Jak se mění váš hudební vkus?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Koalla 25. 11. 2011 20:04

Já vám řeknu něco o hudebním pravěku. Na začátku své puberty (to bylo v roce 1975) jsem poslouchal krátce Abbu atd. Ale brzy mě začali zajímat Queen, a pak jsem přešel na Pink Floyd. To bylo za hluboké totality. Dále skupina Yes. Mám rád, když jsou hudebníci špičkovými hráči. Také Dire Straits, Genesis ještě s Peterem Gabrielem. Z našich Radim Hladík a Blue Effect, Vladimír Mišík a Etc, Pražský Výběr, Progress Organization. Z folku Vladimír Merta, Jaroslav Hutka. Dnes to již nesleduji. Hodně té dnešní hudby se mi zdá, že je dost primitivní. Ale je to asi generační záležitost. Těm přede mnou se zase asi zdá primitivní nebo jinak neposlouchatelné to, co se líbí mně.
Koalla
Čtenář

Odeslat příspěvekod Emkot 16. 11. 2012 21:27

smoulové a znelky z toma a jerryho--rock typu horkýže slíže--takové ty komerckovky jako slipknot--lehci rock/metal typu sum41,system of a down--alternativni zanry typu three days grace--dubstep/electronic music--ted skoro vse(dubstep,elektronick,obcas ten rock a metal a ani mala davka talentovaneho rapu jako scott a brendo neuskodi)
Emkot
Čtenář

Odeslat příspěvekod michalkopecky2 23. 12. 2012 23:21

pop > rock'n'roll > rock > hard rock > metal > latin > reggae > rnb > indie rock > oldies
michalkopecky2
Čtenář

Odeslat příspěvekod eRiper 24. 12. 2012 21:38

Momentálně těžce ujíždím na trance, dance a chillout.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 12. 2012 23:27

Moj vkus sa nemeni. Stale len slovenske ludovky (profil, akord, senzus... - tanecne polky) a repete. Vypocujem si aj abbu a dalsie podobne, ale to len tak okrajovo.
Paci sa mi aj 90te roky pop, dance. Po roku 2000 uz takmer ziadna pesnicka nieje pre mna dobra.
Su to len same recitacie nadavok.
Ale mozno to je tym ze neviem ake pesnicky su teraz hitom. Doma radio nepocuvam a v praci mam kolegu co pusta hudbu z mobilu do reprakov alebo naladi taku stanicu, kde je casto ten rep.
Ked nieje v praci preladim na ine radio, kde hraju na prianie jubilantom. To sa da pocuvat aj ked niektore su dychovky co sa mi moc nepaci.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 12. 2012 12:47

No a jinak ja asi postupne premigruju nejakou cast svyho poslouchani smerem k jazzu, treba Django Reinhardta ted v posledni dobe posloucham mozna vic, nez je zdravo :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 12. 2012 13:32

Django je supr...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 26. 8. 2013 17:48

V dobach davno minulych, kdy jsem byla jeste hodne mala stenice, jsem poslouchala pred spanim Beatles, na kazetaku, se sluchatkama na usich.. :-]

Pak jsem poslouchala to co si poustela mati (Abba, Cranberries, Landa..), bo jsem nemela na vyber..

Nekdy tak kolem 11? - to jsem poslouchala da se rict cokoliv, co jsem si tak stahla na netu..

Pozdeji jsem zjistila, ze docela dost pisnicek bylo treba od eecek, spsek (ja to nemela pojmenovany) ..jsem se tim tak zacla prohrabavala, co ze to je vlastne zac.. dosla jsem k punku..

A dopracovala jsem se az sem, kdy posloucham punk, rock, psycho/rocka-billy, rokenroul, metal, ska a tak nejak co se mi kde zalibi.. proste takovy ty pomaloucky a mily pisne plny lasky :mrgreen:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 8. 2013 18:31

Ja som v 11 rokoch pocuval na otcovom kotucovom 4.stopom magnetofone, alebo na gramofone beatles, abba, boneym, saragossa.
Jugoslavske pesnicky co mal otec sa mi vtedy nepacili.
Neskor v dobe kaziet otec kupoval ludovky, akord profil, to ma nebavilo. Pocuval som radio duha a pesnicky pop a dance z 90 rokoch zostali vo mne dodnes. Nove moc pocuvat nemusim.
Z internetu moc nestahujem. Prisiel v dobe, ked som bol uz dlho dospely a tak mam len 2GB najlepsej hudby, nahravky z radia alebo vhs z kaziet (nahravky klipov z viva) sa mi nechcelo nahravat do pc.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra987 12. 12. 2016 16:24

Naposledy jsem poslouchala Hanza Zimmera protože prostě miluju filmovou hudbu a doporučuju všem, kteři taky mají ji rádi a kromě toho jsou např. unavení po týdnu práci. :-)

-- 12. 12. 2016 17:36 --

Hm... Ještě nedávno jsem ráda poslouchala techno, dance a pop. ;-) Teď asi jdou na mě léta haha a můj vkus vyvinul. :-D Teď mám ráda poslouchat klasickou hudbu nebo starý dobrý rock. :-))
Petra987
Čtenář

Odeslat příspěvekod mbing 10. 7. 2017 21:17

mbing píše:
mbing píše:19xx-19xx Disco :-!
19xx-2008 zahraniční POP
19xx-2008 Dance
2004-2008 Techno
2005-2005 Chill Out
2005-2006 Hip Hop
2006-2008 Drum and Bass

2009-2011 Drum and Bass
2010-2011 Dubstep

2012-2015 Metalcore
2012-2017 Drum and Bass
2015-2017 Black Metal
2017-2017 Techstep
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takahoj 14. 7. 2017 16:50

Mám to podobně jako ty, Koallo. Jen jsem se tak nějak prokousal k Rihanně, Shakiře, apod :-))
takahoj
Čtenář

Odeslat příspěvekod vokobere 15. 7. 2017 10:53

19XX - 2017 Depeche Mode
Muj hudebni vkus se menil zaroven s hudbou te kapely. 8-)
vokobere
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků