Dexter

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Co říkáte na Dextera?
Znám, super 11 %  61%  [ 11 ]
Znám, průser 0 %  0%  [ 0 ]
Neznám, ale kouknu! 0 %  0%  [ 0 ]
Neznám, nebere mě to 3 %  16%  [ 3 ]
Jsem individum bez vlastního názoru 4 %  22%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 18

Odeslat příspěvekod snowboarder 4. 3. 2009 23:24

Vůbec se divím, že tu ještě není téma o tomto seriálu, i když se u většiny z vás objevil v TOP :) Včera jsem zjistil, že ho začali dávat na JOJ (ještě že máme ty Slovenské kanály :D )

Pro mě luxusní záležitost ^^

Pro ty, kdo by neznal: http://www.csfd.cz/film/224291-dexter/
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 3. 2009 02:07

nějaká další kriminálka?? Asi mě to ani nebere a nevadí mi to.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Marty89 5. 3. 2009 16:42

Naprosto skvělý seriál, aspoň na jeden díl se musím podívat i na tom Slováku (hlavně kvůli dabingu).

MarkFX: Kriminálka??? S jakoukoli kriminálkou se to vůbec ale vůbec nedá srovnávat, rozhodně se koukni aspoň na první díl.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 7. 3. 2009 21:21

slyšela jsem o tom, ale viděla jenom kousek, video , které bylo špatně vidět i slyšet, v angličtině, s čín.titulky. ale kdybych měla solidní možnost to vidět, tak bych to zkusila. zápletka vypadá zajímavě.
kde to jde vidět ?
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Unleaded 7. 3. 2009 21:56

Hazellee: na JOJce, píše to snowboarder hned v prvním příspěvku ;)
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 7. 3. 2009 22:58

tak to nemám možnost sledovat. joj
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 8. 3. 2009 08:14

Tak v tom případě bych ti doporučil to někde stáhnout.
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 8. 3. 2009 19:01

to jo, ale kde? a bez titulků, aspoň anglických to mi moc nepomůže, dexterovi bylo rozumět dobře, v té části, co jsem na ni kousek koukala, ale těm dalším moc ne.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Unleaded 8. 3. 2009 20:31

Titulků je víc, než dost ;)
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Player. 8. 3. 2009 22:28

dexter by sa dal prirovnat k prison breaku. Prve dve seria majstrovske dielo, ale s tretou to islo prudko dolu vodou. A pripravovana stvrta bude hroza
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 8. 3. 2009 23:16

Player. píše:dexter by sa dal prirovnat k prison breaku. Prve dve seria majstrovske dielo, ale s tretou to islo prudko dolu vodou. A pripravovana stvrta bude hroza

to taky kdosi kdesi psal, že ta třetí je jiná a horší, ale jiným lidem se to prý zas líbí.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 10. 3. 2009 16:36

No že by byl u té třetí nějaký významný propad se mi ani moc nezdá. Slabší než první asi trochu je, ale nijak výrazně

Hazellee: titulků je opravdu dost a co se týče sehnání dílů, tak na ty bych ti doporučil torrent
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 10. 3. 2009 22:18

díky, já to zkusím, ale na tyhle věci jsem fakt hodně levá :-)
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 15. 3. 2009 13:27

tak už mám zdroj. ideální. v angličtině s čes.titulky.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 26. 3. 2009 17:12

koukám už na šestý díl, dost zajímavý seriál. jenom nechápu, proč něco tak napínavého apod. nekoupila televize u nás a neudělaj tomu pořádnou reklamu.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 2. 4. 2009 17:34

je to výborné, koukám už na druhou řadu. a ten herec v hlavní roli se mi strašlivě líbí :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 3. 4. 2009 14:00

Hazellee píše:koukám už na šestý díl, dost zajímavý seriál. jenom nechápu, proč něco tak napínavého apod. nekoupila televize u nás a neudělaj tomu pořádnou reklamu.

Já české televize taky nechápu, hlavně že v jednom kuse vysílají ty svoje píč**iny, ale kvalitní věci nikdy neseženou. Ty lidi co tam nakupujou filmy/seriály bych někdy nejradši nakopal do pr**le.
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 3. 4. 2009 18:39

a ty lidi, co určují, v kolik hodin poběží ty nejlepší věci, co se jim povedlo nakoupit, tak ty taky !
zajímavé filmy dávají tak od 23 hod. úplně klidně, jako by lidi nemuseli druhý den do školy nebo do práce.zato blbosti klidně dají v osm večer.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 3. 4. 2009 19:23

Myslím si, že ti lidé v televizi moc dobře vědí, co dělají :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marty89 4. 4. 2009 07:48

O tom, že ví, co dělají bych dost pochyboval.
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 4. 4. 2009 10:10

Lexx píše:Myslím si, že ti lidé v televizi moc dobře vědí, co dělají :-)

proč myslíš? je to snad veřejnoprávní televize, které by si měla odpustit vysílání konin v hlavním vysílacím čase a když už utratí veřejné peníze za kvalitní film nebo seriál, tak jej vysílat ve slušnou dobu. jestliže většina lidí další den vstává, tak nebude ponocovat. a tím pádem přijde o šanci film vidět. měli by trochu šířit osvětu, nejsou komerční televize.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 4. 4. 2009 11:47

Aha, asi by bylo na místě si ujasnit, o jakých televizích se tu bavíme :-) Neboť české televize jsou převážně komerční, veřejnoprávní tu máme jen jednu. Veřejnoprávní televize neutratí peníze za drahý zahraniční seriál a jak jsi řekla, měla by trochu šířit osvětu, což nevím, jak ji bude šířit, když odvysílá Dextera :-) Cílem komerční televize je maximalizovat zisky (a to reklamou), tzn. pustit pořad co nejširšímu spektru obyvatel. A přiznejme si, Dexter zdaleka není pořad pro co nejširší cílovou skupinu, tak proč by jej dávali v prime timu? Všechno je to o penězích.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 4. 4. 2009 12:26

Jeden z nejlepších seriálu, které jsem viděl. Určitě do mojich TOP 5 se vleze s přehledem. Co se mi líbí, že i 3. řada byla napínavá a nic mi v ní nechybělo.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 5. 4. 2009 12:04

lexx: myslím třeba filmový klub v pozdních večerních hodinách:-), kdy fakt už kulturu vstřebávat nemůžu, jsem ráda, že trefím do koupelny a do postele
dextera nedávají nikde, ani mimo prime time, a nedávají ani moc jiného.

eriper: zatím sleduju třetí a jsem napjatá, co má miguel za lubem :mrgreen:
víš, že česky vyšly tři knihy ze čtyř o dexterovi ? jeff lindsay se jmenuje autor, kdyby to někdo chtěl číst, já je nečetla, ale dám to sem i tak pro informaci. mám zkušenost, že knihy bývají lepší než film, ale ten seriál se mi stejně líbí.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 4. 2009 12:40

Vím, že jsou i knihy. Kámoš je má, ale prý nejsou tak dobré. Já na to nemám čas si je přečíst. Asi to bude podobné jako u Foresta Gumpa - film bez chybičky, kniha průměrná.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 6. 4. 2009 22:48

no četla jsem na amazonu, že dexter in dark nebo tak nějak, tj. třetí díl, nemá moc dobré čtenářské reference. možná to bez M.C.Halla není ono :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 4. 2009 00:24

neznám...co kdybyste trošku naznačili, o čem to je? :P a co myslíte, že když sem dáte možnost "Jsem individum bez vlastního názoru", že označím? :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2009 01:04

to je jenom kolonka útěchy, aby se neřeklo..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Marty89 7. 4. 2009 09:44

aquarkko píše:neznám...co kdybyste trošku naznačili, o čem to je? :P a co myslíte, že když sem dáte možnost "Jsem individum bez vlastního názoru", že označím? :D

Doporučil bych ti se podívat sem: http://www.csfd.cz/film/224291-dexter/
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Hazellee 7. 4. 2009 19:55

a potom se rozhlédnout na jistých slovenských stránkách o seriálech, třeba budeš mít štěstí :mrgreen:
je to dost dobrý seriál :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 4. 2009 01:45

no tak já soudím podle názvu, a ten mě nezaujal...takže se po tom nepídím
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Hazellee 10. 4. 2009 17:14

podle názvu těžko soudit, tady přicházíš o zajímavý seriál.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 4. 2009 18:07

tak a už jsem viděla všechny tři řady :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod J.Doe 7. 9. 2009 18:59

Netrpělivě čekám na IV. řadu tohoto skvělého seriálu. Dexter mi doslova kápl do noty, takže jsem si zakoupil i knihu Jeffa Lindsaye "Drasticky děsivý Dexter". Ještě jsem se k jejímu obsahu nedostal (čeká ve "frontě" nepřečtených titulů). Nezklame-li, zaskočím si pro další díly. K té diskuzi o kvalitě řad výše: první řada je samozřejmě naprosto napínavá jízda a je zcela jasné, že jí žádná další série Dextera nemůže překonat. Počáteční díly II. řady se mi líbily nejméně, ale moje zklamání se s přibývajícími díly začalo měnit v chrochtání blahem. III. sezónu jsem si dokonale užil, protože jsem si oblíbil postavu Miguela Prada (vztah s Dexterem) a užíval si herectví Jimmyho Smitse, který se od Kingových Tommyknockerů tolik změnil, že jsem jej skoro nepoznal. Já osobně mám III. řadu raději, než druhou. Miluji thrillery, zajímám se o sériové vrahy a práci policie i FBI, ale co bylo na Dexterovi, kterého jsem si pouštěl v časech tuhé zimi naprosto skvělého? Miami!!!
J.Doe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 17. 9. 2009 22:13

budem sa opakovat ale 4-ta rada bude zbytocnym natahovanim dobreho serialu a bohuzial aj tretia nou bola, avsak este sa to dalo celkom stravit. Predstavte si, ze dexter je tada zenaty ma decko a teraz pojde zabijat - caka nas kopa filozofickych myslienok tretej triedy.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Player. 14. 10. 2009 13:42

tak nakoniec je to celkom v pohode, ale na prve dve serie to nikdy nebude mat
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Grammator 15. 10. 2009 08:44

já mám teda radši Dexter's Laboratory :P
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod kukin 24. 10. 2009 18:24

Ah.... What a fine day! For Science!

k tématu: Třetí série celkem stála za starou belu, 4. zatím vypadá líp, ale 1. a 2. se to nevyrovná. Zbytečně to natahují...
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník