Na čem jste byli v poslední době v kině?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukino 29. 6. 2008 22:48

Tak dneska jsem videl Stalo se. Docela dobre, jen konec mi prisel trosku na silu udelany... nebudu rikat co, aby mi nekdo nevynadal, ze vyzradim, jak to dopadne :)
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 7. 2008 21:04

Tak Stalo se byl drasťák, ale jinak to byla blbost. Ideální na romantický večer ve dvou. :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 2. 7. 2008 21:22

No do drastaku to melo taky hodne daleko, hodne soft :)
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 7. 2008 11:49

vcera jsme byli s pritelem na Bathory....lituju, ze jsem ho na ten film vytahla 8-S
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 24. 7. 2008 21:27

Já viděl v kině naposledy Indianu Jonese. Teda nečekal sem úplné zázraky, ale co se mi dostalo nemělo slov. Tak znechucený 3D efekty a tématem UFO sem dlouho nebyl :D
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 26. 7. 2008 02:50

Ja som naposledy videl Bathory (super, pacilo sa mi) a zajtra idem na noveho Batmana. Fakt sa na to tesim kedze som si cera zopakoval Batman begins.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 27. 7. 2008 11:57

tak nakoniec to nebol Batman (stale vypredane) ale Mamma mia! a musim sa priznat, ze sa mi to celkom pacilo az na Brosnana ktory fakt nevie spievat.

So when you're near me, darling can't you hear me SOS...to mi teraz bude dlho zniet v usiach :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 27. 7. 2008 12:05

Tak po 4 letech jsem znovu navstivil kino, byli jsme se spoluzaky z kurzu na Hancocka... Kravinka s naprosto nelogickym scenarem a zbytecnou "pestrosti" zanru, celkem mi to prosumelo hlavou bez vetsiho zajmu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod atizi 31. 8. 2008 18:34

Batman Temný rytíř ... a nezklamalo :)
atizi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 8. 2008 18:45

ewing: Já byl přinucen jít taky na Mamma Mia!
A dá se to komentovat jen jedním >> Ai caramba :oboze
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seko0408 1. 9. 2008 10:29

nechysta sa niekto na AKTY X - chcem uverit .. ? ja sa chystam tak sa len pytam ci sa oplati ;)
dik
Nokia 5800XM => Orange SK
Sony NWZ-A815 => Earphones EP-630
seko0408
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 5. 9. 2008 15:21

Nemůžu si odpustit někam něco nezapsat. Zrovna jsem se vrátil z prvního uvedení filmu "The Duchess" ("Vévodkyniě"), včera byla na Leicester Square v Londýně světová premiéra s červeným kobercem a hvězdama, dneska první přestavení pro běžné smrtelníky. Na film si může udělat názor každý sám (mě se to celkem líbilo, na csfd bych dal **** kdybych mohl), ale v kině pro odhadem 1500 lidí nebylo obsazených víc než padesát sedadel. Kino se řítí do propasti :-)
I cesta může být cíl.
Alexx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 9. 2008 00:21

Kung Fu panda - roztomilé, předvídatelné, jednoduché, trochu mě to ovšem zklamalo; jednoduše to není můj žánr, prostě animák - 6/10

Mamma Mia! - mám rád ABBU, skvěle jsem se bavil celou dobu; zkrátka je to jeden z těch (mála) filmů, kdy jsem se ani jednou nepodíval na hodinky; přeslazená romantika a jednoduchý scénář, který si nehraje na cokoliv vážného a moralizujícího, možná to je na tom to nejkouzelnější - 10/10

Temný rytíř - nadšené ohlasy v internetových diskuzích a recenzích vyhnaly mé očekávání až do nebes, čekal jsem neustále, kdy "to" začne a ono to nepřicházelo; přesto je to velmi nadprůměrný film, plný dechberoucích akcí, hodnotím osmi body z deseti + další bodík za Jokerovo kouzlo s tužkou - 9/10
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 21. 9. 2008 09:51

Taky Mamma Mia, ABBU mam moc rad, libilo se mi, ze ac byly ty pisne predelane, bylo to predelane citlive, melo to smrnc, Meryl Streep to hrala pekne uvolnene, Brosnan se dle meho drzel trosku zpet, ale i tak se mi to libilo... No a "dcera" Meryl Streep, hmmm ty kukadla :love:
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukin 17. 10. 2008 08:39

Kozí příběh - děj nic moc, animace nic moc, vtipné to taky moc nebylo, celkem to stálo za houby...
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků