Heroes

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 11. 2006 21:06

Obrázek

Dalsi serialova pecka (fantasy), sleduje to nekdo? Je to sice totalni kravina, ale jsem u patyho dilu a docela jsem zvedavej na to, jak se to bude vyvijet...
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 16. 11. 2006 22:27

Nesleduju, ale asi sezenu a budu sledovat. Podle obrazku bych to soudil na neco podobneho jako Lost.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurellman 17. 11. 2006 19:30

Nene, lost je uplně neco jineho.. Tohle je serial o lidech s nadpřirozenýma schopnostma. Sice je to ze začátku docela nudné, ale ted uz se to začíná dobře vyvíjet.. Když se objevil typek ktery vraží, ty co sou nadpřirození. Je to zase neco jiného a řekl bych že i docela originální. Nic takoveho tu snad nejeste nebylo kdyz nepocitam roswell nebo smallville ale to je o proti tomuhle o nicem.. Fakt doporucuju zhlednout, a ne jenom 1 nebo 2 dily..
aurellman
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 17. 11. 2006 19:35

Smallville jsem zacal sledovat ted, zkouknul jsem zatim jen prvni serii, tak to zaradim do fronty. A po smallvillu se na to vrhnu.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 11. 2006 09:56

marz: Jako Lost to je jenom proto ze na tom obrazku taky stojej vsechny charaktery vedle sebe? :lol: Jinak ten serial mi prijde chvilema nechtene smesnej, ale stejne me to celkem chytlo...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 18. 11. 2006 12:05

2 hot_spot: Jo presne a jen a jedine proto :-)
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 8. 12. 2006 20:55

tak jaky na to mate nazor po case? ma cenu to shanet?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 8. 12. 2006 22:24

Ja se ve stredu koukal na jedenactej dil, zacina se mi to docela libit. Sice si chvilema tvurci nakladaji latku na par serii dopredu a jeden neveri ze ten serial tak dlouho vydrzi, navic nekteri herci fakt lezou na nervy (mektani toho Araba fakt nemusim), vsak to zkus a uvidis. Navic je ten serial cistokrevny mystery takze to kombinovani nepodelali tak jako v poslednich dilech Lostu, kde pomalu kazdej vidi do budoucnosti :D

BTW rozhodni se podle pilotu. Mne u nej chvilemi sel mraz po zadech tak jsem v tom pokracoval, ale nekomu to nemusi bejt k chuti...
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 10. 12. 2006 15:21

Nesleduju, musím taky dělat něco jiného než jenom čumět na seriály a všechno opravdu stíhat nejde..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 10. 12. 2006 15:26

tak proc to sem pises?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 10. 12. 2006 22:09

Protože autor se ptal jestli to někdo sleduje. Za sebe sem řekl, že ne :wink:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 10. 12. 2006 23:41

tak to mi prijde stejne, jako kdybych napsal do bileho domu v usa ze at se mnou u prezidentskych voleb nepocitaji, ze nemam cas :)

proste autor vlakna jaksi neocekava ze mu sem napise kazdy :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 12. 2006 17:28

Jasne Tucnaku, ja nedelam nic jinyho nez ze cely dny sedim u bedny a cumim na serialy :) 42 minut tydne se da obetovat v pohode.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 9. 1. 2007 09:21

A kolik je uz dilu?? Ja mam 11. Sice se na to ted asi divat nebudu, mam rozesledovany Smallville, ale po nem si to shlednu.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 9. 1. 2007 22:02

je ich zatial iba 11, 22-heho sa vysiela 12ta cast. moc good serial
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků