Na čem jste byli v poslední době v kině?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod audis 1. 12. 2009 14:18

ad nadpis. stmivani2. s polovickou. tyhle filmy a harypotter mezas tak neberou, ale hp a stmivani1 mel aspon smysluplny dej vv ramci moznosti. dvojka ne, zmatecna, bez deje, nelogicka s podivnym elementarnim uvazovanim postav. jestli tohle si holky berou za vzor, tak potes koste. neudrzel jsem oci na platne a koukal radsi po divackach.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 28. 12. 2009 11:08

Jelikož i naše jediné kino ve městě konečně absolvovalo upgrade na 3D, tak jsme to včera s přítelkyni byli zkusit :)

http://dkteplice.cz/kino-kveten-teplice ... _4_3d.html

Paráda film, ale asi jen kvůli tomu 3D. Příběh nic moc, takhle neuvěřitelný náhody by neměly být ani ve filmu...
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod legenda2 29. 12. 2009 19:50

Ja som bol na filme Avatar. Môžem ho vrelo odporučiť, je to celkom dobrý nenáročný zábavný film. Dej príbehu je síce trošku jednoduchší, ale tie exteriéri a fantázia tvorcov filmu je priam fantastická.
legenda2
Čtenář

Odeslat příspěvekod Hazellee 6. 1. 2010 22:19

na ničem. chci na tři sezóny v pekle, na sherlocka holmese, na imaginarium dr.parnasse, na alenku v říši divů... a nevím na co ještě , ale tohle jo. a na HP7, ale děsím se, co z toho zase vznikne. a ten dabing, to zase bude:-( na nic, já chci originál... jenomže u nás to nebudou v pův.znění dávat, těžko.

ale byla jsem vlastně v kině, chodíme na operní přenosy z Metropolitní opery, tj. jsem naposled byla v prosinci na Hoffmannových povídkách.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2010 23:02

Jestli bych šel teď na 3D, tak jedině AVATAR.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 12. 1. 2010 07:20

jo, na Avatar jdu zítra, tak potom napíšu, jaký to bylo :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemesis. 12. 1. 2010 12:27

teplice píše:jo, na Avatar jdu zítra, tak potom napíšu, jaký to bylo :)

Bude to uplna extaza!

viewtopic.php?f=604&t=1098449
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 1. 2010 20:57

avatar v imaxu
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 2. 2010 17:44

na Avatar bych nesla, nelaka me...chystam se na Imaginarium Dr. Parnasse...myslim, ze tenhle film predci celej slavnej Avatar.
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 22. 2. 2010 17:47

Ona žije!
Anonymous

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 2. 2010 18:07

Jersey:ahoj:) legenda je tady:D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemesis. 22. 2. 2010 18:18

Noovo píše:na Avatar bych nesla, nelaka me...chystam se na Imaginarium Dr. Parnasse...myslim, ze tenhle film predci celej slavnej Avatar.


Hoj.

Ako vies ze sa ti nebude pacit, ked si nevidela? :-)
No ale tvoje rozhodnutie, to sa neda nic robit. Len si myslim ze robis chybu.

Velmi rad sledujem ako ludia ktory tvrdia ze ich to nelaka, a nebude sa im to pacit, a pod. hodnotia nieco co nikdy nevideli. Zaujimalo by ma na zaklade coho to mozu povedat.
A potom ked predsa len idu tak spievaju uplne inu pesnicku.
Na facebooku bola jedna skupina s nazvom "If 1,500 People Join this Group Sarah's Mum will go see Avatar"
To bola tiez osoba ktoru muselo presviedcat 1500 ludi, a nakoniec sa podarilo, a bola stoho unesena! Dakovala vsetkym, lebo keby ju nepresvedcili, tak by o vela prisla, co by ju neskor mrzelo.

Ja ta nebudem presviedcat, len tolko ze ako to mozes vediet, ked si nevidela. O vela prichadzas, co je ale tvoje rozhodnutie, co je len velka skoda.

Pekny den / vecer.
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 2. 2010 18:26

Nemesis. píše:
Hoj.

Ako vies ze sa ti nebude pacit, ked si nevidela? :-)
No ale tvoje rozhodnutie, to sa neda nic robit. Len si myslim ze robis chybu.

Velmi rad sledujem ako ludia ktory tvrdia ze ich to nelaka, a nebude sa im to pacit, a pod. hodnotia nieco co nikdy nevideli. Zaujimalo by ma na zaklade coho to mozu povedat.
A potom ked predsa len idu tak spievaju uplne inu pesnicku.
Na facebooku bola jedna skupina s nazvom "If 1,500 People Join this Group Sarah's Mum will go see Avatar"
To bola tiez osoba ktoru muselo presviedcat 1500 ludi, a nakoniec sa podarilo, a bola stoho unesena! Dakovala vsetkym, lebo keby ju nepresvedcily, tak by o vela prisla, co by ju neskor mrzelo.

Ja ta nebudem presviedcat, len tolko ze ako to mozes vediet, ked si nevidela. O vela prichadzas, co je ale tvoje rozhodnutie, co je len velka skoda.

Pekny den / vecer.
ne v pohode:) tohle presne mi rekla kamaradka, ktera na tom byla....ale ja proste ty filmy umim asi pro sebe odhadnout, Avatar jsem videla kousek a fakt me nenadchnul...mne staci videt trailer a na zaklade toho se rozhodnu, vetsinou spravne...chapu, ze se toho filmu budes zastavat, protoze si ho videl a libil se ti, ale ja to proste mam tak...a preju taky pekny vecer:)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemesis. 22. 2. 2010 19:26

Noovo píše:
Nemesis. píše:
Hoj.

Ako vies ze sa ti nebude pacit, ked si nevidela? :-)
No ale tvoje rozhodnutie, to sa neda nic robit. Len si myslim ze robis chybu.

Velmi rad sledujem ako ludia ktory tvrdia ze ich to nelaka, a nebude sa im to pacit, a pod. hodnotia nieco co nikdy nevideli. Zaujimalo by ma na zaklade coho to mozu povedat.
A potom ked predsa len idu tak spievaju uplne inu pesnicku.
Na facebooku bola jedna skupina s nazvom "If 1,500 People Join this Group Sarah's Mum will go see Avatar"
To bola tiez osoba ktoru muselo presviedcat 1500 ludi, a nakoniec sa podarilo, a bola stoho unesena! Dakovala vsetkym, lebo keby ju nepresvedcily, tak by o vela prisla, co by ju neskor mrzelo.

Ja ta nebudem presviedcat, len tolko ze ako to mozes vediet, ked si nevidela. O vela prichadzas, co je ale tvoje rozhodnutie, co je len velka skoda.

Pekny den / vecer.
ne v pohode:) tohle presne mi rekla kamaradka, ktera na tom byla....ale ja proste ty filmy umim asi pro sebe odhadnout, Avatar jsem videla kousek a fakt me nenadchnul...mne staci videt trailer a na zaklade toho se rozhodnu, vetsinou spravne...chapu, ze se toho filmu budes zastavat, protoze si ho videl a libil se ti, ale ja to proste mam tak...a preju taky pekny vecer:)



Citas mi myslienky ;-) Ked som kladol otazku na zaklade coho mozes ohodnotit to co si nikdy nevidela, som chcel dopisat ci na zaklade traileru? :-)
Prepac, ale ten ti toho moc nepovie. Ja som sa rozhodol na zaklade jednej sceny z traileru. Ako ta lod striela zo vsetkych zbrani. Najprv som to povazoval za blbost, ale mam rad akcne filmy aj Sci-Fi, a preto som isiel. Film sa mi nakoniec velmi pacil, ale bol uplne iny ako som si myslel na zaklade traileru. Teda zabudni nato ze ta trailer neoslovil.

Mas pravdu ze vies odhadnut co sa ti bude pacit a co nie, ale nie vzdy! Niekedy film proste prekvapi. Vela ludi pisalo ze sa normalne nespoznavali. :-)

Ja nechcem teraz obhajovat Avatar, len som chcel vediet ako mozes ohodnotit nieco co nepoznas, a preco nechces ist na jeden z najlepsich filmov vsetkych cias.
Prisiel som sem len preto lebo prisiel mail, zabudol som sa odhlasit zo sledovania, a tak mi to nedalo.
Ako som uz napisal, presviedcat ta nebudem, ale skus to este zvazit. Ten film sa nepaci milionom ludom len tak prenic zanic. Napr. aj ja som ho pozeral len zo zvedavosti, ale dostal ma. Niesom moc na romantiku, ale tie nocne sceny ma dostali. Po 22 rokoch ukvapla i njaka ta slza, a to je uz co povedat!
Ten film ma vsetko. Akciu, lasku, nenavist, zradu, ... V jednej chvili ta mrazy, vzapati sa smejes, ...

Proste ti mozem len odporucit aby si to este zvazila. Je mi to luto, lebo viem o co prichadzas, ty to nevies. Na 99% nebudes lutovat. A ak by si preds len patrila k tomu 1%, tak to njako prezijes, ale to si nemyslim. ;-)

OK, maj sa .. Koncim sledovanie topicu.
Naposledy upravil Nemesis. dne 22. 2. 2010 19:39, celkově upraveno 1
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 2. 2010 19:34

fakt me nepresvedcis:)...nejlepsi film je to proc? Protoze na nem bylo hodne lidi, at to bylo ze zvedavosti nebo pro reklamu toho filmu, kterou ma velkou jak prase...to se neda rict, jaky film je nejlepsi na svete...ja mam holt jine favority...a omlouvam se, musela jsem reagovat a uz toho nechme;)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků