Který film stáhnout?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 10. 2007 14:27

Zdravím...prosil bych o radu...je konec měsíce z FUP mi zbývá 9GB tak jsem se rozhodl stáhnout nějaký film...ale neví jaký, preferoval bych spíše komedii, takže kdyžtak napiště nějakou novinku nebo aspoň odkaz na stránku s filmy a jejich infa...díky.

Slawall
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 10. 2007 14:28

Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 10. 2007 14:30

thx :nenapadne
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 10. 2007 16:49

Doporučuju si na ČSFD najít žebříky a vyfiltrovat podle toho, co máš rád. Filmy nad 80% z žánru, který máš rád zpravidla člověka nezklamou. Filmy nad 90% se dají někdy označit - s nadsázkou řečeno - za základní vzdělání. Tam vedle nešlápneš nikdy. :)
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 22. 10. 2007 17:02

Ja ked neviem co tak hladam tu 8)

http://www.imdb.com/
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 10. 2007 17:21

Ja si obcas hledam filmy podle uzivatelu se kterymi se hodne shoduju ve vkusu - treba u mne je to POMO, Melies nebo Marius (prekvapive sami slovaci :))
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 22. 10. 2007 17:25

to jsem nedavno taky resil, z roku 07 nad 80% z akcnich uz tam neni nic co jsem nevidel :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod bleach 22. 10. 2007 19:01

stahovani filmu neni legal. mel bys dostat posledni varovani
bleach
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Najja 22. 10. 2007 19:03

# bleach
Není to legal, ale dokud sem nedá odkaz na warez, tak to není proti pravidlům fóra. Takže klid... ;)
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 22. 10. 2007 19:38

Já ti můžu doporučit film Fractal - není to komedie, ale je to parádní film. Taky We are marshall - je to už starší film, ale taky dobrý. Taky ne komedie. A komedie se mi hodně líbil Employee of the month - taky starší.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 10. 2007 19:40

Milí pánové a dámy, já jsem si myslel, že se celou dobu bavíme o stahování, kterému se také říká video on demand. Které ti zprostředkovatel přiúčtuje k faktuře. (Provozuje to myslím O2) :)
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 10. 2007 19:41

thx all
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 10. 2007 12:19

bleach píše:stahovani filmu neni legal. mel bys dostat posledni varovani

Je to legal! Sdílet je ilegal... Už to bylo všude zmiňováno asi miliardkrát.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Calhoun 23. 10. 2007 12:25

Lexx píše:Je to legal! Sdílet je ilegal... Už to bylo všude zmiňováno asi miliardkrát.k/quote]

NENI to legalni - je to uplne normalni a obycejna kradez. Neni zadny rozdil mezi cikanem co po nocich obira lidi nebo vykrada autoradia a clovekem co si stahne film z P2P - v obou pripadech bude nekdo okraden a vznikne mu skoda. Zakladatel diskuze by mel dostat posledni vystrahu prinejmensim za to ze je tak blbej a na verejnem foru se pta co ma ukrast :? .
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 23. 10. 2007 12:39

já si také nemyslím, že by to bylo legal, se svým názore jsem nicméně v menšině.... Nicméně poslední varování uložit nebudu. To je otázka morálky, nikoliv porušení pravidel fóra. Příště by ovšem nebylo od věci formulovat tu otázku trochu kulantněji :)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod marz 23. 10. 2007 12:46

Není to legální. Určitě ne. Legální je stahovat free videa - třeba nějaké přednášky nebo tak. Možná ještě třeba z archivu nějaké televize, pokud platíš nějaký ten poplatek, nebo co to je. Ale to je taky jen pro vlastní potřebu. Ale za stahování se většinou podle mně tresty nedávají (spíš se na to ani nepříjde), ale když vám to najdou policajti doma, nebo když to sdílíte, tak to už je jiná. Stahovat cokoliv, co má nějaká autorská práva, a autor nesouhlasil s volným šířením díla je trestné.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 23. 10. 2007 17:19

Samotné stažení filmu, či jiného autorského díla zřejmě nelegální není (pozor, vystavení, či sdílení nelegální bezesporu je!), už proto, že uživatel si nikdy nemůže být jistý, co vlastně stahuje, ale soudě z poslední věty níže uvedené citace už sledování staženého filmu pirátstvím je.

Pirátstvím rozumíme neoprávněné užívání autorského díla bez souhlasu autora či jiné oprávněné osoby. Pirátství je parazitování na duševním vlastnictví někoho jiného; autor či jiný nositel práva nedostává za svou práci zaplaceno.t/quote]

Zdroj: http://www.filmynejsouzadarmo.cz/cs/co-je-autorske-pravo/
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 23. 10. 2007 18:03

bleach píše:stahovani filmu neni legal. mel bys dostat posledni varovani

psal jsem ze jsem si neco stahnul? ne vse jsem videl v kine :D

Zero_Cool píše:[color=blue]Samotné stažení filmu, či jiného autorského díla zřejmě nelegální není (pozor, vystavení, či sdílení nelegální bezesporu je!), už proto, že uživatel si nikdy nemůže být jistý, co vlastně stahuje, ale soudě z poslední věty níže uvedené citace už sledování staženého filmu pirátstvím je.
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 23. 10. 2007 18:51

Nevím, jak to ve skutečnosti je, ale je to jeden z možných výkladů toho, co je na oněch výše jmenovaných stránkách napsáno.
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lexx 24. 10. 2007 09:41

Chjo... Přečtěte si na těch stránkách odstavec "Kopie pro osobní potřebu je OK"

[quote="Ředitelka České protipirátské unie Markéta Prchalová na iDnesu"uUž o tom byla řeč mnohokrát, stáhnout je OK, sdílet nikoli.i/quote]
http://zpravy.idnes.cz/odpovedi.asp?t=prchalova

Ta pani tomu asi rozumí...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec