Nudíte se u druhé řady SuperStar?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Sledovač 19. 5. 2005 15:35

Taky se vám zdá, že ve druhé řadě SuperStar není žádná osobnost? Nikdo, komu by člověk držel place?
Sledovač

Odeslat příspěvekod SmrtSamerovi 19. 5. 2005 19:41

A kdo byl tak super vyrazna osobnosti v prvni rade? Ja si moc na nikoho nevzpominam...
SmrtSamerovi

Odeslat příspěvekod Merkur 20. 5. 2005 12:30

Já jsem první sérii neviděl vůbec a měl jsem k tomuhle pořadu averzi. Teď to teda sleduju. Docela se za to stydím, ale člověk se u toho někdy dobře zasměje. Když se ale zamyslím nad podstatou soutěže je to vlastně velká ptákovina.
Merkur

Odeslat příspěvekod TOMBY 21. 5. 2005 00:25

Sledoval jsem slovenskou SS a musim uznat, ze je mnohem lepsi. Prvni si odvezl nadupany Superb a dalsi vyhry se losovaly na konci poradu z hlasujicich. U nas jen berou, ale nedavaji. Nehlede na to, ze moderatorska dvojice je spise ukricena nesehrana dvojka looseru.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 5. 2005 00:32

Superstar je o ničem. Na slovensku je výborná soutěž "Milionový tanec" a co je kupodivu vysílá ho slovenská verze Novy, televiez JOJ.
Jestli máte rychlé připojení můžete se na to mrknout zde (stream tv):

http://www.joj.sk/tvarchiv/index.html?prog=TANEC
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 02:32

JO není tam osobnost. Udelali to hned brzo po ty druhy, asi potrebovali dalsi prachy. Je to o nicem ta soutez a kdyz už o necem, tak o penezích.
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fales 21. 5. 2005 08:21

Ze zacatku jsem to trochu sledoval protoze to bylo vtipny(tim myslim hvezdna pechota) ale ted uz se na to vubec nekoukam ani nevim kdo je v ty top 10. :lol:
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Junior(smazano) 21. 5. 2005 08:40

Já na to radši ani nekoukám a proto se nenudim...
Junior(smazano)
Čtenář

Odeslat příspěvekod SDR 22. 5. 2005 14:15

Nova dělá z komára velblouda, je to takovej leštěnej prd. Na "moudra" některých porotců snad do smrti nezapomenu, umět vymyslet na místě takovýhle neskutečny kecy, to je umění. Ze začátku finále mi to připadalo zajímavý, teď už je to zase jenom šeď a nuda.
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cyborg 22. 5. 2005 18:23

Ano. Zdá. Není komu...

Prostě je to už nuda, sranda je to jen ze začátku, při těch konkurzech.
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 5. 2005 20:22

Nenudím - nedívám :wink: .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kenika(smazano) 23. 5. 2005 09:21

Jo jo, To je vynikající záležitost. Slováci jsou vůbec velmi vynalézaví. Místo kupování drahých licencí si vymysleli MOjsejovce, Milionový tanec (je to jako superstar, jen nejde o zpěv ale o tanec. Má to vynikající sledovatnost, je u toho více zábavy a celkové je to vynikající klon superstar) a milionvé dievča (stejná formát, jen se zde vybírala moderátorka, které dostala milion korun + relaci v TV. Hodné velká popularita. Kam my se na Slováky hrabeme......
kenika(smazano)
Čtenář

Odeslat příspěvekod Daft 23. 5. 2005 10:19

Tak jsem se u Milionového tance zasekl natolik, že jsem zapomněl, že za půl hodiny mám zkoušku :) Opravdu povedené.
Daft
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bigdoc 23. 5. 2005 10:37

nenudím, jelikož vůbec nesleduju. Doporučuji všem tento recept k lepšímu prožití života.
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zamilovaná 23. 5. 2005 13:00

Mám z toho naprosto totožný dojem.
Zamilovaná
Čtenář

Další stránka