Borat - nakoukání do americké ....

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Filip Novák 3. 1. 2007 19:02

Viděli jste Borata?
Jak se Vám líbil?

Tak jsem měl tu smůlu, že jsem tento film viděl a musím říci, že je to pěkná blbost. Celý film je plný lacinýho americkýho humoru. Avšak i tento film měl světlý chvilky, nekteré scény mi dokonce přišli vtipný. Ale jenom některý...
Že jsem na to vůbec chodil, čekal jsem víc. :oboze

Moje hodnocení: 35%
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 3. 1. 2007 19:24

Jak by řekl kamarád: "Bych blil..."
viz
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 3. 1. 2007 19:27

5/10. Silenost kolem tohohle filmu nechapu, ale uplnej propadak to zase nebyl.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 3. 1. 2007 20:20

Mě se to zrovna líbilo. Chápu trošku protesty Kazachů, ale pro mě to byla komedie, která byla "jiná" než naprostá většina slátanin co se vysílá (stahuje).
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 3. 1. 2007 20:28

Me se libily nektere vtipy, byly opravdu povedene, ale zbytek filmu byl hodne slaby. 5/10 jen za vtipy.
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 3. 1. 2007 22:20

Co sem slyšel, tak to všichni chválili... :lol:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 3. 1. 2007 23:13

Mně to chvílema přišlo až trapný ( viz scéna, kde se válejí nazí Borat e "režisér" a má to navozovat zdání orálního sexu)..

Takže já dám 6/10
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 3. 1. 2007 23:32

Ja jsem mel nastesti to stesti, ze jsem ten film nevidel, ale dostal jsem dost dopredu varovani.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 4. 1. 2007 08:35

Co rict, Ali G. byl bujaka bujaka maser a ta postavicka si delala srandu snad ze vseho, ale borat uz tolik dobrej neni, film sem preskakal skokama a je to vesmes splacany uz z bezici show
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Xoddam 4. 1. 2007 09:46

Nooo takze, mne se hodne libil cely film. Bylo to dost ok ... Jako scena se zidmna, s tim politikem a mlekem boratovy manzelky, co me hodne dostalo bylo hned na zacatku ta scena s boratovou sestrou .xD nebo discodance ... To vse bylo moooc povedene a nasmal sem se hoodne, ale musim tomu filmu neco vytknout. Ta scena s tim reziserem .. Jako nevadili by mi pokud by se prali nazi a tak ale to jak mu dal ***** na hlavu, bylo proste videt ze je to nahrane, to byt nemuselo ... Noo a vadi mi jeste konec s pamelou, nevim co si o tom myslet, bylo to nahrane s tou dekou? Nebo to fakt nikdo netusil? (To ma pamela fakt tak neschopne Bodyguardy) Hlavne tyto dva body me "serou"... Proto 7/10 ... Jinak pecka XD, citovano "Bujaka bujaka maser"
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 4. 1. 2007 11:13

Ta scéna s pamelou byla samozřejmě nahraná. Dokonce jsem slyšel v rádiu, že se kvůli tomu bude rozvádět (podrobnosti si najdi v bulváru).
Ta scéna s režisérem mě taky přišla přehnaná.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 1. 2007 13:45

Ta scéna s režisérem byla hodně trapná, jinak zase jeden z filmů, který se nebojí "navážet" do USA, což se mi líbilo :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 4. 1. 2007 14:11

to byla teda pekna blbost. vubec se mi to nelibylo.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 1. 2007 19:50

Dal bych taky 5/10 podle toho co kolem toho bylo humbuku sem čekal mnohem víc. Místy to opravdu bylo až trapné, místy zas vtipné, ale celkový dojem nic moc..No prostě ALi G, byl mnohem lepší :mrgreen:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 7. 1. 2007 21:48

nehodnotil bych, ale moc by mě zajímalo, do jaký míry je to všechno nahraný a do jaký míry je to dokument...

Věty jako "Chtěl bych zbraň na žida..." nebo "Zabije to partu cikánů, když do nich najedu...?" a kladné reakce prodejců - no, nesvědčilo by to v případě dokumentu o něčem?? A pak, že jsme rasisti!
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků