Zklamaní z kina

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lemur 9. 8. 2005 19:44

big.alda píše: Bylo to celkem dobrý... ... do autobusu ;)../quote]

Porad lepsi Stroj casu nez treba Nebezpecna rychlost (ano, opravdu to pry jednou v nejakem dalkovem autobusu pousteli). To je jako poustet na vyhlidkove plavbe Titanik nebo v letadle filmy o leteckych katastrofach.
Lemur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 9. 8. 2005 21:10

cache píše:Hmm.. rozmyslam, ze ci si to v tom autobuse pozeral na videu, alebo tym chces naznacit, ze ist z ciech na slovensko je ako cesta z buducnosti do minulosti.. Ten druhy pripad je totiz trocha nemiestny a velmi urazlivy..

První možnost :wink:.
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 11. 8. 2005 12:16

cache píše:No v kine som dlho nebol (minimalne rok), ale do sklamani patri uz spominany AVP a napriklad aj Garfield..

ty si siel na Garfielda do kina s tym, ze to bude dobre? :mrgreen: :mrgreen:
ja som na tom bol len kvoli zenskej ale aj tak som dostal od kamosov riadnu kavu, ze som na take daco vobec siel ;)

no ale ja som bol sklamany zo stoparovho sprievodcu. vysiel som z kina rozhadzujuc rukami ze o com to vlastne chcelo byt?!?!
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cache 11. 8. 2005 13:07

ewing: pisal som ze som v kine dlllho nebol, takze ani na garfielda :) da sa to predsa pozriet aj inak ;)
A co sa tyka stopara, tak ten film plne pochopi az ten, co je fanusikom a cital knihy.. Rozhodne sa mi to zda lepsie, ako serial od BBC.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 16. 8. 2005 21:48

Vesnice - takovou kravinu jste jeste fakt nevideli, byla to hruza. Jo a jeste horsi byla Kostka a Kostka 2. To bych zakazal!
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cache 16. 8. 2005 22:35

Cube a Cube 2 boli skvele psychologicke filmy, ale kazdy ma iny vkus :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 8. 2005 02:42

Mě se Cube líbila... Cube2 jsem neviděl a slyšel jsem, že jsem o nic nepřišel....

A já byl na Cube v kině... a pak půl roku po tom najednou obrovský boom, a každý to začal zhánět na CD
AndrewJ
Přeborník

Předchozí stránka