Nejaky mene komercni ale znamy cesky punk :)

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 11. 12. 2007 16:13

Napada vas nejaka ceska (popr. i slovenska) kapela, co hraje neco jak punk, ska-punk, punk rock, ktera je dostatecne znama, ale dostatecne malo znama na to, aby moc nestala (financne)? :lol: No, asi si ted myslite, co jsem to za posuka. Organizujeme majales, mame uz vybrane nejake kapely a ted se jeste poohlizime (no spis ja se poohlizim) po nejake punkove. Pokud je vam cizi ten pojem mene komercni, tak cenou bysme se radi vlezli cca do 15k. Hmm :hm Nj, ale tak pokud ani to vam nic nerekne, tak hledam neco vy stylu: Volant, Houba, Totalni Nasazeni, Selfish, Nohow atd atd. Prehled celkem mam, ale radsi se ptam, kdyby nekdo o necem vedel, o cem nevim ja :) Dik vsem.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 12. 2007 10:21

si myslím, že za tu cenu seženeš klidně i známější...myslím, že zas tak drahý ty český skupiny nejsou. každopádně se podívej na net nebo jim zkus napsat a zeptat se
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 12. 12. 2007 10:56

Samuel Gordon píše: Selfish

to myslíš vážně? :shock: :lol: no, ale musí se nechat že klukům ze selfish to jde líp než klukům z orangecap... :mrgreen: tak zkuste orangecap... (bože já jim tu ještě udělám reklamu)...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Mr.BeeSee 12. 12. 2007 14:40

rybičky 48 nebo jaksi taksi :lol: :lol: :lol: bože to jsou sračky :roll: pozvi elektrick manny :wink:
Mr.BeeSee
Čtenář

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 12. 2007 15:17

Elektrick Manny mame pozvane ;) Jaksi Taksi bych moc rad, ale zasada je, ze se nezvou kapely, ktere byly na minulych rocnicich a Jaksi Taksi byly pred 2 rokama. Rybicky 48 - to me ani nenapadlo, celkem dobry napad, ale uprimne - nepripadaji mi znamejsi nez napriklad Totalni nasazeni, o Orangecap ani nemluvim.

aquarkko: No tos mi teda zrovna moc neporadil. Co takhle konkretne?
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 12. 12. 2007 15:37

Orangecap byl spíš jako vtip... :D ale co třeba My First Date?
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 12. 2007 16:35

ZNC?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 12. 12. 2007 16:36

Orangecap jsem slyšel naživo jednou, no ...

Jinak já jsem taky pro ty Rybičky48, náhodou, divil by ses, ale lidé je celkem dobře znají :) ... a naživo jsou suproví :) ... dokonce byli i v ESU :lol: ....

[quote="Ťuhýk"tZNC?[/quote]
S tou se podle mě pod 15k nedostaneš :lol: ... už jen proto, kolik let hrají :D ...

btw: Proč něco ve stylu Volant apod., Volanti jsou skvělí, proč ne ty? :) :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod scater 12. 12. 2007 17:07

Punk neposlouchám, ale rybyčky znám.Kdyby šli pod těch 15klacků tak je pozvi
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod abuk 12. 12. 2007 17:10

odkud si ?
abuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 12. 12. 2007 18:56

co Houba, nebo Konflikt?
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 12. 2007 18:58

abuk: Kyjov

Rybicky bych rekl by sli hodne pod 15k :D
ZNC uz byli minuly roky.
Volant - ja nerikam ze ne :) Akorat se jeste poohlizim, jestli ne neco jineho... ;)

Jde mi hlavne o to, aby o te skupine bylo co nejsirsi verejne podvedomi. Aby se pak podivali na plakat a rekli si treba: jo, tuhle skupinu sice neznam, ale ten nazev jsem uz slysel, to by mohlo byt dobre :) Asi tak.
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 12. 12. 2007 21:58

includes píše:Orangecap jsem slyšel naživo jednou, no ...

Jinak já jsem taky pro ty Rybičky48, náhodou, divil by ses, ale lidé je celkem dobře znají :) ... a naživo jsou suproví :) ... dokonce byli i v ESU :lol: ....:/quote]

... (doplním zážitek z orangecap) no to byl děs :lol: já na nich byl víckrát a to jenom proto že mě tam někdo donutil a nebo to bylo na kokr festu... ale tfuj tfuj... :mrgreen:

jinak rybičky 48.... lidé je celkem dobře znají ale taky je spousta lidí moc nemusí.... nevím... mě se osobně třeba nelíbí jejich texty...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod jezek 13. 12. 2007 07:30

[quote="Ťuhýk"tZNC?[/quote]
Néjni punk.
Včera jsem slyšel cz kapelu s názvem na "M",ale fakt si nemůžu vzpomenout.Název skladby Punk rock je fajn.Neznáte to někdo?Třeba je to zrovna tahle kategorie.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 13. 12. 2007 08:58

ZNC sem slyšel poprvý v pondělí v lucerně, když tam byli jako hosti... a zrovna moc se mi nelíbili... a co zkusit fixu? :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Mr.BeeSee 13. 12. 2007 09:43

Kirkwood píše:co Houba, nebo Konflikt?

Konflikt, je super, ale na slovensku jsou celkem hvězdy, tak kdo ví kolik by chtěli....ovšem zeptat by se šiklo... :D
Mr.BeeSee
Čtenář

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 12. 2007 11:36

co třeba N.V.Ú ?? nebo E!E???? Ale neivm jestli se vejdou do těch 15 litrů.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 13. 12. 2007 12:54

SHM: FiXu bys nedostal ani pod 50k :lol: ...

jezek: Mandrage :) ... a ti také nejsou špatní náhodou :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vencos 13. 12. 2007 14:09

Tak mě teď napadají třeba The Fialky :))) Pankáči to znaj, co sem se s nima bavil
(hmm ale nejsou třeba známý moc? )
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 13. 12. 2007 15:33

Vypsana fiXa je tfuj tfuj :) Jakoze mne osobne se nelibi...

Zacinam dost uvazovat o tech Rybickach. Zona A, N.V.U. to uz je fakt takovej moc drsnej punk :D Rybicky... kdo je nezna, prihlaste se :wink:
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vencos 13. 12. 2007 15:51

znám z vyprávění :mrgreen: jo ale nemají náhodou píseň reality show?
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 13. 12. 2007 15:54

Mají, ale i další písničky jsou dost dobré ... touhle tak trochu prorazili :D

Samuel: FiXa je náhodou hodně dobrá, ale, sto lidí, sto chutí :) ...

btw: To pořádáš ty, ten Majáles?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 13. 12. 2007 16:25

includes: Mimojine take... je nas vic.

Ale najednou zase vypada, ze Elektrick Manni nebudou :) Na webu to uz sice maji, ale nikdo z nas s nimi nechce podepsat smlouvu, ze by nam tam z toho udelali kulnicku na drivi (v lepsim pripade) nebo ze by nedojeli.

Ted jsem se dival na youtube na sestrih z Inboxu na Ocku s Rybickama a ti typci sou fakt v poho :D
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 12. 2007 16:42

includes: Vypsana Fixa a ji podobne :roll: ...slysela jsem par jejich pisnicek a je to na jedno brdo, staci mit dlouhy vlasy, vychlastanej mozek a hlas uz neni zapotrebi :D ..., ale jo jedna pisnicka se mi od nich libi...jmenuje se nevim jak a je to o nejakym hrdinovi...asi takhle: pak vystoupil hrdina a dal si to nepamatuju :lol:

takze punk neposloucham stejne je to vsechno stejny...ale co asi neni nad to bejt nekde na nejakem festaku opilej a ovalenej :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 13. 12. 2007 16:44

a co ty fialky?
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 13. 12. 2007 17:00

To mi nepripada zrovna moc znamy (ja to neznam :lol: )
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vencos 13. 12. 2007 17:03

Zeptej se pankáčů :mrgreen:
Mě jima bylo řečeno "kdo by je neznal" :wink:
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 13. 12. 2007 17:21

Mr.BeeSee: myslím že za 5.000 nebo 10.000 ;)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tukatkat 13. 12. 2007 18:27

Vencos píše:Zeptej se pankáčů :mrgreen:
Mě jima bylo řečeno "kdo by je neznal" :wink:k/quote]

Jo přesně, kdo by je neznal? :lol: Já třeba jo.. ;-)

//Co třeba Hudr banden? :mrgreen: (kolik z vás je zná? :D)
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod Vencos 13. 12. 2007 18:32

neznám,ale hudra je spolužák :mrgreen:
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 12. 2007 20:20

Co Plus minus?
Pro ty co neznaji, hraji tam nektery clenove z byvalich Ine kafe a nektery songy na poslednim albu nejsou spatny... :)
Ale nevim, jaky maj financni pozadavky.

A souhlasim s tema Fialkama.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 12. 2007 20:25

bývalí Iné kafe? no tak už jenom proto bych do toho nešla
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 13. 12. 2007 21:48

Samuel Gordon píše:Vypsana fiXa je tfuj tfuj :) Jakoze mne osobne se nelibi...:

napíše člověk kterému se líbí rybičky 48 :roll: chápu že každému se líbí něco jiného... :) je originální.. ne tfuj tfuj :D
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod includes 14. 12. 2007 01:41

aquarkko píše:bývalí Iné kafe? no tak už jenom proto bych do toho nešlae/quote]

Už jen proto bych do toho šel, protože Ine Kafé byla skvělá skupina a měla skvělou základnu fanoušků :-P :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bombul 14. 12. 2007 12:59

includes

Vravis mi z duse. :wink: :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Player. 14. 12. 2007 13:07

includes píše:
aquarkko píše:bývalí Iné kafe? no tak už jenom proto bych do toho nešlae/quote]

Už jen proto bych do toho šel, protože Ine Kafé byla skvělá skupina a měla skvělou základnu fanoušků :-P :D!/quote]

Vsak ine kafe pocuvali 11-rocne deti (cize aj ja :D). Sice.. Teraz mozno posunuli vekovu hranicu. Ale ako sa mohol z kidiez pop-rocku stat punk, to uz nechapem. Zeby az tak zle skoncili.. :D
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mr.BeeSee 14. 12. 2007 13:46

viděli jste někdy Iné kafe na živo? já jednou a neznám moc kapel co hrasli tak falešně.... :mrgreen:
Mr.BeeSee
Čtenář

Odeslat příspěvekod lu.kas 14. 12. 2007 13:55

Player.: Bohuzel jo, novejsi alba byly dost mekky, objevovaly se v tv atd :( Ale ta hudba se mi porad libila, porad to "melo nazor" (Imidzak, Uspesne zapojeny), coz u vylozene komercni hudby neni. Poslednim albem to zas hodne spravili, tvrdsi, vyhraneny nazor (Stat).

Mr.SeeBig: Bohuzel ne :( Strasne toho lituju, nerikam, ze to neni mozny, ale stejne to musel byt zazitek skvely.

Jinak, v soucasnosti uz IK neposloucham, presel jsem na tvrdsi, ale porad je to jedna z kapel, jejichz koncert bych si nenechal ujit.

A k Plus minus - taky je to pomerne mekky (jak Samuel hleda) a myslim, ze az tak znamy nejsou (hrali na mensich festech), takze by ty finance mohly bejt unosny - zjisti to ;)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 14. 12. 2007 16:06

lu.kas: nechapem co je zle na tom, ze sa objavovali v TV xD, vsak cielom kazdej kapely je zviditelnit sa a naryzovat tolko prachov kolko sa len da
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod K1LL 14. 12. 2007 18:21

Jo, THe Fialky hrají dobře, pokud máte k dispozici potřebné aparáty, asi byste se dohodli. Myslím, že hrají za cesťák, takže by vás to navíc moc nestálo : ).
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 15. 12. 2007 17:19

Player.: Na tom neni spatnyho nic, spatny je az kdyz zacnou svoji hudbu prispusovat tomu, aby je do ty tv pustili :) Takze mekcit, ztratec nazor atd... To IK udelali castecne (porovnej stary alba treba s predposlednim), ale na poslednim albu zase napravili. Skoda, ze potom skoncili, strasne bych je chtel videt live.

Jo jeste k tem fialkam, oni maj vzhledove hodne vyraznej ten styl 1977 punk, tak aby to "bezny lidi" na tom festaku neodradilo :D Ne, jenom nikde neukazuj jejich fotky pred vystoupenim :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod K1LL 15. 12. 2007 22:27

lu.kas: Podle mě by lidi neodradili. Nejsou nějak přehnaně extravagantní - křiváky, pyramiďáky, Conversky a nějaké to punkové tričko.
http://punk.cz/data/USR_061_LETAKY/CD20 ... FILAKY.JPG
To např. takoví Casualties už by nějaké ty srdeční kolapsy způsobit mohli.
http://files.isound.com/pics/c/a/casualties.jpg
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sallmi 17. 12. 2007 12:04

to K1LL:
jenze na Casualties bych se krome punkeru ze sousednich statu utrh i ja :twisted:
sallmi
Čtenář

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 17. 12. 2007 20:45

Tak jeste uvidime. Neni to samozrejme jenom na me (bohuzel :twisted: ). The Fialky urcite ne, to by neproslo. Ty rybicky vypadaji nadejne, popr. ani Plus Minus neni spatny :wink: No kazdopadne vsem dekuju za nazory.

Jo a muzete taky prijet nas majales, ehm - Juniales, podporit. Zapiste si do diare - JUNIALES Kyjov 20. cervna 2008 :mrgreen:
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 12. 2007 22:04

Jeste me napadla Anawi... To sice uz s punkem nema temer nic spolecnyho, ale nepunkovy publikum by to mozna uvitalo vic...
A cenove jak na tom bude nevim, ale vzhledem k tomu, ze ma jedno CD, ktery je problem sehnat a nekupovat, asi ani na Slovensku moc znama nebude... Ja ji videl jako predkapelu Horkyze slize a hrala docela pekne ;)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 12. 2007 10:11

Mě ještě napadla Dukla Vozovna tu od nás z Pardubic....
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 19. 12. 2007 11:20

lu.kas: když sem tu stránku otevřel, první co mě napadlo tak bylo něco jako "verona" :mrgreen:)
Ale pravda že slovenky jsou vážně krásný 8)

Je to sice takový lehčí, ale vošklivá ta hudba neni :)
Ale třeba na tejhle fotce vypadá docela jako diskantka... :mrgreen: (no když tak na to koukám,tak snad ani ne,to dělaj ty brejle, ale na tý titulní stránce... :shock: :wow: )
Obrázek
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 12. 2007 21:15

Venca: Jo, me prvni napadlo Aaa, dalsi tuctova komercni blondyna s nudnou, nezajimavou hudbou... Poslech sem si a zjistil, ze se da hudba rekneme da poslouchat. I kdyz je na me moc mekka, i kdyz vim, ze kdyby byla trochu znamejsi, je to tuctova zpevacka pro hitparady, obcas si ji poslechnu. Mozna prave proto, ze takova zatim neni.

A jeji hudbu ma na svedomi Vladko z Ine kafe, kterej delal hudbou moc dobrou pro me (i kdyz taky mekkou v urcitych obdobich).

A ta fotka je docela extrem, videl jsem ji na zivo a to takova barbie zas nebyla :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník