Knight Rider

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Nahur 10. 4. 2008 20:46

Já mám tento seriál pořád rád. Můžu se na něj dívat stále dokola.
Viděl jsem nějaká videa nového Knight ridera a musím říct, že na toho původního (Pontiac) to nemá. Kdyby to udělali s tím starým KITTem, bylo by to určitě lepší.
Nahur
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Revan 11. 4. 2008 08:59

jasne uz to vidim: "Promin majkle ta oktavka nam zase ujela. "
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 4. 2008 11:57

Mno halvne nevite, zda-li budou jeste nejake dalsi dily te nove serie nebo byl jen pilot a konec?
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 4. 2008 08:47

Na wiki píšou, že by plnohodnotný seriál měl začít v sezóně 08/09... takže asi na podzim
Ťuhýk 2.0 :)
Ťuhýk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 13. 4. 2008 11:56

Revan píše:Ted kdyz jsem to po case videl padla na me euforie, az jsem dokonce hledal za kolik se da černej Pontiac Firebird Trans Am koupit.

Ten Pontiac z toho roku se da sehnat v peknym stavu tak za 90 tisic, za dalsich 90 bys z toho Kitta myslim udelal :) To auta je samo o sobe moc pekny, kvuli te cene jsem o nem dokonce aji uvazoval misto svyho Nissana, ale spotreba me odradila...
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 4. 2008 18:48

m0us3fr0mh0us3: Jj, auto moc pěkný. Kolik je ta spotřeba??
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 15. 4. 2008 12:09

Ono hrozne zalezi na stylu jizdy, ale po meste to bude tak kolem 16l/100km... Kdyz tomu nebudes moc slapat na krk... Tyhle americky sportaky, navic z takovyho roku nejsou moc delany na spotrebu... Dalsi problem je, ze kdyz se ti na tom aute neco vys..., tak tady nemas sanci sehnat nahradni dily... Ale aji presto jsem o nem uvazoval docela vazne... Ale nakonec asi po prazdninach koupim nejakou bawku, to je jistota, navic dvoulitr 6-ti valec na tom bude asi i o neco lip co do vykou a o spotrebe ani nemluvim...
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Předchozí stránka