Zabudnuté hity 80´s

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod du.san 1. 3. 2007 11:23

Veľa dobrých hitov ktoré sa hrávali na diskotékach v 80´s rokoch už dnes nieje počuť!Aj keď som hladal na nete tie skupiny,alebo spevákov,akoby zapadli prahom-nikde som ich nenašiel.Kvalita na "MC"už nieje taka dobrá a preto vyberám niektorých spevákov:"Michel Cretu-Samurai", Kenn Lacej, Mike Berford,Love Affier,Tiffany,Seff Harison...... " Staicke-Woodoo dance",Fenc, Monthe Christo,Fiven Fictions,Man 2 Man......a ďalší!Ak som ich zle napísal ,tak ma opravte a podelte sa o hudbu ,ktorá poteší!
du.san
Čtenář

Odeslat příspěvekod xaero 1. 3. 2007 11:25

Myslíš něco jako Gary Numan - Cars, Fine Young Cannabals - She Drives Me Crazy, Kc & The Sunshine Band - Get Down Tonight ...... nebo jsem uplne mimo?? :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod du.san 1. 3. 2007 12:25

Ano to je ono!Niektoré pesničky sa tam daju zaradiť.Nečakal som že príde odpoveď tak skoro!
du.san
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lukecz 1. 3. 2007 13:05

Díky za tohle téma :D Co takhle Bobby Brown, Sabrina, The Wispers, Kim Wilde :oops: , Fiction Factory, Keith Marshall, Toto... a to je jen zlomek těch pro mnohé méně známých ,ale pro mě oblíbených...
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod maty1976 1. 3. 2007 14:15

Já si z 80.let hodně rád pouštím Ultravox z let 1980-83.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 3. 2007 16:36

na hudebni televizi VH1 (video hits) jdou hodne casto 80. leta.
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 3. 2007 16:48

Něco s 80. let si přece jen poslechnu, je to vzpomínka na mládí :)
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod maty1976 2. 3. 2007 11:00

K tý VH1 - spíš VH1 Clasic nebo jak se ten kanál jmenuje. Z hudebních stanic snad jediná, která mě nevadí. Částečně je to vzpomínka na mládí, nebo teda spíš dětství, a taky se mi zdá, že hity 80.let (a starší) byly tak nějak vkusnější a zajímavější než v poslední době. podobně to mám i s filmy.....

Na MTV apod. bych dlouho koukat ani poslouchat nevydržel
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JN 5. 3. 2007 14:33

Netušíte někdo - dal by se někde na netu stáhnout žebříček Billboard HOT 100 (po týdnech) od začátku až dodnes (no, stačilo by tak do r. 1990)? Na netu jsou ke stažení první stovky jednotlivých let (i jednotlivé písně v mp3), ale detailní listing nelze sehnat. Pokoušel jsem se ho koupit v knižní podobě (těmito věcmi se zabývá autor Joel Whitburn, viz Amazon), ale montálně není k dostání. Poraďte.
JN
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jirk4 5. 3. 2007 14:49

To**entLeech
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Renegade 5. 3. 2007 22:32

jo, tak s timhle musim souhlasit. Je plno peknejch klipku z 80tych let, ktery uz jsou jaksi zapomenuty :? ,napr: Modern Talking: Cheri Cheri Lady nebo Bananarama-Venus
Renegade
Návštěvník

Odeslat příspěvekod simaco 27. 4. 2007 08:49

Tu 100 USA jsem před rokem na netu našel,ale už si nepamatuju kde to bylo, zkusím se mrknout.
Moje hitovky z 80 let jsou hlavně ty super ploužáky z USA.
Debbie Gibson-Lost in your eyes,Richard Marx-Hold on to the nights,
Breathe-Hands to heaven
a z Evropy to všechno od Stocka....Sinitta-Cross my broken heart,Hazel Dean-Whos living who,Brother Beyond-Harder i try
prostě rok 88 to byly pecky
simaco
Čtenář

Odeslat příspěvekod simaco 27. 4. 2007 11:21

tady je odkaz zatím aspon před 20 a 25 lety USA -datum 25.4. 1987 http://www.worldcharts.co.uk/oldies/1980/us85.htm
24.4.1982
http://www.worldcharts.co.uk/oldies/1980/us80.htm
//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžete Obrázek
simaco
Čtenář

Odeslat příspěvekod polda 29. 9. 2007 19:45

Můžu doporučit internetový rádio \rádiocity.cz - 80desátka/ tam většinu písní hrajou furt 8)
polda
Nadšenec

Další stránka