parfem: pribeh vraha

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 14. 12. 2006 08:15

vcera jsem to videl a musim rict ze me sklamalo. teda hlavne ten konec. ne ze bych mel neco proti hromadnymu sexu na namesti, ale nevim, nejak mi to tam nepasovalo.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 12. 2006 11:25

ta scéna mi tam taky přišla hodně přehnaná....
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 14. 12. 2006 11:33

uzil si aji biskup (nebo kdo to byl). normalne ho meli popravit a bylo by. z reakci ostatnich lidi v kine vim, ze se to nejak nelibylo nikomu
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 15. 12. 2006 03:17

ta scena bola uplne v pohode. ja som mal skor chut odist hned na zaciatku, bolo to dost nechutne. a to mam fakt silny zaludok.
pacilo sa mi to v jednom, ze ukazali ze clovek ma viac zmyslov a ze ich treba vediet vyuzivat vsetky resp ak ma clovek nejaky handicep pripadne dar tak sa vie sustredit na ine pripadne iny. ale celkovo to bolo temne a nepacilo sa mi to nejak. doma by som to urcite nedopozeral.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 14:57

jenomže takhle je to i v knize.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 12. 2. 2007 13:08

a? potom by som ani knihu nedocital...nemusim vidiet a citat vsetko.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 12. 2. 2007 22:16

nie, dakujem :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 2. 2007 23:46

zamis píše:uzil si aji biskup (nebo kdo to byl). normalne ho meli popravit a bylo by. z reakci ostatnich lidi v kine vim, ze se to nejak nelibylo nikomu


nelíbylo :-D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 2. 2007 23:48

Tahle scéna ale v knížce byla, a byla super. Další důkaz, že se točïjou filmy nanic a nic nemá na knižní předlohu. Když už nic jinýho, učí to pravopisu a umění vyjádřit se.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 3. 2007 17:02

Mne se film libil hodne, rozhodne to melo hodne specifickou atmosferu, takova syrova a poeticka zaroven... Finalni scena byla sice teatralni (a podobneho toho ve filmu bylo i vic), ale vzhledem k celku zas tak moc nevadila. Herci byli vyborni, titulniho predstavitele mi bylo dokonce lito. 8,5/10, rikejte si co chcete...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 21. 7. 2007 18:43

film byl fajn a navíc tam hraje Alan Rickman.
Hazellee
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků