The Mist(Mlha)

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod nano 21. 2. 2009 14:17

Viděli jste někdo tento film? http://www.youtube.com/watch?v=hpG8AMsUpdc

Já takovéto "katastrofické" filmy s nadpřirozenou příčinou, mám moc rád. Film vzhledem k přepisu Ok, ale mohl ho režisér upravit podle sebe a udělat ho více hororovým, ale i tak byla atmoška slušná.

kdo film ještě neviděl - spoiler:
A k tomu konci. Já tomu rozhodnutí hlavního hrdiny, prostě nevěřil. Kdyby se jim do auta s prázdnou nádrží dobívaly příšery, které by opravdu bolestivě a dlouho zabíjeli svou oběť, tak bych neřekl ani popel. Jinak a to, že se do minuty objevili vojáci...
Prostě naděje umírá poslední a většina by prostě tu bouchačku vzala sebou a zkusila by někam dojít. V nejposlednější možnosti ji teprve potom obrátit proti sobě. Takto na mě konec(kvůli své hlouposti) vůbec nezapůsobil tak, jak měl rejža v umyslu

... rád si přečtu váš názor
nano
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 22. 2. 2009 00:51

Pokud to bereš takto, tak každý normální člověk by hned na začátku vzal pořádnou tyč a vzal přes hlavu tu krávu.... (křesťanskou) :-P
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 22. 2. 2009 01:05

Ale chápej, tím že zabil rodinu tak zvítězil nad příšerama, které je nesežerou za živa, ale jen ohlodají mrtvoly .-)
Jakékoli vstoupení do mlhy znamená děsivou a bolestnou smrt. Prostě to nemělo smysl jít do té mlhy. Každý kdo to předtím zkoušel tak umřel a všichni to věděli. Takže ta rychlá smrt byla lepší.
Ty vojáky na konci si mohli odpustit a raději měli toho chlapa nechat odejít do mlhy s odevzdaným výrazem ve tváři a přes mlhu a děsivé zvuky mohli jít titulky.

BTW: Proč odkazuješ na youtube.com, kde se člověk o tom filmu prd dozví?
Lepší je to tady: http://www.csfd.cz/film/227789-mlha-mist-the/
Jsou tam komplet informace včetně traileru.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod nano 22. 2. 2009 11:32

Jde i o to, že se celý film saží svého syna ochránit, stará se o něj a pak ho během vteřiny jen tak odpráskne. Ostatně nevím jak vy, ale já bych to prostě šel zkusit s kvérem u sebe(nehrozilo vždy, že bude smrt v mlze pomalá) a v krajní situaci ho použít proti sobě.
Ale je zase možné, že kdoví jak dlouho jeli a co všechno viděli. Možná to bylo tak hrozivé, beznadějné a drsné, že to pro ně bylo opravdu rozumné řešení. Jenže to měl film divákovi naznačit lépe a uvést ho taky do toho pocitu, páč z toho co jsem viděl, mě nepřesvědčilo, že by se tak lehce oddělali.

a jinak film se vám líbil?
nano
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marty89 10. 4. 2009 13:41

Film byl skvělý, řekl bych jeden z nejlepší hororů (dá-li se tomu tak říkat). Ten konec bych ale taky předělal, už jenom kvůli tomu, že se tím dost odchýlili od předlohy.

nano: souhlasím s tím, že bych se asi tak rychle taky nezastřelil, ale že bych to šel zkoušet ven jenom s pistolí se 4 nábojema, to určitě ne. Spíš bych se snažil přežít v autě co nejdýl, a potom, když už bych skoro umíral hlady, bych se možná oddělal.

marz: Taky nechápu, na co tam celou dobu čekali, když bylo téměř jasné, že ji nakonec budou muset nějak odstranit. Neříkám, že bych ji zkosil hned ze startu, ale určitě bych nečekal na to, až vyhodí toho vojáka z obchodu. Takové pošahané fanatiky bych v reálu zavíral do polstrovaných cel.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009