIMA - nemusela by existovat
NOVA - neměla by vůbec existovat, když se juknu na jejich zprávy, tak mi naskakuje vyrážka :!:
Kdo lituje,že chyboval,je téměř nevinný.
SENECA
karinaut
Návštěvník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 23. 6. 2006 19:18

REKLAMY!!!
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 23. 6. 2006 21:51

myslím že to nejhorší co všechny TV stanice dělaj je to že ZOOMUJOU A OŘEZÁVAJ širokoúhlé filmy na 4:3 :? ... a my tak přicházíme o dost velkou část obrazu...

a reklamy jsou nutný ... kdy by jsme si došli na záchod, nebo třeba udělat jídlo, kdyby nebyla reklama ? ... pauznout to nemůžeš ...
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod tark 24. 6. 2006 17:07

preferuju time shift.. paráda ;)
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 13:48

opakování, opakování, opakování ... nova zase dnes dává byl jednou jeden král ... už jsou úplně v koncích a neví jak dál a nedivil bych se kdyby za léto zopakovali všechny slunce sena .. :?
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 28. 6. 2006 14:13

Nova : komerce, a ještě hrozně častý reklamy, "vtipné" hlášky u střepin
prima : kopírování pořadů, detektivky
ČT : nepouští moc filmů, spíš dokumenty ale když nějakej film maj, tak stojí za to (volný pád, Shawshank)
a ještě hrozně veliké + u ČT - SIMPSONOVI a RED DWARF :)

Fuck8r : já nepotřebuju chodit na záchod každejch 10 minut.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 14:17

scater píše:Fuck8r : já nepotřebuju chodit na záchod každejch 10 minut.n/quote]

:lol: :lol: :lol: - ale u ČT se zase pochčij..
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 28. 6. 2006 14:47

tak si zajdeš předtim :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 14:57

scater píše:tak si zajdeš předtim :)-/quote]

... a po 2,5 h Shawshangu bez reklam :lol:
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 28. 6. 2006 16:17

tak to musíš nějak vystinout a nebo vydržet.Konec diskuze :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 16:31

... ale zase se mi líbí že nova polevila v telenovelách .. to je dobré :tleskani
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 28. 6. 2006 16:32

No jo...telenovely nefrčíí...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 28. 6. 2006 17:25

Je to dobře, telenovely se nedaly sledovat :lol: ....

Jinak, co bych vytknul? Dlouhé reklamy :x
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mae-geri 28. 6. 2006 20:10

jj, to je fakt. Ty reklamy jsou strasne. A ruzne televize je davaji dost casto ve stejny cas, takze nema cenu ani prepinat program...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 28. 6. 2006 22:08

Přesně, někdy se mi zdá, jako by byly snad televize domluvené, že v tuto dobu a tuto dají stejně reklamy :lol: ... to mě vždy dostává :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 29. 6. 2006 14:12

includes píše:Přesně, někdy se mi zdá, jako by byly snad televize domluvené, že v tuto dobu a tuto dají stejně reklamy :lol: ... to mě vždy dostává :lol: ...l/quote]

To se ti nezdá reklamní bloky jsou zařazovány na přesná místa v pořadech ( většinou ) a jelikož pořady začínají často ve stejné časy tak i reklamy jdou stejně. Není to ovšem pravidlem ale dost často to vychází se slušnou přesností.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 5. 8. 2006 13:58

Ano, reklamy bývají v českých podmínkách vždy cca. po půlhodinách.
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 5. 8. 2006 21:12

Co bych jim vytknul? Asi to, že posledních 10 dní nešel jedinej dobrej film.. Jenom kriminálka Las Vegas nebo německý píčičovinky
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 6. 8. 2006 15:16

Nově bych vytknul, že uvádí starý a profláklý filmy jako megafilmy (viz. Godzilla, nedávno Mumie apod.) :-/
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 8. 2006 15:36

Posledni dobu jsem se zacal trochu divat na televizi a kdyz jsem videl programovou skladbu Novy, neveril jsem svejm ocim. V primetime se objevujou zasadne stokrat videny "trhaky", potom nejaky francouzsky nebo nemecky splacaniny, ktery by si troufla davat leda tak Prima pozde vecer, samozrejmosti jsou i dalsi braky jako napriklad Andelska tvar. Hlavne ze od osmi furt davaji Kobru 11 :D

Jinak se mi docela libi krok CT, ktera cast programu vysila 16:9, orezavani na TV format nesnasim... Naposledy u Letce to byla hruza, nebyly vyjimkou dialogove, kdy byla videt z obliceju jenom pulka.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 6. 8. 2006 16:22

hot: a co bys cekal :D novy filmy sou drahy :D tak davaj to samy dokola.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 8. 2006 16:25

Hm. Tak dneska je Mystic River, Prima ho bude davat az nekdy po jedenacte hodine. Parada...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod mickaelb 6. 8. 2006 17:21

Nenavidim momentalne na nove tu znelku reklam s tym dicapriem, to bych vrazdil :twisted: mi to dycky malem urve usi....
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 8. 2006 17:25

Mno, letosni letni sestrih je nastesti uz o trochu mensi tragedie nez ty posledni pokusy... Havaj, Novamba atd. ...
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 7. 8. 2006 23:49

hot_spot píše:Posledni dobu jsem se zacal trochu divat na televizi

Tak to já jí už nějakou dobu vlastně vůbec nesleduju...kromě zpráv a sportu :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rose Red 8. 8. 2006 11:56

U novy mne štve,že atraktivní filmy a seriály nevysílají duálně a takovou zodpuštěním 3,14čovinu jako je Policejní akademie ji dávají v duálu. Ale nova si teď od pozdimu vylepší image tím,že bude vysílat seriál LOST, na který už všichni se těšíme. Ale jestli bude to vysílat ve formátu 4:3 a ještě zmrvený dabing, tak to si tedy image nepolepší. :lol:
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 8. 2006 20:41

mě už se dělá z těch komerčních televizí blbě, nejdřív vlna "zábavných" estrád potom tsunami telenovel a teď reality šou, když k tomu přičtem kur*ení sportovních přenosů a laviny reklam a teleshopingů tak se divím že jsem tu TV ještě nevyhodil z wokna :roll: ještě že je tu ČT se svejma vynikajícíma klubovejma filmama (samozřejmě bez reklam) který na komerčních TV nemaj místo ...
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 15. 3. 2007 13:59

dgiani píše:Co byste vytkli současným českým televizním stanicím a zároveň celé televizní scéně?
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lamborghini 15. 3. 2007 14:15

podle mě je v tv moc reklam
Lamborghini
Návštěvník

Odeslat příspěvekod X-Brace 30. 7. 2007 20:54

Nova: Moc reklam, seriály který za něco stály skončili, filmy nic moc
ČT: Sledovatelná je jen ČT24 a ještě navíc ji musim sledovat na netu, protože nejsou schopni rozšířit digitální vysílání
Prima: Pár hezkejch seriálů jako Zoufalky (doufám, že bude další série) a jinak ji skoro vůbec nesleduju.
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 31. 7. 2007 06:38

No oběma našim komerčním televizím bych vytkl nedostatek kvalitních nových seriálů jako třeba Prison Break nebo Heroes. Třeba na takovém Slováku nebo Poláku už je mají.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009