Neznám název filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 12. 2007 20:54

http://www.csfd.cz/film/2668-hra-game-the/?text=33680
Heh, zničehonic se mi vybavilo jméno toho filmu - Hra :-D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 26. 12. 2007 21:25

Taky sem to minutu před tebou psal :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 27. 12. 2007 14:10

Lexx, edituj si ten popis, vyzradit spoiler k fincherovce je zlocin :-P
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 3. 1. 2008 20:31

hotspot: takze to je dobry film rikas, jo? :)
kurna ted jak jsem si precetl jak to dopadne to mozna bude o nicem, radsi si to fakt uprav nebo napis ze tam mas spoiler :lol:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ijáček 10. 1. 2008 11:02

Ahoj, spoustu let zpáky jsem viděl na nově film, kdy nějaký malíř okopíroval Rembrandtův obraz a aby to později u soudu dkázal, tak ho tam měl nakreslit /obraz byl totiž naprosto věrně nakreslen i co do použitých materiálů/...pamatuji si to jen matně, ale bylo tam něco v tom smyslu, že tomu portrétu dal oči svého otce a později ho právě kvůli těm očím nedokázal nakreslit znovu...

neznáte někdo název? díky moc
ijáček
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 10. 1. 2008 12:42

Hej hej hej. Na tento film si také vzpomínám, bylo tam ještě něco za zápletku, že nějací maníci by mu za ten obraz zaplatili, aby to byl nějaký ztracený Rembrandtův obraz. A pak u toho soudu je mohl buď to obhájit tím, že by to nenakreslil, nebo že by to nakreslil. Myslím tak nějak.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadasfx 31. 1. 2008 20:13

Mam pro vas asi orisek. Videl jsem to v TV asi na CT pred cca 9 lety. Jde o kresleny animovany cca 20 minut dlouhy film, kde panicek/a ma malickeho bojacneho psa a diky te jeho bojacnosti je jako hlidac a ochrance nepouzitelny, tak ho da do renomovane spi skoly aby znej udelali pordneho psa. Ten pes je potom naprvni pohled stejny jako driv, ale po tusim vysloveni nejkeho slova se zneni na silenou stekaci, zubatou, agresivni, svalnatou, kousaci psi priseru (neco jako ve filmu Maska) Je to neskutecna sranda. smichy jsem brecel.
„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ 'Albert Einstein™'

Každý by chtěl do nebe, ale nikomu se nechce zemřít.
dadasfx
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 1. 2008 20:23

není to anglický?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadasfx 31. 1. 2008 20:31

je to mozne. myslim ze to nebylo ceske ale dabovane
„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ 'Albert Einstein™'

Každý by chtěl do nebe, ale nikomu se nechce zemřít.
dadasfx
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodymko 18. 2. 2008 16:10

poznáte prosím nazov filmu s luis de funes
dej filmu je, že vlástí jednu firmu a potrebuje urobiť jednu velku zakázku.tak si nastahuje storoje aj k sebe domov,jeho žene to moc vadí,tá sa od neho odstahuje.potom proti sebe aj kandidujú na post starostu...
ďakujem
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 18. 2. 2008 16:17

Myslím, že asi myslíš Jeden hot a druhý čehý (La Zizanie)
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 3. 2008 23:14

nemůžu si vzpomenout na název jedný finský pohádky, možná je to cosi jako "Roli a lesní duch", tak nějak. dávali to (myslím loni) na ČT, nejspíš o víkendu ráno. jeden národ, měl úplně světlý vlasy a chodili v zelených šatech, a druhej, takový neupravený skřítci, nějak proti sobě myslím bojovali. říká to někomu něco a vzpomene si na přesnej název, případně stránku, kde by o tom něco psali? dík moc!!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 28. 3. 2008 11:40

neznáte někdo černobílý snímek s Dustinem Hoffmanem?
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 28. 3. 2008 11:49

aquarkko píše:nemůžu si vzpomenout na název jedný finský pohádky, možná je to cosi jako "Roli a lesní duch", tak nějak. dávali to (myslím loni) na ČT, nejspíš o víkendu ráno. jeden národ, měl úplně světlý vlasy a chodili v zelených šatech, a druhej, takový neupravený skřítci, nějak proti sobě myslím bojovali. říká to někomu něco a vzpomene si na přesnej název, případně stránku, kde by o tom něco psali? dík moc!!t/quote]


Pán Prstenů? :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.H. 28. 3. 2008 16:24

iwigirl píše:neznáte někdo černobílý snímek s Dustinem Hoffmanem?m/quote]


A co film Lenny ze sedmdesátých let?
Z.H.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků