Matrix

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 2. 3. 2007 22:03

Co nan hovorite? Co bolo vlastne v 1. diele? nemam moznost ho vidiet, tak sa pytam, videl som len druhe a dost veciem som nepochopil... ako ho hodnotite?
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 3. 2007 22:14

ej kdyby to byla novinka tak neřeknu, ale takhle starý film už si moc nepamatuju, ba skoro vubec...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 3. 2007 22:25

Pade, to je teda skvelej napad, zacinat druhym dilem... Jednicku si nejak sezen, to je - dalo by se uz rict - sci-fi klasika...
Jinak moje hodnoceni:

Matrix - 8,5/10
Matrix Reloaded - 6,5/10
Matrix Revolutions - 5/10
Naposledy upravil hotspot dne 2. 3. 2007 22:27, celkově upraveno 1
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 2. 3. 2007 22:26

Jednicka paradni film, dvojka propadak, trojka propadak. Jestli jsi nevidel jednicku, tak je jasne, ze nepochopis dvojku. Jedine, co tam pro tebe muselo byt zazivne byli akcni sceny, ne???
Jednicka byl rozhodne genialni napad. Clovek jako otrok robotu aniz by o tom vedel, parada. Jestli jsi nevidel, coz tady pises, tak bys to mel urcite napravit.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 3. 2007 22:27

Pade beztak dal 10/10 za ty dve minuty, kdyz Neo klatil Trinity :mrgreen:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 3. 2007 22:28

Já v televizi viděl 3 díly ale moc mě to nechytlo, jen ty efekty byly z technickýho hlediska zajímavý.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod salex 3. 3. 2007 09:31

Ja odporúčam aj Animatrix, ktorý je vlastne história matrixu a odporúčam pozrieť.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 5. 3. 2007 10:18

joo Animatrix je velmi dobry a mnohe veci vysletluje...

inak prvy diel bol nepochybne najlepsi :tleskani

tie ostatne uz nic moc - asi aj preto ze efekty nad ktorymi kazdy stal s otvorenymi ustami uz boli nacpane v kazdom 2hom filme
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 5. 3. 2007 10:47

hot_spot píše:Pade beztak dal 10/10 za ty dve minuty, kdyz Neo klatil Trinity :mrgreen:


Neo tam klátí 2 minuty Trinity? To se musím podívat, já viděl jen jedičku... a i to už je dávno.. kdysi v kině..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 5. 3. 2007 10:59

no já hlavně od prvního dílu čekal něco jako originál (Wiliam Gibson - Neuromancer) depresivní šíleství s brutálním koncem .. a místo toho akční pohádka s některými zajímavými myšlenkami a s pár rádoby filozofickejma kecama .. u 2. a 3. dílu jsem u každýho asi 2x usnul takže asi nic moc
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 5. 3. 2007 11:44

Prvni Matrix me uplne uchvatil. Doted to povazuju za jeden z nejlepsich filmu. Dvojka a trojka ale byla jen nastavovana kase a nuda
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 3. 2007 14:56

První díl byl nejlepší, další mne už tak nebraly ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 3. 2007 14:17

První díl byl nejlepší. Dvojka se mi moc nelíbyla ale trojka zase docela jo.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 11. 3. 2007 18:50

moje hodnocení:

jednička: docela se mi líbila: 7/10
dvojka: trapné a nudné: 3/10
trojka: zblité a meganudné: 1,5/10

Ten, kdo řekl, že Matrix byl od počátku zamýšlen jako trilogie, by se měl už dávno smažit v pekle...!!! Nehorázná lež!
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 3. 2007 09:21

Jednička byla samozřejmě nej. A nic nemám ani proti ostatním, které byly slabší. Znám i horší filmy.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků