Co vytknout současným českým televizím?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 7. 8. 2006 23:49

hot_spot píše:Posledni dobu jsem se zacal trochu divat na televizi


Tak to já jí už nějakou dobu vlastně vůbec nesleduju...kromě zpráv a sportu :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 8. 8. 2006 11:56

U novy mne štve,že atraktivní filmy a seriály nevysílají duálně a takovou zodpuštěním 3,14čovinu jako je Policejní akademie ji dávají v duálu. Ale nova si teď od pozdimu vylepší image tím,že bude vysílat seriál LOST, na který už všichni se těšíme. Ale jestli bude to vysílat ve formátu 4:3 a ještě zmrvený dabing, tak to si tedy image nepolepší. :lol:
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 8. 2006 20:41

mě už se dělá z těch komerčních televizí blbě, nejdřív vlna "zábavných" estrád potom tsunami telenovel a teď reality šou, když k tomu přičtem kur*ení sportovních přenosů a laviny reklam a teleshopingů tak se divím že jsem tu TV ještě nevyhodil z wokna :roll: ještě že je tu ČT se svejma vynikajícíma klubovejma filmama (samozřejmě bez reklam) který na komerčních TV nemaj místo ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 15. 3. 2007 13:59

dgiani píše:Co byste vytkli současným českým televizním stanicím a zároveň celé televizní scéně?
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lamborghini 15. 3. 2007 14:15

podle mě je v tv moc reklam
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 30. 7. 2007 20:54

Nova: Moc reklam, seriály který za něco stály skončili, filmy nic moc
ČT: Sledovatelná je jen ČT24 a ještě navíc ji musim sledovat na netu, protože nejsou schopni rozšířit digitální vysílání
Prima: Pár hezkejch seriálů jako Zoufalky (doufám, že bude další série) a jinak ji skoro vůbec nesleduju.
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 31. 7. 2007 06:38

No oběma našim komerčním televizím bych vytkl nedostatek kvalitních nových seriálů jako třeba Prison Break nebo Heroes. Třeba na takovém Slováku nebo Poláku už je mají.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků