Serj Tankian

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 21. 10. 2007 19:34

Pickun píše:Jenze pro vas je komerca vsechno krome : :twisted: eeeeeheeeee :x uuuuuuhhhhhh :x aaaaaaaahhhhh :twisted:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Cac2-dTkayY
a ted tvrde do me

Tak toto ti dá hot pěkně sežrat. :twisted: :D
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 21. 10. 2007 20:20

No tak zrovna Nile jsou takovou komerne uspesnejsi kapelou, takze ne moc dobra volba :lol:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 21. 10. 2007 20:33

Ja tomu nerozumim
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tark 22. 10. 2007 15:03

empty walls je fajn.
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 10. 2007 16:45

Mám SoaD rád, tak jsem se těšil i na Tankianův sólový počin. Předevčírem jsem si to pustil a dá se to poslouchat, ale kromě již zpropagovaných songů (Empty Walls, The Unthinking majority) tomu chybí nějaká větší dravost. Je to soubor cajdáků, občas obohocenými o pěkný hlas, který dokáže být poměrně sugestivní. Líbí se mi doprovod na klavír.
Je to komerční záležitost, ale určitě si to ještě několikrát pustím, dobře se u toho dělá něco jiného (např. učení).
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pickun 24. 10. 2007 19:44

Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 11. 2007 17:20

novy song...

Lie Lie Lie

8) 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod dekser 20. 11. 2007 09:56

Pote co SOAD skoncili, sem cekal ze Serj toho nenecha a zacne ze svou solovou drahou... Kdybych mel srovnat SOAD na zacatku, kdy je jeste nejak neobklopovala komerce, hrali trochu jinak nez ted, i kdyz testy maji porad stejne, o stejnych vecech, problemech apod... A kdyz ted Serj zacal, je to zase o necem jinem... ale Serj nema chybu a jeho i hudba SOAD se mi porad libi...
dekser
Čtenář

Odeslat příspěvekod podrzpapir 8. 12. 2007 21:14

Já jsem velkej SOADák ale sólový počin Serje mi nic moc neříká, Empty walls ujdou, ale chybí tomu SOAD tzn.: Shavo (kytara - ten plešatej s dlouhou bradkou) a John (bubny) tam prostě chybí a je jen tak nenahradí.

takže souhrn...zpěv je dobrej pořád, jeho hlas je prostě dokonalej, ale doprovodnou hudbu jen tak nedožene
podrzpapir
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 9. 12. 2007 14:09

Já jsem na jeho CD naprosto ujel ... hlavně akustická verze Empty Walls, to je něco :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 12. 2007 18:13

podrzpapir píše:Shavo (kytara - ten plešatej s dlouhou bradkou))/quote]

Z dob, kdy jsem SOAD hodně poslouchal, si pamatuju, že Shavo hraje na basu. :wink:

Jinak Serje zatím nehodnotím, ještě jsem se k tomu nedostal.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mcmichal 15. 3. 2008 19:27

Jo, dá se poslouchat, SOAD jsem nikdy neslyšel a nikdy se mi to nelíbilo, ale ST mi za chvilku začal trochu vadit, je to na můj vkus moc uřvaný
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2008 21:15

Myslím, že v červnu by měl dorazit do ČR :)
Nevíte, kde všude zahraje? Vím o Ostravě, tak jestli to nebude jediné jeho vystoupení v ČR
includes
VIP uživatel

Předchozí stránka