The Cars (auta)

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mae-geri 26. 8. 2006 12:53

Tak uz jsem to taky videl, je to fakt dobre :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 30. 8. 2006 19:21

tak jsem an tom teda taky byl...

dost dobrý, ale viděl jsem lepší filmy ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 1. 9. 2006 08:50

Neviděl jsem, ale chtěl bych se kouknout. Filmy z dílny Pixar se mi vždy líbily :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marz 1. 9. 2006 12:27

Taky jsem se na to musel podivat, libilo se mi to, dobry zaver, dobre postavicky, hezky nakreslene, dobra zapletka
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 1. 9. 2006 19:59

film jsem videl, soundtrack mam uz dlouho. jo, je to peknej filmecek. takovej odpocinkovej. vecer se natahnout do kina, usrsavat colu a koukat na pohadku. jom bylo to moc pekny.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Eva_M 9. 9. 2006 12:52

Jojo, prima film 8) Skvěle udělanej, kupa skvělých vtípků a narážek :-D Myslím, že není možné postihnout je všechny při prvním shlédnutí, takže při dalších projekcích člověk oceňuje jako labužník to, co mu předtím uniklo. Fakt dobrej odpočinkovej film pro malé i velké, staré i mladé. Skvělej dabing, nádherně animováno :tleskani Kdo umí anglicky / kdo zná americkou hudební scénu :arrow: postřehne ještě mnoho dalších vtípků navíc.
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vencos 9. 9. 2006 14:14

Eva_M píše:Jojo, prima film 8) ...kdo zná americkou hudební scénu :arrow: postřehne ještě mnoho dalších vtípků navíc.k/quote]

Např jakých?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cache 18. 9. 2006 13:02

Perfektny film, asi na neho pojdem tiez este raz :) Alebo vydrzim na dvd? :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vencos 18. 9. 2006 18:03

Kámoška už ho má na DVD... A Cigi prej taky a prej kradenej...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Raisen 8. 8. 2007 11:51

Moc hezkej film 8)
Raisen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 8. 8. 2007 14:48

To jsem tu jediny komu to připadalo přihlouplý? Jako animák pro děcka do 12 let ok, ale jinak se mi to nelibilo. Pár scén vtipnejch, ale jinak nic moc.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 8. 2007 14:53

Docela v pohode. Alespon zas pro jednou originalni postavicky
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 8. 2007 20:55

je to parádní filmek... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Antika 1. 9. 2011 15:13

muj nejoblibenejsi film. miluju Auta (jak prvni dil, tak druhy). ma to dobry napad, vtipky jsou povedene (libi se mi predevsim slovni spojeni jako "nech toho nebo ti rozbiju chladic" "to me podrz vejfuk" a jine). Je to zkratka bombasticky film! :-)
jako spravny maniak mam hodne fanouskovskych predmetu - hodiny, odpadkovy kos, hrnek,...a nove i ponozky 8-)

btw. videl jste uz nekdo druhy dil? jestli ano, tak co na nej rikate?
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 9. 2011 15:20

Na dvojce jsem byl v kině, protože jsem tam šel s dítětem, tak na dabované verzi. Jednička je daleko vtipnější (v originále určitě), romantičtější, překvapivější.

Dvojka má krásně udělané a zachycené okolní prostředí (ta riviéra vypadá opravdu nádherně), člověk se může kochat. Akorát je to prostě ve stylu bondovky s ústřední postavou ztřeštěného Buráka. Nebyl jsem vyloženě zklamaný, ale jednička má lepší a propracovanější příběh, vtipy, jenom není technicky tak dokonalá.
4honza
Datel roku 2009

Předchozí stránkaDalší stránka