Kupujete si CD-čka?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 1. 2008 20:12

@ MarkFX>
To já nejen že chtěl, já to dokonce i dělal. Jenže tenhle můj kazeťáček má line in na cinche, takže stačilo propojit se sluchátkovým výstupem televize. 8-) Sice nijak úžasná kvalita to nebyla, ale menší zlo, než k tomu používat mikrofon.

Je stejně zajímavé, že zrovna moje generace nějak vyrostla právě na písničkách nahrávaných z Esa. Co se pamatuju, dělalo to dost lidí kolem mě. :-D

Odeslat příspěvekod scater 26. 1. 2008 22:55

Mark - a to sem dělal hezky kazeťák před TV a zapnout nahrávání :mrgreen: ale všichni museli bejt zticha jinak to stálo za nic :) Z Esa a MTV. Taky ještě kelly familly...jéžiš...:D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2008 15:34

Majkl vP. píše:Je stejně zajímavé, že zrovna moje generace nějak vyrostla právě na písničkách nahrávaných z Esa.
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mcmichal 15. 3. 2008 19:23

Ne
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Čtenář

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 3. 2008 11:36

Nekupuju, nemám na to peníze.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod sephiroth 28. 3. 2008 11:39

Výjimečně si originálku koupím, naposled Christ illusion od Slayer (moc je sice neposlouchám, ale speciální edice s bonusovým DVD za necelopu stovku, no nekupte to!), předtím Impressions in blood od Vader - hlavně kvůli tomu nádhernýmu bookletu. Pak sem tam něco koupím v Levných knihách, ale poslední měsíce tam mají enem samej rock/heavy/power a takový podobný fuj. Největší terno, co sem tam pořídil, je album Rapture od Dragonlord, pak The sounds of razor through flesh od Failed humanity a I scream you suffer they die od Eostenem. Pak občas něco dostanu darem, jinak všechno stahuju, nejsem serpenízek, abych si mohl dovolit vyhodit vydřidušských 600,- za nový CD.
sephiroth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chemistry 28. 3. 2008 22:12

ano kupujem , čisté aby som ich mohol pak páliť
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 30. 3. 2008 13:38

Mám(e) doma něco okolo 80-100 originálních CD, ale už je to pro mě prakticky mrtvý formát, jen někdy při posezení si něco pustím, jinak mám vše v mp3
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 4. 2008 21:05

Pokud cena není přehnaná, tak si koupím. Posledně na koncertě v březnu za stovku, určitě jsem nelitoval. :) Muzika se mi líbí a podpořil jsem slibnou začinající skupinu (Innocens BTW).
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 4. 2008 18:21

Tak tenhle týden mi přišlo: Dissection - Storm of the Light's Bane, Morbid Angel - Blessed are the Sick a Testament - Formation of Damnation. Mňam. A to ještě mám předobjednanou novinku Hail of Bullets, to bude teprv nášup
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 29. 4. 2008 18:25

Kupujem,tak jedno-dva mesačne.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Snekac 9. 5. 2008 19:19

Dneska jsem si koupil první CD v životě - nové CD Ilony Csákové. No a parádně mě to uklidnilo a hodilo mě to do pohody. Sice jsem se nestihl tolik naučit, ale jsem za to moc rád.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 5. 2008 22:46

Na netu jsem narazil na Frailty od The Duskfall za kilo. No nekup to. :D
ConPower
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka