Knight Rider

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 8. 2007 19:48

klasika jo, ale dobrá? :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Lyrik 8. 8. 2007 20:18

Ta nejlepsi, co je vtipny je blikajici pruh, ve kterem je skryta inteligence toho auta...
Lyrik
Čtenář

Odeslat příspěvekod droopy 8. 8. 2007 20:35

Ten pruh je iba scanner. Inteligencia je v cpu.
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 8. 8. 2007 21:04

nahodou jsem si vsim ze to zas davaj v televizi, nesleduji to, jen jako zvukovou kulisu to mam, ale z dnesniho pohledu"poslechu" je to poradna kravina :D
ale jako maly jsem to hltal, i nejake ty samolepky jsem sbiral :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod veverqa 8. 8. 2007 21:42

najlepsie to bolo na polsate aj s tym ich "dabingom" ked vsetky postavy nahovoril jeden typek brutalne monotonnym hlasom a original zvuk bol len tichsie takze to bolo duo. to bola parada! :)
veverqa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 8. 8. 2007 21:49

droopy píše:Skoda ze David Hasselhoff je tak priserny herec, lebo ten serial by mohol byt este lepsi. Aj ked tie pribehy su vacsinou dost primitivne.

Taky je to uz pekne stare :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Revan 8. 8. 2007 22:40

nahodou KITTI s kterejma se natacelo byly skutecne funkcni (samo ze nemluvily, ale skakaly, menila se karoska a tak)
Nekde jsem videl inzerat kde prodavali Kitta za 300k dolaru a nejlepsi veta:
Pro bezpenost Turbo Boost odpojen :lol:

Ted kdyz jsem to po case videl padla na me euforie, az jsem dokonce hledal za kolik se da černej Pontiac Firebird Trans Am koupit.
Jinak co se tyce serialu, dnes uz je to fakt katastrofa. Proste je to serial z doby, kdy bylo dano, cim vic diod, tim lepsi superpocitac.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Revan 20. 2. 2008 09:23

Takze, co rikate na novyho Knight Ridera?
Co jsem cetl par recenzi, tak na to vsichni nadavaj, ale jasi nemuzu pomoct, me se to neuveritelne libi. :oops:
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 2. 2008 19:24

Ještě jsem to neviděl... ale viděl jsem někde na youtube to auto, proč vybrali proboha zrovna Mustanga? To se k tomu vůbec nehodí...

EDIT: myšleno jako že Mustang je sám o sobě nádherné auto, ale sem mi teda nepasuje
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod droopy 21. 2. 2008 12:12

Celkovo sa mi to pacilo ako skvela kvazi parodia na povodneho knight ridera. najlepsi bol samozrejme david hasselhoff, to bola perlicka na zaver. :mrgreen:

Co sa mi nepacilo - bol ten koniec, resp. dopravny prostriedok pouzity namiesto povodneho a ta kravina o neznicitelnosti, samooprave a prestavbe karoserie K.I.T.T.a.
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod netwar 21. 2. 2008 15:24

To byl také seriál mého mládí a opravdu když se na to člověk dívá s odstupem, tak ho to tak nějak už nebere. Jo je jiná doba. Dřív byli taky čelisti hororem number one a dnes. Náročnost nás všech stoupá.
netwar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 2. 2008 15:32

mam to stažený, čekám až domů příde brácha abysme e na to koukli..

edit: zkouknuto - tak na to že to byl pilot, kde to museli nějak našroubovat, tak to ušlo...sice místama úsměvné, ale dalo se..
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 21. 2. 2008 22:05

Tak už jsem to viděl taky. No nic moc. Původní seriál sice taky nebyl žádná bomba, ale jako malej jsem to strašně žral... a navíc Hasselhoff byl nejlepší :-D

A to nový auto se mi fakt nelíbí. Je to taková Zmije, která mluví jako Data ze Star Treku. Ale dobrá reklama na Ford
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Negat 24. 2. 2008 22:44

Dříve se mi ten seriál velmi velmi líbil.Teď se mi zdá spíše vtipný.Nechcete někdo napsat recenzi na toho nového jesi se na to má cenu vůbec dívat? :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AliGiro 25. 2. 2008 15:20

veverqa píše:najlepsie to bolo na polsate aj s tym ich "dabingom" ked vsetky postavy nahovoril jeden typek brutalne monotonnym hlasom a original zvuk bol len tichsie takze to bolo duo. to bola parada! :)

ty voe to je nejlepší.Toho chlapíka co to mluví úplně miluju.Ti herci tam řvou jak o život(většinou to bylo o život)a ten týpek mluvil tak jak ty říkáš tím monotonním hlasem.

K tématu:Vím že ten seriál existuje ale nikdy jsem ho neviděl.(Ale můj brácha se mohl utlouct kvůli tomu aby už byl další díl)
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka