Jak se mění váš hudební vkus?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 16. 3. 2007 18:51

Jakým vývojem jste prosli?Copak jste poslochali dříve, co posloucháte teď a co mezitím?
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 16. 3. 2007 19:00

Šmoulové, Maxim Turbolenc -> všechno co hrálo v televizi a v rádiu -> kapely typu Sum 41 -> kapely typu Slipknot -> veškerý metal a hard rock (postupem času mě přestává oslovovat numetal)
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 16. 3. 2007 19:03

Zezačátku jsem poslouchal Depeche Mode, potom jsem poslouchal Depeche Mode, a nyní poslouchám Depeche Mode.
Zůstal jsem tedy u stejné hudební skupiny, ale hudební styl té skupiny se během té doby poměrně razantně změnil.
8) 8) 8)
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 3. 2007 19:05

Baby Studio Dáda -> ehm, Petr Kotvald -> cokoli co slo v radiu -> nu-metal a rock -> metal (hlavne tvrdsi odrudy)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 16. 3. 2007 19:19

Šmoulové -> Europe, Kiss -> Scooter -> Monkey Business, Tata Bojs -> J.A.R. -> Jazz, vážná hudba -> ?? .. (Ale myslím, že zde už je má konečná :wink:)
Anonymous

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 3. 2007 19:22

To, co do me nahustili rodice (Dada, Maxim turbulenc, Sverak+Uhlir) :arrow: Pop, ktery jsem slysel v radiu :arrow: Rock :arrow: Punk rock :arrow: Ruzny zanry od punku
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 3. 2007 19:25

Michael Jackson>Guns´n roses>red hot chili peppers>pearl jam...a pak se to začlo míchat podle nálad...Nine inch nails, soundgarden, Ministry, Lard, Rollins band, Alice in chains, Faith no more, P.O.D......Když chci odpočívat tak Jamiroqai, Death in vegas, Dawid Bowie, Jimmi Hendrix.A teď u mě nejvíc frčí nejvíce Nine inch nails.
A z čekých věcí mě asi nejvíc chytli tata bojs.
A jak mluví Jersey o konečné, tak u mě to konečná ještě není.Jistě budu verný tomu co jsem poslouchal, ale věřím že se nablí něco nového a nepoznaného.
Naposledy upravil trent dne 16. 3. 2007 19:29, celkově upraveno 2
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 3. 2007 19:27

v 8 letech punk, rock, metal
v 9 letech punk, rock, metal
v 10 letech punk, rock, metal
v 11 letech punk, rock, metal
ve 12 letech punk, rock, metal, Ska, Oldies
ve 13 letech punk, rock, metal, Ska, Oldies
ve 14 letech punk, rock, metal, Ska, Oldies
v 15 letech punk, rock, metal, Ska, Oldies
v 16 letech punk, rock, metal, Ska, Oldies

narození až smrt: Z hloubi duše nenávist Hip hopu, Rapu, R&B a odnoží 8)
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 3. 2007 19:43

hmmm, zajímavý nápad tématu, ale už vidím že se tady začnem nenávidět, viz Skinny takže radši nic psat nebudu.... :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 3. 2007 19:48

Klidně piš...Nenávist by t být neměla. Já teké nemám rád jisté styly hudby. Navíc by bylo lepší sem fat psát co máte rádi, než to co nenávidíte.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 16. 3. 2007 20:36

Celý dětství jsem vyrůstal na tom, co si pouštěl táta (AC/DC, Manowar, Iron Maiden, Guns and Roses, Nirvana, atd.) + do toho šmoulové, Leona Machálková, pak když byla éra Kabátů tak jsem patřil k největšim posluchačům, co hrálo v rádiu, chvíli fanoušek Linkin Park, pak jsem zkoušel kapely typu Sum 41, Good Charlotte, Blink 182 atd., ale celou dobu at hráli Šmoulové nebo Scooter jsem to míchal s heavy metalem, hard rockem a u toho jsem nakonec zůstal...
Metal forever :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirk4 16. 3. 2007 20:38

Vzdycky se k tomu neco prida :) (rock, hiphop, metal, soundtrack, pop), zadny vyhraneny artist neni :)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod NMS 16. 3. 2007 20:44

Od patnácti - všechno od poloviny 70. do začátku 90.let.
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 16. 3. 2007 21:29

666, house. dnes jedu v metalu, breakbeatu a kdyz se najde dobrej starej house :-] tak nepohrdnu.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chemistry 16. 3. 2007 21:47

ELAN - PINK FLOYD- SUEDE- MORRISEY- D&B-PSYTRANCE - vážna hudba...........
Naposledy upravil chemistry dne 16. 3. 2007 22:14, celkově upraveno 2
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků