Lost room

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 5. 3. 2007 18:04

a nasel jsem dalsi zajimavy scifi serial, sice jsem jeste nevidel ani jeden dil, ale z recenzi to vypada zajimave :)
http://www.csfd.cz/film/226185-lost-room-the/
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 3. 2007 18:09

Vim o tom dlouho a porad se mi ta mrska nechce dostahovat. Docela se na to tesim.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 5. 3. 2007 18:10

no to ja mam prvni dva dilky, sice nevim kolik jich to ma celkem, je to pry miniserie, ale jestli se zadari tak bych to dnes zkouknout mohl 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 3. 2007 18:11

Tri dily...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 9. 3. 2007 00:28

tak mam za sebou prvni dva dily a musim rict NADHERA 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 3. 2007 17:27

V noci jsem to zkouknul komplet. Pekny, ale dost nedotazeny - pokud je tohle tvoreny jako celek bez pokracovani, dost otazek zustalo nevysvetlenych. Kazdopadne jestli mate radi Heroes, tohle je ladeny na stejnou vlnu. BTW. po tom hrebenu co zastavuje cas a hodinkach ktery varej vajicka jsem jen cekal az se tam objevi mluvici lzice na boty...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 29. 3. 2007 20:48

ale je to originalni :) a to se pocita, mrzi me akorat ze tech dilu nebylo vice, mozna ze budou, zadni vratka si tam tvurci nechali 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 8. 4. 2007 22:42

Tak jsem to taky dokouk, docela v pohodě...z některejch předmětů jsem fakt nemohl, ale jinak dobrej nápad.:)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 13. 4. 2007 12:32

jo dobrej seriál ... nejak nechápu co je na tom sci-fi ...hodně mi to připomíná heroes a to sci-fi není
Zajímavý je že sem měl 6 dílů a když sem dokoukal 3 (každý měl 1:20)
a pustil sem začátek 4.týho tak to bylo to samý jako 1. jen to bylo nák zkrácený na 42minut nebo co...nák sem to nepochopil a ani sem to nezkoumal ty krátký sem smazal takže už to ani nevypátrám :) jen kdyby někdo věděl co to bylo tak by mě to zajímalo :)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 13. 4. 2007 14:26

Má to jen 3 díly, ne? Každej hodinu a půl..akorát ten poslední díl byl takovej nedotaženej, měli přidělat ještě jeden.
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 13. 4. 2007 14:33

jj má to 3 díly ale já tam měl ještě další 3 díly který byly obsahově stejný jako ty tři předcházející (aspon podle toho jak sem to proklikával) a měli 42 minut nevim jestli to bylo zkrácený někým nebo jestli je víc variant těch dílů už z výroby :) jako kratší a delší... i když to se mi zdá divný :hm
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 13. 4. 2007 15:37

ty si mi ale lamka :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 13. 4. 2007 15:46

:mrgreen: hmm to je klidně možný ... přemejšlel sem nad všim možným ale tohle mě nenapadlo :-P
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 18. 4. 2007 15:15

Sledoval jsem to v televizi a nemám pocit že je to bez konce.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků