Neznám název filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Stoura 1 12. 5. 2013 17:43

Co třeba tohle sovětské dětské scifi (velká část je v podzemí, droidy tam likvidují ve velkém, ale děj si už také moc nepamatují):

Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thegrid 12. 5. 2013 20:16

Tak to určitě ne ;-), bylo to americké, nebo západní provedení, na to bych vsadil, a určitě né 2010 jak vyčtu z Youtube, ale jak říkám, spíše 1970-85, ale oceňuji snahu, asi máš rozhled ve filmech když znáš i Ruské filmy :tleskani
thegrid
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 12. 5. 2013 20:29

thegrid píše:a určitě né 2010 jak vyčtu z Youtube

Ten ruský film, kterrý jsem odkázal, je z roku 1973.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 30. 5. 2013 21:16

Zdravim. Kedysi som videl film, v ktorom jeden namysleny lekar akoze testoval moznost liecby neplodnosti, ale vskutocnosti robil pokusy s klonovanim. Bol to 2 dielny film na Hallmarku. Videl som ho asi v 1997-2000. Davali ho niekolkokrat. Na konci 2 dielu zena, ktora zistila, ze naklonovali az 8 synov, niekolkych priviedla na predstavenie novej liecby. Ich otec bol agresivny a synovia klony boli tiez kriminalnici. Cely dej filmu bol o jednom slusnom mladikovy, ktoreho si myilili s kriminalnikom, ktory bol jeho naklonovany brat. Toho lekara hral taky starsi bielovlasy herec s velkym bielym obocim. Trochu sa podobal na tohto, ale ten to nebol.Ta zena co to vysetrovala bola kratkovlasa blondina.
Ako sa volal ten film?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bures2 7. 7. 2013 18:37

Dobrý den,
i když to sem úplně nepatří, doufám, že mi poradíte. Hledám jeden díl Comebacku. Bylo to o tom, že Iva, Lexa a Saša šli pracovat do supermarketu. Iva byla z toho vynervovaná, Lexa pracoval jako skladník. Nevíte, jak se ten díl jmenoval? Děkuji
bures2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Abox 7. 7. 2013 18:40

Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bures2 7. 7. 2013 18:45

Už to mám - sliby chyby

Abox: Tam jsem to hledal, ale v popisu dílu o supermarketu nic není.
bures2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Abox 7. 7. 2013 18:46

Ja to zrovna ted hledal ve Voyu v TV... ;-)
A koukam, v tech popisech epizod to je:
"...Naše teenagerská trojka proto vezme osud do svých rukou a přihlásí se na brigádu do supermarketu. ...."
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bures2 8. 7. 2013 07:11

Tak jsem slepý. Chtěl jsem to najít co nejrychleji a nečetl jsem celé popisy, vždy jen tak na oko, jestli tam zahlédnu o tom zmíňku, ale přehlédl jsem ji.
bures2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod noems 19. 9. 2013 17:26

Ahoj, hledám název dvou filmů, pokud někdo ví, prosím o název.

1 film, je hodně známy v tv běžel již několikrát a tak jej spoustu lidí jistě vidělo. Film pojednává o nějakém zlodějim který šel kráct a byl vyrušen. Schoval se do nějaké tajné mísnosti ve které bylo křeslo a viděl ven co se děje. Dotyčný který přišel domů byl velké zvíře, možná to byl i prezident a jeho ochranka zastřelila ve finále jeho milenku přímo v tom domě. Více si toho už nepamatuji.

2 film, víceméně neznámým v tv jsem ho nikdy neviděl a tak těžko někdo poradí ale třeba budu mít štěstí. Film pojednává s hodou okolností taky o tajné místnosti v domě, která měla sloužit jako ochrana před nezvanými hosty. Při napadení domu se v ní schovala nějaká žena s dcerou jestli se nepletu, v tajné místnosti byly kamery z celého domu a tak měli přehled co se kde děje. Agresoři se snažili vší silou dostat do místnosti ale to se jim nepodařilo. Ve finále stejně vyšly ženy ven, důvod už neznám ani nevím jak to dopadlo.. jinak nevím zcela nic ani herecké obsazení neznám. :-(

Díky za pomoc
noems
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kniter 19. 9. 2013 17:59

Ten prvy som tiez videl, ale nepamatam si nazov.
Druhy sa vola Panic room ( s Joody Foster v hlavnej ulohe)
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 20. 9. 2013 09:07

Ten prvni je Absolutni moc...
http://www.csfd.cz/film/2494-absolutni-moc/
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 20. 9. 2013 10:59

Tak jestli tě baví podobné situace, tak doporučují art klasiku Výtah na popraviště (1958), 78%
http://www.csfd.cz/film/6346
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 10. 2013 00:08

Taky zkusím.
Komedie. Natočeno snad mezi 1990-1999, viděno na HBO. Jednou jsem na to narazil na csfd, kde to mělo kolem závratných 30%. Děj si pamatuji jen útržkovitě a nedává moc smyl (asi nejsem sám podle toho hodnocení :-D).
Mafiáni maj hlídat nějakou osobu, ale omylem ji zabijou. Na večírku se dvě holky (sestry? jedna je starší) nechají od jednoho mafinána sbalit, ten je nadroguje a tu mladší převlíkne, aby vypadala jako děvka (asi jako ta zabitá) a chce ji směnit za diamanty. Holky utečou.
To je zhruba první 1/4 až 1/3 filmu, pak už si to nepamatuji vůbec. Nevím, proč nešly na policii nebo proč se nepřevlíkla.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 10. 10. 2013 15:22

Kdysi jsem viděl (mírně přiopilý) parodii na Bondovky.

Pamatuji si jen dvě scény (a možná ani nejsou z jednoho filmu):
- na parkovišti stojí Rolls, agent mu něco hodí do chladiče, a ten Rols se rozpadne.
- Vůz s hlavními hrdiny prchá horami, z obou stran se k němu po silnici blíží pronásledovatelé. Řidič dojede do zatáčky, auto se díky technickým udělátkům automaticky zamaskuje jako bilboard, hrdinové jsou zachráněni.

Film bude někdy ze 70. let.
Tušíte někdo, co je to za film?
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků