Od soumraku do úsvitu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Banky 12. 5. 2008 17:24

Tak co říkáte na prvotinu Roberta Rodrigueze? Podle mnohých je to naprosto trapný film. Já si myslím, že je to naprostá bomba. Hlášky, příběh prostě naprostá ujetina. Pro mě Rodriguezova jednička.
Banky
Čtenář

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 5. 2008 18:55

Mno, v Rodriguezove tvorbe tenhle film bohuzel spada do prave do toho obdobi (Od soumraku do usvitu, Fakulta, serie Spy Kids), ktere moc nemusim. Tenhle film jsem absolutne zral prvni hodinu do prichodu upiru, pak se to ale nahle zmenilo v exploatacni kravinku - takovy styl sice jinak mam rad (zvlaste kousky jako Braindead nebo treba i Rodriguezovo novejsi Planet Terror), ale tady to na mne naprosto nefungovalo. Asi to bude tim, ze mne ta prvni polovina az prilis navnadila na neco slibnejsiho...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 5. 2008 20:36

Prvni dil Od soumraku do usvitu je určitě jeden z mých oblíbených filmů. A líbí se mi obě části, jak ta první tarantinovská, tak i ta upírská sranda potom :) Sex Machine je borec...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Banky 13. 5. 2008 05:52

Nevíte, jestli bude někdy film Machete s Dany Trejem? Viděl jsem ty fiktivní shoty v Bullet proof a byl to celkem nářez.

Jinak sexy stroj byl určitě nejlepší společně s bratry Geckovými.
Banky
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marty89 13. 5. 2008 10:12

No tak musím říct, že film to nebyl špatný. Teda jsem u něho aspoň neusnul, což většinou v mém případě znamená, že se jedná o kvalitní film.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009