Big Lebowski

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 8. 2008 20:20

kdo neviděl tak tady je zkrácená verze filmu (ponechány jen podstatné věci): http://www.collegehumor.com/video:1700131
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Swifty 21. 9. 2008 11:21

Tenhle film jsem si zamiloval už když ho před x rokama dávali poprvé na HBO, a velkou zásluhu na tom měl ten první českej dabing (ten aktuální už není ten samej, bohužel). Nemám nijak zvlášť rád nějaký ty "záchodový" komedie, prostě vulgární humor, ale tady mě ty Dudeovy hlášky fakt dostávaly...."Vážně to byli ti chcáči?" "Není to moje dáma, je to moje šukačka! Ruce pryč od mý drahý šukačky!" atd atd. A Walterovy řeči jak je kuna chráněná, vysypání popela Dudeovi do ksichtu.... no pro mě je ten film prostě dokonalej :-))
Swifty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honza729 19. 12. 2008 08:17

Presne. Tenhle film je zalozeny na kvalitnim humoru, je proste potreba byt trochu in, mit nadhled a vtip v hlave, pak se clovek kralovsky bavi. Kdo ma rad filmy typu Kamenak 1,2,3,4,24,35,59, ten tohle urcite nechape.....
Honza729
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 12. 2008 10:19

Kdo má nadhled,vysoké IQ a nemá předsudky, tak chápe všechno. Nevidím důvod proč by se někdo nemohl bavit u Kameňáku i Lebowského.
Pokud někdo ty vtipy nezná a vidí Kameňák, tak se dá i zasmát. Ale přiznávám, že jedno shlédnutí je až až. ;-]
Mně bohužel ta celá serie Kameňáků dost poznamenala. Občas si totiž dělám ze své přítelkyně srandu podobně jako Vydra z manželky. Ale naštěstí i přítelkyně viděla kameňák, tak ví o co jde. :-[
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 19. 12. 2008 12:31

U tohohle filmu mi prislo, ze ten televizni dabing z nej udelal prumernou podivanou. Na filmy od Coenu jsem se vzdycky radsi dival v originale, kde "vyzni" jednotlivy postavy. A verze, co jsem videl v dabingu mi prisli o neco strasne ochuzeny.
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Jony 19. 12. 2008 13:58

Big Lebowski jsem viděl taky jen v dabingu, ovšem i tak mi přišel humor Coenovců geniální. Navíc to je můj první film, co jsem viděl v HD :-)
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod Swordman 10. 1. 2009 20:53

Videl som to viackrát, prvý krát s titulkami v kine. Najlepšie je to v originálnom znení.
Veľmi dobrý, vtipný film.
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník

Předchozí stránka