Metal a vše kolem; škatulkování, debata

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 17. 3. 2007 15:17

Na BA měli Dimmu řádně zprasenej zvuk, kdo nestál uprostřed, měl smůlu. taky jsem dycky chtěl vidět naživo Fear Factory, ale Bell mě celkem zklamal :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 3. 2007 15:18

Ja jsem na Dimmu schvalne stal na nekolika mistech, ale stejne... ten zvuk byl mizernej snad vsude. A Fear Factory jsem vzdal, protoze tam bylo TOLIK lidi, ze sem radsi sel na pivo :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 17. 3. 2007 16:01

mno jo, FF jsou v našich končinách populární, neznám metalového bubeníka, kerej by z Herrery neslintal :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 17. 3. 2007 16:54

Hej kámoši sa z Brutal Assaultu vracaly sklamaný ,všetci mi povedaly že Dimmu bol o hovne. To na veci nič nemení na CD znejú skvele.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 17. 3. 2007 17:04

na cd zní dobře všichni, kdo maj dost peněz.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 17. 3. 2007 17:51

Ale no tak, vo vačšine Norskych kapiel hrajú výborný muzikanti ti si kvalitu kupovať nemusia. Ak niekto nevie hrať a nemá nápady tak to nezamaskuje žiadnym balikom penazí.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 18. 3. 2007 16:31

hm...ewa farna? simple plan? tokio hotel? dal?
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 3. 2007 18:19

oni si nekoupili lepsi zvuk a hudbu. ty za to jeste penize dostali
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 18. 3. 2007 18:25

mas pravdu, on jim tu hudbu totiz nekdo slozi. a lepsi zvuk se da koupit s prehledem podle rovnice vice penez = lepsi nastroje a moznost nahravat v kvalitnim studiu. kdybychom meli tolik casu a penez, abychom si mohli dovolit nahravat treba tyden ve spickovym studiu, tak by nase nahravky taky znely uplne jinak, nez zni (o kvalite hudby se bavit nebudu :mrgreen: )
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 3. 2007 18:26

neni dulezity mit super zvuk, dulezitejsi je ze je hrani hlavne zabavou ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 21. 3. 2007 19:10

Tak nám vyšiel nový Dimmu Borgir:
In Sorte Diaboli - jedným slovom bomba. :twisted: :tleskani :-P
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 4. 2007 18:07

Kdyz uz jsou tu ty DB nadhozeni - tak 19. rijna budou v Praze. Ne ze bych na ne chtel jit, jednou mi to bohate stacilo, ale jako predkapelu budou mit Amon Amarth, a ty bych si na zivo libit nechal, jeste jsem je nevidel
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 1. 4. 2007 21:20

Jo, včera jsem to čet...doufam, že na AA vyrazim, Dimmu Borgir nijak extra vidět nemusim, možná je do tý doby naposloucham :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 4. 2007 11:19

A jeste jednou DB - v Americe se jim nelibil obal noveho alba, tak ho smahem zakazali.... :roll:

Obrázek

Me se ten cover teda taky nelibi, ale spis kvuli tomu ze se mi zda nevkusnej, splacanej ze vseho co jim prislo pod ruku, nez ze by me nejak poburoval...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 3. 4. 2007 20:37

Ten obal je nic moc ale doležitých je tých 8 songov v obale ,tie sa tupím amikom určite páčiť budú.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků