Linkin Park

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gdgrutierz IV. 15. 9. 2007 10:38

Ale ne oblíbené písničky od LP zhora od nejoblíbenějších až k méně oblíbeným :wink:
Pravidla podpisu nemají smysl
protože na ostatních fórech jsou povoleny:
obrázky,odkazy,webové či e-mailové adresy a fornátování
Gdgrutierz IV.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 9. 2007 21:58

Tak tímhle topicem sis ode mne trochu vyžehlil to, cos pokandal na jiném foru.

LP poslouchám, ať si každej říká co chce, nic už mě neovlivní víc, než to, když jsem s nima měl možnost mluvit.
Že například video WID je póza - ale kdeže. Po vlně tsunami založili LP vlastní charitativní "nadaci" - nebo spíš jen účet a sami na něj vložili (mám pocit) půl milionu dolarů.
Po hurikánu Cathrina se vydali do New Orleans, aby finančně pomohli obětem hurikánu.
Proti globálnímu oteplování jsou taky svým vlastním stylem. Všechny autobusy, vozidla a dokonce i letadla jsou uzpůsobena na to, aby produkovala co nejméně škodlivin (v případě kolových vozidel jezdí tuším na biopaliva). Takže WID je pro mě jakýmsi vyvrcholením jejich boje a ukazování, že Země má problémy. (Navíc ten klip WID je poměrně podobný songu Hurt od NIN, ačkoliv má tedy jiné tempo.)

Ad Collision Course - tohle je mash-up, ve kterém prostě udělali s Jay-Z kolaboraci a spojení vlastních písní.
Navíc - LP si nevybrali Jaye, ale Jay-Z si vybral je, když mu MTV navrhla, aby udělal s někým jeden mash-up song (tím je právě Numb/Encore), ale nakonec z toho udělali celé maličké album. Pro mě nejzajímavější z toho alba je song Izzo/In the end (vopravdu povedená věcička).
Ad nejboblíbenější song LP -
1) Breaking the Habit
2) In Pieces
3) Lying from You
4) My December
...a pak spousta dalších...

Ad videoklipy - Numb byl točen z části v Praze, část byla natočena v Kalifornii, protože ten kostel není český. Chester (zpěvák) byl v té době nemocný, kdy natáčeli ten klip, navíc v tu dobu měl zlomenou ruku (patrno ve videu From the Inside) a černé vlasy (ve videu Numb blond).
S animovanými videi pozor - je to jejich styl. In the End je vůbec první počin ve videoklipovém průmyslu takového ražení (získali za to spousty ocenění - např. nejlepší video roku), BTH například první anime video (získali za to spousty ocenění), remixové Pts. of Athrty je vůbec první videoklip dělaný plně počítačovou animací. (Crawling je počítačově upraven - tající ledy; Papercut také - animace měnících se obličejů a vylézajících mumií a much; Somewhere I Belong totéž - chodící blechy, postavy v kápích; Faint - objevující se duchové).

A k samotnému postoji LP a tomu, jak se na tu kapelu tváří spousta lidí...
Mnoho z vás si myslí, že LP byli "stvořeni", že jejich hudba je taková a maková, ale tak koneckonců máte možnost mít vlastní názor. Ne každému se může líbit vše, ale když řeknu, že mi bude 20 a že LP poslouchám 7 let a že si nepřipadám jako puberťák, že je poslouchám, tak tím chci říct, že během těch sedmi let se můj názor na ně spíš utvrdil (a to hlavně potom, co jsem s nimi mohl chvilku mluvit (haha, ale ne moc anglicky, bo ájina a já nejsme kamarádi :D)).
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 15. 9. 2007 22:01

Dneska jsem nekde zahlid klip k Bleed It Out a dost me to prekvapilo, protoze natoceny to bylo opravdu dobre a originalne...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 15. 9. 2007 22:28

Klip jako takový jo, část obrazu "chronologicky" a část pozpátku (a hlavně ta šavle na konci :tleskani 8) ), ale ta písnička, to je prostě slabota. Jako by se nemohli nějak odrazit a rozjet (což byl samozřejmě nejspíš záměr).
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Chemist 16. 9. 2007 07:23

To video BIO je vlastně puštěný "pozpátku", takže na konci vidíme, co bylo na začátku ;)
Mně se hodně líbí, je řemeslně dle mě zvládnuté na jedničku.

A ten song, pokud to někdo nevidí, je náhodou plný energie a na celém albu se skutečně vyjímá, protože to je jediný song takového ražení. ;)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 9. 2007 09:14

No jo, někdo si najde svoje argumenty, i kdyby se jeho kapela sebevíc potápěla. :) Nechci se hádat, patrně to oba cítíme jinak. 8)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 9. 2007 18:18

Mne po technicky strance zaujalo to, jak skloubili obraceny dej s normalnim v JEDINEM zaberu, neco podobnyho meli kdysi Coldplay, ale tohle melo poradnej drajv... A co se tyce songu, ten sice nema velky ambice a stejne jako klip nijak zavratne negraduje, ale vidim to v ramci zanru na lepsi standart.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 17. 9. 2007 11:17

ConPower píše:No jo, někdo si najde svoje argumenty, i kdyby se jeho kapela sebevíc potápěla. :) Nechci se hádat, patrně to oba cítíme jinak. 8) /quote]

Viz můj podpis :twisted:


quote="hot_spot"]Mne po technicky strance zaujalo to, jak skloubili obraceny dej s normalnim v JEDINEM zaberu, neco podobnyho meli kdysi Coldplay, ale tohle melo poradnej drajv... A co se tyce songu, ten sice nema velky ambice a stejne jako klip nijak zavratne negraduje, ale vidim to v ramci zanru na lepsi standart.


No Coldplay to měli, pokud se nepletu, vopravdu celé pozpátku (i zpěvák šel pozpátku, jen zpíval dopředu :D), ale tamto byl tuším plačtivý ploužák, tohle je poměrně rychlé energické video, sedne k textu a dle mě je opravdu řemeslně zvládnuto perfektně (jo, na jeden zátah, pozpátku, kapela dopředu)...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 9. 2007 11:52

"Reklamní" posty smazány
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 21. 9. 2007 13:38

JEDNO VELKÉ OT: Prosímtě, hele, nejsem si jist, že by tyto odkazy byly reklamní.
Pokud tomu tak je, smaž rovnou všechny odkazy na forech na různé stránky včetně youtube, na doupěcím foru například odkazy v sekci akční hry, protože to je na stejném principu. Pokud by se jednalo o odkazy reklamní, musely by propagovat vejplod oněch stránek - dejme tomu například čistě teoreticky na Dobrou vodu, Mattonku nebo tak - ale takhle se mně osobně z mého moderátorského pohledu zdá, žes přestřelil.
Odkazy to nebyly reklamní, nebyly to vodkazy na warez ani "neslušné stránky", takže...nevidím důvod, proč byly smazány.
:roll:
A než smažeš i tohle z důvodu OT, prosím, alespoň odpověz. Dík.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gdgrutierz IV. 22. 9. 2007 12:08

Zpět k tématu jo? :wink: :roll:
Pravidla podpisu nemají smysl
protože na ostatních fórech jsou povoleny:
obrázky,odkazy,webové či e-mailové adresy a fornátování
Gdgrutierz IV.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 9. 2007 23:47

LP jsem poslouchal ve 14, 15 -ti. Jsou to vlastne nejaky vzpominky.
Myslim si, ze ta nova deska je dobra. Pokud se rozhodli udelat neco jineho, vytratili se ze sveho minuleho stylu, museli to nahradit remeslne dobre. Myslim ze se to docela povedlo. I kdyz In Between bych nahradil bonusovkou High Roads...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gdgrutierz IV. 23. 9. 2007 08:56

LukasKoudak píše:Videoklip What Ive done, je úplně hroznej a úplně ho mega nesnáším :? :?s/quote]

Já ho taky nesnáším :roll:
Pravidla podpisu nemají smysl
protože na ostatních fórech jsou povoleny:
obrázky,odkazy,webové či e-mailové adresy a fornátování
Gdgrutierz IV.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 23. 9. 2007 09:33

xxxdvorixxx píše:LP jsem poslouchal ve 14, 15 -ti. Jsou to vlastne nejaky vzpominky.
Myslim si, ze ta nova deska je dobra. Pokud se rozhodli udelat neco jineho, vytratili se ze sveho minuleho stylu, museli to nahradit remeslne dobre. Myslim ze se to docela povedlo. I kdyz In Between bych nahradil bonusovkou High Roads...


Ten bonus se jmenuje No Roads Left (but one). Proč nejspíš nebyl na albu...och, Linkin Park se vždy chlubili tím, co nahráli ve studiu, že dokážou zahrát naživo. A Mike by tenhle song neuzpíval naživo.
Další věcí je, že In Between má hluboký text o vztahu dvou lidí, to NRL nemá.

Ve 14-15 letech /nic proti/ se nedá hudba ještě tak nějak chápat jinak. Taky se mi ve 14 LP líbili. V 19 letech si troufám tvrdit, že už je tomu jinak.

vquote="Gdgrutierz IV."]
LukasKoudak píše:Videoklip What Ive done, je úplně hroznej a úplně ho mega nesnáším :? :?s/quote]Já ho taky nesnáším :roll: /quote]

Já osobně WID považuju za moralistické video, které vyjma Nine Inch Nails a songu Hurt nemá obdoby (ostatně, spousta záběrů z WID je z videoklipu Hurt). Hodně povedené video, dobře sestříhané.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 23. 9. 2007 10:15

No jako v 15 jsem poslouchal ruzny veci. Nemel jsem oblibeny styl. Pokud se ale clovek preorientuje v mem pripade na Fleetwood Mac ci Marka Knopflera, tak pak samozrejme vnima tuhle hudbu od LP jinak.
Sorry za ten nazev, aspon je videt ze uz to tolik neposloucham :) ... Vlastne na albu je, ale jen pro USA.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků