Neznám název filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tejvl 9. 9. 2008 20:45

Potrebuju poradit: Ceska televizni inscenace/komedie - v hlavni roli Rudolf Hrusinsky ml. - hral postavu pana kocky. Dej se odehrava v panelaku a mimo jine zachycuje souziti jeho obyvatel...moc uz si na to nevzpominam, ale uz dlouho po tom patram. Jeste jedna indicie - jednoho ze synu pana kocky hral Michal Suchanek.
Tejvl
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 10. 9. 2008 07:37

Sice nevím, co to může být, ale zkusil bych si projít hercovi filmy na CSFD.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Abox 10. 9. 2008 19:17

Koukam, ze na to same se uz nekdo ptal 24.8.2006 22:51 :-)

.....ani jsem o nem nevygooglil zadne info, jen jsem ho kdysi na stredni videl v televizi, hral v nem Hrusinsky prostredni (hl. role, pan Kocka), Vetchy (soused), Narozny (pohrebak), Suchanek (syn), Landa (ridic - cistic) a dalsi. V prehledech hercu film neni! A pri tom to byla absolutni bomba....

Ale tam taky o nem nikdo nic nevedel.....
Abox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 11. 9. 2008 06:19

Tak jsem zjistil jenom jeden film, ve kterém hraje Nárožný funebráka a ten se jmenuje příznačně Jedna kočka za druhou. Nemám ale ponětí jestli to je ono nebo ne, protože v seznamu herců není nikdo jiný z výše jmenovaných.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod kennysha 11. 10. 2008 18:24

ahoj jako ostatní mám problém s názvem filmu......bylo to tento rok v televizi opravdu nevím kdy...jednalo se o týpka který neměl holku žil u své matky(nebo babičky)a byl věčný student byl zažraný do knih a pak dostal jedno místo v knihovně jako knihovník ale nakomec se z toho vyklubalo velké dobrodružství s poklady a kouzelnými předměty.....prosím pokud víte název napište díky moc.....
kennysha
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 11. 10. 2008 19:10

Nebude to Flynn Carsen: Honba za kopím osudu?
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Koby 14. 10. 2008 21:32

tak, taky bych potřeboval pomoc s názvem filmu, ale bude to hodně složitý :D

Šlo to minulý rok mám pocit dokonce na čt2 o víkendu v odpoledních hodinách..

Jde o americký film natočen udajně podle skutečné události...

neměl jsem bohužel čas to sledovat, ale vim, že šlo ve zkratce o to, že dva sourozenci si udělali blbou srandu a nahlásili na policii, že je doma rodiče týrají... Americký policajti se toho samozřejmě chytli a byl z toho pruser jako vrata.. Táhlo se to několik let a nevim jak je to možný, ale figurovalo tam z neznámých duvodu několik psychologů, kteří těm dětem snad vsugerovali, že byli opravdu týraní nebo zneužívaní... Ty děti tomu začli věřit a tak před soudem vypovídali opet proti rodičům...

Nakonec mám pocit byli rodiče odsouzeni asi na 12 let vězení... behem té doby se to nějak jednomu ze sourozencu rozleželo v hlavě a začal si snad myslet, že to neni pravda.. najali si něakou psycholožku a postpem asu snad přišli na to, že je to celý podvod... ty rodiče si ten trest ale odseděli až do konce..

neví někdo název??? velice se omlouvám za nepřesnesti, kterých je tam požehnaně, nicméně hlavní linie sand pochopitelná je a moc takových filmu asi neni.. Díky za pomoc
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2008 22:24

Pred par lety jsem to same videl, bohuzel si na nazev nevzpomenu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 14. 10. 2008 22:30

Sákreš. Tak to jsem další, co to viděl. Ale spíše tak jedním okem a název teda vůbec netuším.
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gotti 17. 10. 2008 08:34

Ahoj.tenkrát jsem viděl film,který se mi docela líbil a byl o krizi mezi USA a SSSR,kdy umístil Chruščov na Kubu ty rakety...bylo to takový jako že drama ze zákulisí parlamentu...neznáte?díky
gotti
Návštěvník

Odeslat příspěvekod georg68 1. 2. 2009 21:34

@Koby

Myslím že to je Just Ask My Children (Zeptejte se mých dětí), více na CSFD Viděl jsem z toho jen útržky, ale zapamatoval jsem si Virginii Madsen.
georg68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod balik123 9. 2. 2009 22:19

Zdravím,
absolutně nevím názvy filmů ale hodně je sháním. Budu moc rád za každou pomoc.

Sháním filmy o lyžování.
Jeden byl o extrémním lyžování, byl to nejaky zavod a on sjel nejaky kopec nejakou nebezpecnou cestou nebo tak neco.
Druhy byl o synchronnim lyzovani. Delali takove obloucky jeden jel ve predu a druhy ho doplnoval. Myslim ze to byl taky zavod.

Budu moc rad za nazvy a jinak beru doporuceni jakehokoliv filmu s lyzarskou nebo snowboardovou tematikou. (snowbordaky neberu :D )

Vsem moc dekuji
PC: Intel, NVIDIA, WD (viz profil)
Notebook: Samsung ATIV Book 9 Plus
Mobil: Samsung Galaxy Note 3
Foto: Nikon 5100 + 18-105 VR + SB-700
balik123
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 10. 2. 2009 10:25

I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 2. 2009 12:43

balik123:
Mně ten tvůj popis připomíná tohle
http://www.csfd.cz/film/18474-osudny-sv ... n-extreme/
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod herc123 11. 3. 2009 20:50

Ahojte ! Nevedel by mi niekto poradiť ako sa volá jeden scifi film.__Ten film som videl len raz a bolo to už veľmi dávno__Pamätám si z toho len to že sa to odohrávalo na lodi ktorú opustila posádka lebo v podpalubí boli nejaké stroje, niečo ako (montážna linka). Na tú loď prišli nejaký ľudia a keď spustili elektrinu tak sa to celé dole rozbehlo.Ešte si spomeniem na to že tá akože (montážna linka) bola inteligentná pretože keď niekto vošiel alebo prechádzal okolo tak sa to vyplo._____Posledná vec čo si pamätám je že tie stroje nejakým spôsobom chytili jedného z tých ľudí a urobili z neho niečo ako robota.(kibork)
To je ozaj všetko čo si pamätám.______Určite som to napísal kadejako ale aspoň čo sa bude podobať tak napíšte. Vopred Ďakujem
Naposledy upravil MgX dne 11. 3. 2009 21:08, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek přesunut :-)
herc123
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka