Na čem jste byli v poslední době v kině?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Hazellee 10. 2. 2007 11:33

Na čem zajímavém jste byli v kině? doporučujete/ nedoporučujete? Docela mě zajímá, co z věcí, které lze aktuálně vidět v kinech stojí za vidění. nechodím do kina moc často a nechci se zbytečně spálit :-)

Takže ještě na závěr moje odpověď. Naposledy jsem byla na Parfém: Příběh vraha a líbilo se mi to moc. Byť hlavně ten závěr mohl někoho docela šokovat.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 10. 2. 2007 11:51

Ja jsem chtel jit na Eragona. Ale kdyz jsem slysel, ze kdo cetl knizku, tak tomu se film libit nebude, tak jsem nesel. Ale rozhodne se tesim na film Spiderman 3, 300, Wolverine, Pirati z Karibiku 3. Na tyto filmy se do kina tesim. Jinak si myslim, ze ted v kinech nic extra neni, co by stalo za podivani. Mozna tak The grudge 2, ale to taky neni pro kazdeho.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 2. 2007 12:02

Koukam ze az ted se dostalo do kina Clerks II, to bychom meli dobrou komedii... Slusny drama je The Prestige, to dokonce donuti premejslet. A konecne je u nas i Crank, to je akcni ptakovina jak ma bejt...

marz: Ty tvoje trhaky snad prijdou az v lete ne? Chtel neco aktualniho...
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 10. 2. 2007 12:07

Na Clerks 2 si rozhodně zajděte.Pak sem ještě zvědavej na Sejmi eso.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 10. 2. 2007 12:11

Jo, ja vim, ze prijdou az pozdeji, ale nic ted mne nenapada. Treba The prestige - videl jsem, zkladal mne, bylo to takove cele o nicem. Od pulky filmu bylo jasne, o co tam jde. Mohli to tam vic tajit. Dal - Crank - to je opravdu ptakovina. Zeptejme se sami sebe (my, kteri jsme to uz videli), ze na kino to neni. Nejvic mne dostane, jak na konci pada a klidne si zavola telefonem..... (Teda myslim, ze tam neco takoveho bylo)
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 10. 2. 2007 12:33

já chci jít na Goyovy přízraky a Potomky lidí. a taky uvažuju, jestli stojí za to vidět Dokonalý trik.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 2. 2007 12:36

Dokonalý trik doporučuju. Já naposled viděla včera Krvavý diamant.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 10. 2. 2007 12:39

u nás to máme s kinem dost hrozné, filmy tam chodí dost pozdě. a multikino je daleko mimo centrum:-(
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 10. 2. 2007 12:52

Pobliz vesnicky, kde bydlim je jedno mestecko a taky tam maji kino. V poho - filmy tam mivaji docela brzo. Akorat nechapu jejich letni strategii. Oni ho zaviraji na cele letni prazdniny. Asi obdobi nejvetsi trzby a oni nepromitaji. Proste magori.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 2. 2007 13:07

marz píše:Pobliz vesnicky, kde bydlim je jedno mestecko a taky tam maji kino. V poho - filmy tam mivaji docela brzo. Akorat nechapu jejich letni strategii. Oni ho zaviraji na cele letni prazdniny. Asi obdobi nejvetsi trzby a oni nepromitaji. Proste magori.

Přesně takhle to máme taky ve vedlejší dědině, kino na vcelku dobré úrovni, filmy docela brzo, cena za film 40Kč bezkonkurenční. Akurát přes prázdniny zavřený... :?

Dřív sme tam chodili často, ted ale naposledy tak na podzim na myslím Madagaskar
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 10. 2. 2007 13:48

Ostrov je paradni film. Skoda, ze jsem na nej tehdy nebyl v kine. Stalo by to za to. Jinak se mi treba stalo, ze jsem byl v kine na film Jako psi a kocky a sedelo nas tam myslim 12. Docela sranda. A nebyl to zas tak spatny film.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 10. 2. 2007 16:16

V kine uz jsem nebyl docela dlouho a nejspis mi to jeste chvili vydrzi. Nejspis az do leta, nez tam budou nejake ty trhaky, co psal marz.
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 10. 2. 2007 16:44

Dobrý bylom když jsme šli s kámošem na Scary Movie 4.V sále nás bylo 5.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 10. 2. 2007 16:58

K tematu: Naposledy, kdyz jsem byl v kine, tak to bylo na neco V I-maxu (nebo jak se to pise) a v normalnim kine o prazdninach na Piraty z Karibiku 2. Posledni dobou tam fakt nic slusneho nechodi, co by mne vytahlo z meho pelechu.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků