Na čem jste byli v poslední době v kině?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Koby 17. 10. 2008 22:16

Tak včera jsem byl na U2 3d... je to fakt moc dobrý, škoda jen, že je 80% filmu neostrejch, což si ale myslim bude chyba v imaxu - resp. promítačovi, než ve filmu. Jinak skvělý, hodně povedený a po dlouhý době jsem se v kině nenudil
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 17. 10. 2008 22:31

Kamarát do deště
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 18. 10. 2008 21:27

Já se chystám asi po roce a půl do kina na Kozí příběh :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 19. 10. 2008 18:35

Koby píše:Tak včera jsem byl na U2 3d... je to fakt moc dobrý, škoda jen, že je 80% filmu neostrejch, což si ale myslim bude chyba v imaxu - resp. promítačovi, než ve filmu. Jinak skvělý, hodně povedený a po dlouhý době jsem se v kině nenudil

Být někdy v Praze, tak je tohle jediný, na co bych šel. Koncert U2 v Imaxu, 3D. To musí být mazec pro ty, co neměli možnost navštívit koncert :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koby 19. 10. 2008 19:11

includes píše:
Koby píše:Tak včera jsem byl na U2 3d... je to fakt moc dobrý, škoda jen, že je 80% filmu neostrejch, což si ale myslim bude chyba v imaxu - resp. promítačovi, než ve filmu. Jinak skvělý, hodně povedený a po dlouhý době jsem se v kině nenudil

Být někdy v Praze, tak je tohle jediný, na co bych šel. Koncert U2 v Imaxu, 3D. To musí být mazec pro ty, co neměli možnost navštívit koncert :)

no já byl před asi třema lety v Katowicích na Slaskie stadionu, což byla ukrutná bomba, ale ten imax byl taky dobrej. :-) i když nemužu se dočkat na turné, který snad hned z kraje roku 09 začně :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 25. 10. 2008 11:26

Máj, se školou... Náhodou, docela mě to i bavilo...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod kukin 7. 11. 2008 17:53

Nestyda - docela vtipný byl.
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 11. 2008 22:52

Bathory
Bylo to značně umělecké a zajímavé.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Petr1968 8. 11. 2008 23:06

V kině jsem nebyl 20 let
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukino 9. 11. 2008 11:19

Tak jsem vcera byl na novem Jamesovi... Hned v uvodu me jako fanouska aut potesila pomerne dlouha honicka Aston Martin vs. nekolik Alf 159 (ac teda v realu by se Alfa toho Astonu nemohla drzet ani minutu :-) ) Ale jinak dojmy veskrze rozpacite... Neni to jaksi uz ono, pridalo to na "drsnosti", chybi mi tam suchy humor, uz si nevzpominam, jak v Casinu Royale, ale tady vubec nebyl vynalezce Q, bondgirl byla sice krasna, ale opet to nevyvazuje Craiga, ktery je coby Bond jiny, dle meho horsi. Resume - divatelne, ale Brosnan byl Brosnan :)
Lukino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 11. 2008 18:15

po dlouhé době sem byl v kině, ale zas konečně poprvé se slečnou po roce sme se shodli na nějakém filmu, Bathory... A teda nebylo to nejhorší
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 11. 2008 19:24

v rijnu s pritelkyni na Oku dravce a Nestydovi .. jinak se tesim na Hlidace c. 47
wit.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 15. 11. 2008 20:39

Kryštof Korb píše:Já se chystám asi po roce a půl do kina na Kozí příběh :)

Tak jsem se tam nakonec dostavil, co se týče grafiky tak super, scénář pravda trochu pokulhával, ale taky to nebylo zas tak tragický, i nějaký ten vtip se sem tam objevil.

Potom jsem byl ještě na Quantum of Solace a teda nic moc, s Bondem už to toho fakt moc společného nemá, spíš takovej obyčejnej akční film. Ale zas tak špatný to taky nebylo.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 11. 2008 20:56

Teď jsem se vrátil z Madagaskaru 2. Pro vypnutí a relax ideální :-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ony 24. 11. 2008 19:22

Bond. 8-)

Nezklamal, porad je to dobra prace.

Ale da se souhlasit s vytkami, co jsou napsany o par prispevku vyse..
Toyota Corolla 1.6 HB; Waze 4.48 + Sygic 17.6; Xiaomi Mi 8 Lite; NTB Lenovo T410 - Win 7 Pro + Firefox 63.0; Sharp LC-46LE820E + Topfield 2050
ony
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka