Transformers 2007

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 23. 8. 2007 22:01

uzival sem si ten film jeste pred "normalnim" poustenim v Gold Class na Andelu ... jednim slovem : uzasnedechberoucifilmeceksesuperrezbama :-)

jenze par scen bylo desne desne desne suchy :-) ...

jo ... dokazal by si nekdo z Vas predstavit verzi trebas od Verhoevena nebo Camerona? :-) ....
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod glider 24. 8. 2007 18:50

Calhoun píše:...."dobre divny". Je to desna kokotina ale slusne udelana a dobre se na to kouka :) .

jj tak nejak :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 24. 8. 2007 23:30

Ted se tu na mě nezlobte ale vaše dojmy z tohoto filmu mě dostavají do rozpaků jestli tu je někomu víc jak 20let.Recenze zněla vcelku lákavě,po zhlédnutí jsem byl silně znechucen,film natočen na způsob Batman a Robin,robot co tančí hip hop,tak to pobaví fakt jen děcka a hlavní hrdina a je čerstvý talent co kráčí v dráze Toma Hankse....hmm jak deprimujicí budoucnost amerických filmů. Asi mám jiný názor na kvalitní film ale když už mám přidat vcelku zdařilý "pohádkový"snímek tak bych jmenoval Faunuv Labyrint ikdyž místy dost překvapivě drastický(scéna s flaškou apod)Předem se omlouvám všem co je tato moje vsuvka naštve...ale musel jsem :oboze
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Posraldescu 25. 8. 2007 07:07

TRANSFORMERS

Osoby a obsazení:

Chlapeček, hodný robotek, zlý robotek, celkem pěkná paštika ...

Scénář:

Zlý robotek chce demontovat hodného robotka, chlapečka a paštiku.
Hodný robotek s chlapečkem a paštikou mu v tom zabrání a zlého robotka demontují.

Hodný robotek, chlapeček a paštika spolu žijí spokojeně pod jednou pruhovaně-hvězdičkovanou vlajkou až do smrti resp. do druhého dílu.
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 25. 8. 2007 08:43

Mega mazec,líp bych to nenapsal.Ještě bych dodal doplnující postavu jak jinak v Americe než modelka v bikinách co projeví svůj talent v ničení zlých robotů a neodolání chlapečkovi s tváří blba.

//bombul: Citacia odstranena viac zde.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom028 25. 8. 2007 08:48

No nevim, zda je az tak supr. Musim uznat, ze efekty perfektni, ale obsah deje, nejaka hlubsi myslenka tomu unika. Trosku me mrzelo, ze jsem se kochal jen drticim se plechem a neuvazoval. Ale rozhodne jako odpocinkovy film dobre. Bavil jsem se u toho.
IBM Z61m
tom028
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fugix 25. 8. 2007 12:15

Super film ... lepsi jsem letos nevidel ... pokud bude druhej dil tak se uz dneska tesim ..
Fugix
Čtenář

Odeslat příspěvekod dadasfx 25. 8. 2007 13:03

jo jo efekty solidni, ale jsem rad ze me to stalo jen par hodin stahovani a ne penize za listek do kina. tech penez bych litoval, opravdu
dadasfx
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr7 25. 8. 2007 14:23

Ušlo to....zkrátka film pro malé děti....
Petr7
Čtenář

Odeslat příspěvekod Xfiler 25. 8. 2007 14:47

***** píše:TRANSFORMERS
...Zlý robotek chce demontovat hodného robotka, chlapečka a paštiku.
Hodný robotek s chlapečkem a paštikou mu v tom zabrání a zlého robotka demontují....
n/quote]
marz píše: ...Bože, to je ale cípovina, kdo tento kousek mohl vymyslet a ještě natočit... t/quote]

asi tak :)
Xfiler
Čtenář

Odeslat příspěvekod PC 25. 8. 2007 16:06

Mě se to líbilo, trošku to má v sobě naivitu prvních hvězdných válek, je tam spousta dobrých fórků, jen ten konec byl takový - no- akční... Jinak dvacet mi bylo už hoooooooodně dávno.... Super byl hlavně frenzy- v podstatě maniakální R2D2 co se mění tu v kazeťák s CD, tu v Nokii... (Hláška dne-"Nokia-hmmm-Japonci vždy uměli hračky. Já myslela že Nokia je z Finska... Klid nemá to v hlavě v pořádku".) Nu a že to bylo naivní a tak ? Je to film pro mladé, a to tentokráte jak pro něj tak i pro ni... Už se těším až to bude na DVD... Nu a myslím že kdyby do dalšího dílu namísto Megatrona (který tedy toho moc nepředved...) dali Overlorda... Mhhh, to by byl masakr... Uvidíme, no...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy_S 25. 8. 2007 16:16

Ja akorat nechapu, proc se lidi, kteri ten film kritizuji na nej vubec divaji? Nejspis jen a pouze proto, aby mohli rikat, ze je to hnus atd.
Andy_S
Čtenář

Odeslat příspěvekod Polsonside 25. 8. 2007 20:19

Andy_S píše:Ja akorat nechapu, proc se lidi, kteri ten film kritizuji na nej vubec divaji? Nejspis jen a pouze proto, aby mohli rikat, ze je to hnus atd.



Protože asi netušíme co nás ještě čeká..... :hm
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 25. 8. 2007 20:28

Problem je ze se lidi moc nekoukaji na to, kdo to toci, ja se pred kazdym dalsim Bayovym vyplodem uz od Armaggedonu radsi poradne obrnuju nadsazkou... Od Transformers cekam solidni trikovou monstrozitu na vyplach mozku a s takovou si to taky pustim...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Male_zvire 26. 8. 2007 19:32

Já vás nechápu. Ten film je brutální pecka, na kterou jsem se těšil celou totálně nepochopitelnou dobu, od premiéry v USA po premiéru v ČR. Do kina nechodím pomalu vůbec, protože není na co, ale na tohle jsem si lístek koupil opravdu rád a strašně jsem se těšil. Od premiéry v ČR jsem je viděl už šestkrát.

Muzika geniální, akce velmi dobrá, roboti jsou taky špičkoví až se nechce věřit, že to celé stálo něco kolem 60 mega.

Jediné co mi vadí je, že mám sice Soundtrack, ale jenom OST. SCORE OST se nedá nikde sehnat. :cry: On doprovod k nástupu Optima a jeho chlapců je opravdu zážitek. A hlavně v kině.
IBM RTI04, APS - HP Commercial Desktops, Workstations and Notebooks

PS: Sorry za češtin.
Male_zvire
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků