Nejhorsi film, jaky jste kdy videli?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dix_ 12. 9. 2006 17:09

Ještě za totality,jakýsi ruský film,větší blbost jsem ještě neviděl,ale jak se to jmenovalo,tak to už netuším.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 12. 9. 2006 17:34

za chvili jdu na Rychle a zbesile: Tokijska jizda a mam pocit, ze po navratu ho nominuji na nejhorsi film co jsem kdy videl. (Jen muj pocit, nevim proc)

Jinak nejhorsi film si presne nevybavim, bylo jich tolik...radci nevzpominat. Ale jo, snad Soudce Dredd bylo to nejhorsi co jsem kdy videl.

edit: tak nevim jestli to bylo tema 3ma kuzelkama znacky Branik, nebo flaskou vodky, ale nakonec ten film nebyl tak spatnej :mrgreen:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 23:25

Rozhooodneee Anakonda 2 nebo Soudce Dredd to byla PI**VINA total dmnc fakt... :)) hh nechapem nac tocia tak dementne filmy... mne sa napriklad nepacilo ani saw... bolo to strasne primitivne a nasilne..
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 9. 10. 2006 14:13

Určitě nějáká americká rodiná komedie, nebo Bčkovej akčná film s Chucekm Norrisem
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 10. 10. 2006 15:17

Un Chien Andalou, se Salvadorem Dalim : )

EDIT: Aha, NEJHORSI film : )) Tak to ne, nejhorsi co sem kdy videl, byly posledni serie Hellraiser : ))
Naposledy upravil mOus3fr0mh0us3 dne 11. 10. 2006 08:41, celkově upraveno 1
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 10. 10. 2006 17:23

Mezi nejhorsi filmy jsem ted urcite zaradil jeden z poslednich filmu Jean Clauda Van Dama (nebo jak se pise) - Probuzena smrt.
A taky bych do tohoto tematu pridal film Aeon Flux, coz mne nudilo asi tak po peti minutach, byli tam pekne trapne finty a nekdy az porusujici vsechny zakony tohoto sveta.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 10. 2006 17:28

Anakonda.... Tu už tu někdo zmiňoval.. Je to fakt blbost.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 10. 2006 17:32

Nejhorsi film, jaky jste kdy videli?

Všechny od Uwe Bolla :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 10. 10. 2006 17:54

nejhorší asi bylo když mě nědko (už si nepamatuju kdo, jinak by si to odskákal) donutil dívat se na Spy Kids 4, Béčko jak vyšitý...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 10. 2006 18:18

Spy Kids 4? No potes klobas... ja jsem mel uz pri trojce chut rozmlatit kinosal...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghoster 10. 10. 2006 18:29

Mě přišla totální zhovadilost Kruh i s pokračováním - místama sem usínal, ale bylo to možná tim, že to všichni moc chválili. Pak Americký Komedie rodiného tipu. NEnávidím romantický filmy z Červený knihovny.... (německá produkce)
Láska je zklamání, sex je slast. Život je na *****, a? žije chlast!

Jsou dvě věci, které se musí říkat opatrně. Pravda a lež.
Ghoster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 10. 10. 2006 18:44

hot_spot píše:Spy Kids 4? No potes klobas... ja jsem mel uz pri trojce chut rozmlatit kinosal...

lol, já sem na tom byl taky v kině (nevracej vstupný hajzlové) a asi sem byl v tu chvíli kdy sem kupoval lístek torchu mimo, ten film už nechci v životě vidět
:oboze , chudáci malý děti, tim jim vymejvaj mozky...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 10. 2006 18:55

AEon Flux sem ohodnotil docela dobre.. znam puvodni z pocatku devadesatejch let a sice je fakt ze je to trosku o necem jinym .. ale vem to cert .. serialove to sice propadlo .. ale myslenkove to nebylo zas tak prazdny :-)

ale nominoval bych tam VSECHNY filmy podle her za poslednich pet - sest let ... (includes to trefil dost presne) a jako bonus hromadu infantilnich radobykomedii urceny pro televize z USA (ale napr national lampoon ne) ... zvlast stranou visi Matrix ... myslenka dobra (teda "myslenky" ktery "si zapujcili" od japoncu, ktery to maj promakany trosku vic nez Wachowski bros), zpracovani dobry, hlasky sem tam dobry ... ale prazdnota ... proste nic ... duta skorapka co nic neda a vezme cas ...

filmy s cendou norisem atd ... sou to proste becka .. ale kultovni becka :-) .. ja mam rad beckovy filmy ... sem jako ten z intelektualu ci jak se te studentskej filmecek jmenoval :-) ...

ale co vim urcite co byl nejidiotstejsi film (trilogii) co sem mel tu smulu videt ... dh fást ent fjůrijůs ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod buban 10. 10. 2006 19:12

jak muzu Bruce Wilise,tak Kid byla totalni ptakovina...
buban
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 24. 10. 2006 17:38

Takže, Všechny slunce seno, Resident Evil, filmy od Uwe Bolla, všechny Spy Kids, Python
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků