Jak se mění váš hudební vkus?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chemistry 23. 9. 2007 20:33

môj vkus sa mení dramaticky , nečakal som že v 30 si budem púštať JOSE CURA - ANHELO
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 23. 9. 2007 20:40

Maxim Turbulenc :arrow: discarny z nejakyho radia :arrow: ceskej rock (Kabati,Harlej...) :arrow: punk :arrow: temer jakykkoliv metal(nejvic posloucham Slipknot a SOAD) + NIRVANA
man.in.nirvana
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 23. 9. 2007 20:41

constantly changing :))
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 23. 9. 2007 23:11

Šmoulové, Britney, Shakira :arrow: Keane, Coldplay, techno & dance,... :arrow: ? svatební pochod ? :arrow: pohřební písně

:mrgreen:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 24. 9. 2007 06:09

Jen málo, vždycky jsem měl rád rock (tedy dříve docela tvrdý metal) a mám ho rád doteď. I když s postupem času "měknu", tak třeba jednou skončím u dechovky. :mrgreen:
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 24. 9. 2007 06:41

to každej :D
abuk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 24. 9. 2007 07:31

Začal jsem na techno začátkem 90. let, pokračoval jsem přes všechny možné styly, které se mi líbily. Nemám vyhraněný styl, jen poslouchám od každého něco - vždy to co se mi líbí. Jedno je stálé stejné nesnáším tvrdý metal a dechovku.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 9. 2007 08:06

Mno, začal sem rockem, potom jsem začal poslouchat hevík(2-3. třeták na střední) a pak sem se začal vracet do minulosti :lol: 4. ťák - 80tky a v současné době poslouchám 60.tky, 70tky - Derek and Dominos, Elvis, Chuck Berry, Jimi Hendrix(to jako víc) ale když se mi prostě nějaká písnička líbí tak je mi vcelku jedno co je to za styl a tu si prostě poslouchenu :))
anonymni

Odeslat příspěvekod Dismember 24. 9. 2007 09:21

van vren píše:tedy od člověka s nickem dismember bych spíše čekal, že bude poslouchat třeba tb]Dismember[/b] :)


no tak shoda náhod, ale death, black a takove extrémní styly nespolouchám..nelíbí se mi to...když uz je v muzice chaos, tak at uz je systematický :)
Seek and Destroy!
Dismember
Čtenář

Odeslat příspěvekod K1LL 27. 9. 2007 21:43

já poslouchám prakticky celý svůj hudebně aktivní život punk, rock, SKA, díky strýcovi od raného dětství i metal (převážně heavy), dále nějaké ty oldies klasiky a nepohrdnu ani klasickou hudbou
Aces High
K1LL
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 27. 9. 2007 23:50

můj příběh je docela podobnej těm man.in.nirvana a Zero_Cool :lol:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 28. 9. 2007 12:02

ConPower 17. 3. 2007 píše:Šmoulové -> Scooter -> Linkin Park, Limp Bizkit -> Sum 41, Blitky 182 (víceméně), Yellowcard apod. -> SOAD -> Korn, Slipknot, Static-X -> In Flames, Children Of Bodom, Into Eternity, Trivium, Dark Tranquillity, Soulfly... Teď je toho fakt dost. /quote]

Po půlroce se dostávám víc k blacku (Rotting Christ, Naglfar, Satyricon), thrashi (Slayer) a agresivnějšímu deathu (Gorefest, Nile). A nepohrdnu ani blackened deathem typu Behemoth. Všechno co jsem teď vypsal neposlouchám primárně, spíš se to pomalu, ale jistě dostává do rovnováhy s melodeathem. Když tak mi mrkněte na Last.fm (odkaz na www), některé jsou trochu níže, ale pak se vyhoupnou. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 28. 9. 2007 13:28

Šmoulové :arrow: muzikály, Jarek Nohavica :arrow: Beethowen, John Williams :arrow: Linkin Park, Limp Bizkit, Eminem, Rammstein, Kabáti :arrow: Nightwish, Reasmus, System of a Down :arrow: John Williams, Hans Zimmer, Nicholas Hooper, Harry Gregson-Williams, Nightwish, Jarek Nohavica :arrow: viz minulá fáze + další skladatelé symfonické hudby (nejraději mám soundtrackovou :wink: )
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 9. 2007 13:40

začalo to Petrem Kotvaldem

v 5-ti letech byl favorit DJ bobo, Scooter, nebo Michael Jackson

pak bylo ticho

v 11-ti přišel závan hip-hopu, R´N´B a rapu

ve 13-ti punkrock

a ted poslouchám vše, kromě metalu (viz www)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 28. 9. 2007 14:27

Ty vole, nemas nejak kratkej nick na last.fm?
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků