Dexter

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Co říkáte na Dextera?
Znám, super 11 %  61%  [ 11 ]
Znám, průser 0 %  0%  [ 0 ]
Neznám, ale kouknu! 0 %  0%  [ 0 ]
Neznám, nebere mě to 3 %  16%  [ 3 ]
Jsem individum bez vlastního názoru 4 %  22%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 18

Odeslat příspěvekod Hazellee 2. 4. 2009 17:34

je to výborné, koukám už na druhou řadu. a ten herec v hlavní roli se mi strašlivě líbí :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 3. 4. 2009 14:00

Hazellee píše:koukám už na šestý díl, dost zajímavý seriál. jenom nechápu, proč něco tak napínavého apod. nekoupila televize u nás a neudělaj tomu pořádnou reklamu.

Já české televize taky nechápu, hlavně že v jednom kuse vysílají ty svoje píč**iny, ale kvalitní věci nikdy neseženou. Ty lidi co tam nakupujou filmy/seriály bych někdy nejradši nakopal do pr**le.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 3. 4. 2009 18:39

a ty lidi, co určují, v kolik hodin poběží ty nejlepší věci, co se jim povedlo nakoupit, tak ty taky !
zajímavé filmy dávají tak od 23 hod. úplně klidně, jako by lidi nemuseli druhý den do školy nebo do práce.zato blbosti klidně dají v osm večer.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 3. 4. 2009 19:23

Myslím si, že ti lidé v televizi moc dobře vědí, co dělají :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marty89 4. 4. 2009 07:48

O tom, že ví, co dělají bych dost pochyboval.
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 4. 4. 2009 10:10

Lexx píše:Myslím si, že ti lidé v televizi moc dobře vědí, co dělají :-)

proč myslíš? je to snad veřejnoprávní televize, které by si měla odpustit vysílání konin v hlavním vysílacím čase a když už utratí veřejné peníze za kvalitní film nebo seriál, tak jej vysílat ve slušnou dobu. jestliže většina lidí další den vstává, tak nebude ponocovat. a tím pádem přijde o šanci film vidět. měli by trochu šířit osvětu, nejsou komerční televize.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 4. 4. 2009 11:47

Aha, asi by bylo na místě si ujasnit, o jakých televizích se tu bavíme :-) Neboť české televize jsou převážně komerční, veřejnoprávní tu máme jen jednu. Veřejnoprávní televize neutratí peníze za drahý zahraniční seriál a jak jsi řekla, měla by trochu šířit osvětu, což nevím, jak ji bude šířit, když odvysílá Dextera :-) Cílem komerční televize je maximalizovat zisky (a to reklamou), tzn. pustit pořad co nejširšímu spektru obyvatel. A přiznejme si, Dexter zdaleka není pořad pro co nejširší cílovou skupinu, tak proč by jej dávali v prime timu? Všechno je to o penězích.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 4. 4. 2009 12:26

Jeden z nejlepších seriálu, které jsem viděl. Určitě do mojich TOP 5 se vleze s přehledem. Co se mi líbí, že i 3. řada byla napínavá a nic mi v ní nechybělo.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 5. 4. 2009 12:04

lexx: myslím třeba filmový klub v pozdních večerních hodinách:-), kdy fakt už kulturu vstřebávat nemůžu, jsem ráda, že trefím do koupelny a do postele
dextera nedávají nikde, ani mimo prime time, a nedávají ani moc jiného.

eriper: zatím sleduju třetí a jsem napjatá, co má miguel za lubem :mrgreen:
víš, že česky vyšly tři knihy ze čtyř o dexterovi ? jeff lindsay se jmenuje autor, kdyby to někdo chtěl číst, já je nečetla, ale dám to sem i tak pro informaci. mám zkušenost, že knihy bývají lepší než film, ale ten seriál se mi stejně líbí.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 4. 2009 12:40

Vím, že jsou i knihy. Kámoš je má, ale prý nejsou tak dobré. Já na to nemám čas si je přečíst. Asi to bude podobné jako u Foresta Gumpa - film bez chybičky, kniha průměrná.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 6. 4. 2009 22:48

no četla jsem na amazonu, že dexter in dark nebo tak nějak, tj. třetí díl, nemá moc dobré čtenářské reference. možná to bez M.C.Halla není ono :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 4. 2009 00:24

neznám...co kdybyste trošku naznačili, o čem to je? :P a co myslíte, že když sem dáte možnost "Jsem individum bez vlastního názoru", že označím? :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2009 01:04

to je jenom kolonka útěchy, aby se neřeklo..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Marty89 7. 4. 2009 09:44

aquarkko píše:neznám...co kdybyste trošku naznačili, o čem to je? :P a co myslíte, že když sem dáte možnost "Jsem individum bez vlastního názoru", že označím? :D

Doporučil bych ti se podívat sem: http://www.csfd.cz/film/224291-dexter/
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 7. 4. 2009 19:55

a potom se rozhlédnout na jistých slovenských stránkách o seriálech, třeba budeš mít štěstí :mrgreen:
je to dost dobrý seriál :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka