Big Lebowski

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marty89 15. 4. 2008 13:48

Tak jsem si v sobotu říkal, na jaký film se večer budu dívat. Koukl jsem se do programu, filmy jsem profiltroval na csfd a vybral jsem si Big Lebowski (na csfd 86%). Těšil jsem se jak to nebude dobré a nevěřil jsem vlastním očím, jaká to byla nakonec blbost (ze soucitu jsem to na csfd ohodnotil 2 *). Normálně nechápu, co na tom těm všem lidem přišlo tak dobré a vtipné, že tomu dali takové hodnocení. Zajímalo by mě, co si o tom filmu myslíte vy. Jsem snad jediný, komu to přišlo tak nevtipné, že u toho málem usnul?
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Anonymous 15. 4. 2008 15:02

Film mi také připadá velmi povedený, dude.
Anonymous

Odeslat příspěvekod kromec 15. 4. 2008 15:23

Me se libi, skoda ze jsem ho v sobotu prosvihl :(

Videl jsem ho pred lety s titulky, nebyl na prime nahou zmrseny dabing?
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chemistry 15. 4. 2008 15:54

videl som ho velmi dávno, ešte na intráku. velké hopišupi ževraj a nič extra film, ja by som hodnotil 3 z 10
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 4. 2008 17:36

tento film patri k mym oblibenym 8-D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod nl 15. 4. 2008 19:01

Tiez som z toho bol sklamany, ked som to videl, kazdy koho som poznal to vychvaloval ako kultovy film. Ale niektore hlasky su super (Jezisa nikto nepresti :mrgreen: )
nl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 4. 2008 19:05

no my sme na to tez kukali, ja to videl poprve a celkem pohoda film, nenarocny taky na relax, neusinal jsem a celkem to melo obcas svetle okamziky... celkove se mi film libil :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 4. 2008 20:52

ja sem se na to koukal v jazykovce s jedním spolužákem a mladou pěknou učitelkou v Angličtině..

A líbilo se mi to, film jakože.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 21. 4. 2008 21:32

Marty89: Já s tebou souhlasím, viděl jsem ho před lety a přišlo mi to jako blbost, zasmál jsem se snad dvakrát za celej film. Scénář mi přijde totálně stupidní a nesmyslnej...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 4. 2008 17:25

Taky mi to tak přijde, postavit celý film na jednom pochcaným tepichu mi přijde fakt dost uvalený
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 4. 2008 18:04

Marty89: na tom je prave to kouzlo celeho filmu ;-) ....ale jo beru, kazdemu se libi neco jineho...mne se zas nelibi jine filmy, ktere se libi druhym...ale Lebowski se mi libil uz tenkrat pred lety, kdyz jsem na nem byla v kine a libi se mi doted :mrgreen:

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod čutor 3. 6. 2008 20:12

tak me se ten film libil velmi. Kdyz jsem to videl pred lety v kine chcechtal jsem se vestinu filmu. Jesus je dokonalej a looser Dude je taky skvelej.
Hodnotil bych tak 8 z 10
čutor
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 6. 2008 21:09

No mně to přišlo dobré, ale vtipné ani náhodou. O vtipu podle mně tenhle film moc není.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 4. 6. 2008 10:56

S-Tony: spis je to urcit\ druh humoru, ktery nekomu sedne a nekomu ne (mne sednul a chechtam se u nej vzdycky, kdyz ho vidim), kdyz jsme na Lebowskeho koukali s pritelem, ktery ho nikdy nevidel, tak jsem se smala vic ja nez on a pritom bych rekla, ze mame co se tyce humoru stejny vkus :-))

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod KuřecíMlos 24. 6. 2008 10:09

Barevne, absurdni, ulitle, presne muj vkus
KuřecíMlos
Návštěvník

Další stránka