Spider-man 3: zklamání měsíce?!

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Filip Novák 6. 5. 2007 17:19

Dnes jsem byl mj. i v kině na Spider-manovi 3. Očekával jsem od tohoto filmu mnoho a podle upoutávek to vypadalo na opravdu slušnou podívanou. Nestalo se tak a z kina jsem odcházel s rozporuplnými pocity. Na jednu stranu se mi film líbil, na straně druhé tu byl však doják alá USA. Těch dojemných scén bylo ve filmu na můj vkus mnoho a já slaďáky nemám dvakrát v lásce. Zastavím se u děje, pokud se to tedy dějem vůbec dá nazývat. Děj filmu je utahaný a jakoby se kolébal z jedné strany na druhou a nevěděl, kde zakotvit. Pochvalu si zaslouží dvě věci: vizuální efekty a závěr (nebýt 3 emočních scén).
Předchozí díly pavoučího muže nasadily laťku moc vysoko a trojka na ní bohužel nedosáhla. A to se má natáčet dokonce i 4. To tedy nevím, co chtějí autoři vytasit. Že by se Petr Parker dočkal děťátka, které posléze bude zachraňovat? :D To doufám, že ne.

Dávám 73%

A co Vy?
Jak se Vám tento film líbil?
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 6. 5. 2007 18:36

73% a zklamani? ....

kde je problem ?
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Filip Novák 6. 5. 2007 18:38

Ledni_Medved: Popravdě jsem čekal o mnoho víc. Myslel jsem, že aspoň udrží kvalitu předchozích dílů (tedy nějakých 90%).
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 6. 5. 2007 18:49

tak uz vim kde je problem ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Filip Novák 6. 5. 2007 19:06

Ledni_Medved: No, těch 90% pro předchozí díly jsem asi přehnal. Prostě to pro mě bylo zklamání po předchozích dílech. Tečka. :)
Filip Novák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 6. 5. 2007 20:19

Co jsem slyšel názory na Spidera 3, tak většina z nich je spíše negativních, tak jsem sám zvědavý :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cotijepotom 12. 5. 2007 08:23

Na spidermana 3 nechodit! Je to hrozný. Když je náhodou něco podobné komiksu, tak se to okamžitě opět zvrhne v romantiku ...
cotijepotom
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ted 19. 5. 2007 06:27

filiptoje píše:Předchozí díly pavoučího muže nasadily laťku moc vysoko a trojka na ní bohužel nedosáhla.

oi]Dávám 73%3/i]

Souhlas. Naprostý souhlas.
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 5. 2007 08:13

Tak to jsem zvedavej co z toho bude, na blockbuster se mi druhej dil celkem libil hlavne kvuli tomu nekomiksovymu zosobneni...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod droopy 19. 5. 2007 10:34

Co sa vam nepaci na emo-spidiem? :D
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Raisen 8. 8. 2007 11:49

Sice jsme to neviděla, ale ti co na tom byli, tak říkali, že to bylo strašný :D
Raisen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van vren 8. 8. 2007 11:55

Suveréně nejhorší díl série, jen málo scén je zajímavých a Sandman působí docela úsměvně.
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec