Snowboarďáci versus Raf?áci

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 22. 4. 2006 13:12

Nechci tady scénaristicky a dějově srovnávat úplně dva odlišné filmy, ale spíše mne zajímá a porovnání technická stránka obou filmů, jak všichni víme, ikdyž nám Česká televize znepříjemňuje život zvyšováním koncesionářských poplatků, jedno dobré a hezké ji nelze upřít a to, že má lepší technické zázemí pro natáčení seriálů a filmů. Jak všichni víme, seriál Místo nahoře byl po technické stránce líp zvládnut než seriál z produkce NOVY Místo v životě, nedostatkem je houpající kamera, proto mne zajímá jestli Česká televize líp zvládla film Snowboarďáci a naopak, jestli NOVA líp po technické stránce zvládla Rafťáky.
Snowboarďáci pocházejí z dílny ČT a Rafťáci z dílny NOVA. Rozhodně mi bude nepříjemné sledovat jak kameramanovi se třepou ruce a kamera není statická. Proto se obávám, že film Raftáci může dopadnout jako seriál Místo v životě, tedy úplný paskvil toho, co natočila Česká televize.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 22. 4. 2006 14:21

Nevydrzel bych se divat ani na jedno z toho... Pubertalni blbecky muzu sledovat i u nas ve skole a to zadarmo...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod _peper 22. 4. 2006 21:48

Mám takový pocit, že už se to tu řešilo ;) http://pauza.cz/viewtopic.php?t=2462
Majkle LOCK :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 4. 2006 21:52

Pravda, pravda.. 8-)

\\ Uzamknuto
Deleted user


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků