Rychlá Hudba

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 28. 1. 2007 16:40

Chtel bych tady rozvest diskuzi o rychle hudbe. Zajimalo by me totiz, co se napriklad lidem nelibi na Drum and Bassu, Hardcoru (pokud nekdy v zivote slyseli) ci podobnych stylu s vysokym BPM. Pridam jsem par ukazek a chci od kazdeho z vas, kteri si to poslechnou vedet, co vam napr. vadi, ci nelibi (mam totiz pocit, ze se tyto styly hodne odsuzujou uz jak se slysi ten nazev) Pozdeji by mohlo byt pridano hlasovani ;)

1. Skladba

2. Skladba

3. Skladba

4. Skladba

Jen tak pro orientaci
1. Skladba je klasicky Liquid funk, kde je staly zaklad lamaneho beatu, jen misto, tvrdych rezavych bas obohacene o radnou davku resonance, se vyskytuji nenarocne basy a lehke beaty a radnou davku atmosfery.

2. Skladba je typicka tzv. Dancefloorovka. Tento novy substyl DnB rozvinut predevsim dvojici Pendulum a Subfocus, je stale vice obliben i u normalnich posluchacu. Myslim si, ze tahle ukazka se bude libit vice lidem

3. Skladba ma velice silnou atmosferu a taky chytlavou melodii spolu se zpevackou. Tento trek poblaznil hlavy vsem milovnikum DnB roku 06, uvidime, jak zaujme vas :)

4. Skladba je uz klasicky DnB roku 2006 znaky: hutna basa, rezave Synthy, skvele nalamen beaty. Takhle se vetsinou prezentuje norska trojice Noisia. Pocitam s tim, ze tahle skladba moc v oblibe nebude :)

Preji prijemny poslech :)

Zdroj: http://www.juno.co.uk
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 28. 1. 2007 16:48

Mno takze :)

1. Mno tak tuto skutecne nemusim .... ale nevadi mi to
2. Tady se mi hodne libi rytmus a celkove dost hezky ....
3. Vubec nenadchlo... nic moc ... na me mozna az moc rychle, nevim ...
4. Jedine co se mi na tom libi jsou ty hutny basy :) jinak nic moc

Poslouchal jsem na Koss Porta Pro.

Jinak Tekno a ten Sound System atd. nemam rad takze mi nesedne ani tuto ale tuto je proti tomu jen odvárek :). Holt v muzice mam rad zpěv a nástroje :) a tuto mi moc nesedne
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 17:29

Jo tak já možu všechny 4, poslední 2 roky je DnB můj nejoblíbenější žánr...
Dokonce myslím že to aj má budoucnost, jedno velký moravský město tím celý žije, a nic jinýho se tam neposlouchá... :roll:

Tohle bude muj oblíbený thread, ale škoda že tady na pauze je drtivá většina "metalistů" takže nas tady budou fuckovat a normální debata se tu nerozvine... :?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 28. 1. 2007 17:43

Ale jo ja si o tom rad popovidam mozna si to taky oblibim ale musite jeste dat nejaky priklady hezky .. :) neco na zpusob 2. :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 1. 2007 18:08

takovyhle valy hrajou v vzdycky v emporiu. jako kulisa se to pouzit da, ale ze bych to denne potreboval, tak to teda nee
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 28. 1. 2007 18:18

no pockam si na dalsi reakce, pak neco k tomu vic reknu ;)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod technosmazka 28. 1. 2007 18:33

andels: tak s tebou si budu rozumet :tleskani :tleskani neni to mesto nahodou Valašké Meziříčí? tam to prej celkem zije :D jinak nejvic se me libi trojka....(ale snesl bych neco ostrejsiho)........
technosmazka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technosmazka 28. 1. 2007 18:36

me zas celkem zaráží jak kazdy odsuzuje tyto styly (drum, techno atd..) a kdyz to pusti DJ na diskotece tak je na parkete plno (samozrejme i tech kteri ve skole nejvic na tyto narazi-např. moji spolužácí :D ) ......jinak nechcu ryt do metalistu a spol....ale myslim ze maji ty kecy protoze neumi poradne kalit na parketu :twisted: ..kazdy metalista dycky sedi na *****
technosmazka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 18:58

mě se asi nejvíc líbila ta 1 nebo 2. takový dobře propracovaný, melodický... 8)
Trochu mi to připomínalo muj nejoblíbenější Aphrodite nebo Juanitu Juareze... :wink:

Technosmazka: ne-é myslel jsem jiný,vetší město.. Ale koukám že to žije aj ve Valmezu, jen tak dál
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 28. 1. 2007 19:39

1. skladba
Cíleně doma bych to asi neposlouchal, ale jako kulisa k nočnímu internetu nebo naopak k pařbě na chatu ideální.

2. skladba
Tohle ne. Má to příliš popově uhlazený "neotravující" zvuk, a na mě moc "disko" přechodů.

3. skladba
To samé co jednička, kulisa k nějaké další činnosti nebo na chatě k absintovému svíjení :).

4 skladba
Se mi líbí. Kdyby byla bez toho polorapujícího hlasu a trochu víc industriální, tak je super. Mám rád nemelodickou hudbu.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morganne 28. 1. 2007 19:48

na úvod jen, že v téhle hudbě se zatím neorientuju - trochu ochutnávám 8)

1. skladba - líbí, dobrá podkresovka
2. skladba - vůbec nelíbí, příliš jednotvárná
3. skladba - na první poslech moc rychlé, ale časem bych si ji oblíbila
4. skladba - tahle věc mi přijde nejzajimavější a líbí nejvíc :)

MarkFX: je to brno?
My life sucks, but the special effects are awesome!
If I had balls they would be bigger than yours!
Mary was only a virgin. If you don´t count anal.
morganne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 28. 1. 2007 19:52

technosmazka píše:jinak nechcu ryt do metalistu a spol....ale myslim ze maji ty kecy protoze neumi poradne kalit na parketu :twisted: ..kazdy metalista dycky sedi na *****

Tak co jinýho na diskotéce, to je jasný, že sedí na *****, když je totálně na srač*y :D
Samozřejmě na festácích a koncertech se kalí jinak ;P
Trochu OT.:)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andels 28. 1. 2007 21:04

Morava je vlastne jeden takvej velkej undergroundovej celek, vetsina DnB producentu, vcetne me, pochazi z Ostravy a okoli
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 21:27

Narcissus píše:4. Kdyby byla bez toho polorapujícího hlasu... ./quote]
To je MC (čti emsí) A když to nějakej dost dobře umí tak je ten třeba hodinovej set nejvíc mazcovní... :wink:
nquote="morganne"]
MarkFX: je to brno?

No v brně to určitě taky dobře duní, třeba v Orion hale nebo jak se to jmenuje... Ale myslel jsem tím Olomouc => víkendové večery to tam fakt žije (esko atd...) ale to víceméně v každým městě... 8)

Andels: jojo, ostrava není co řešit, viz muj zážitek při cestě na Czechtek kdy jsme nastupovali do přeplněného vlaku ostravských technařů... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 21:35

andels píše:Morava je vlastne jeden takvej velkej undergroundovej celek, vetsina DnB producentu, vcetne me, pochazi z Ostravy a okoli

Počky a ty se v tom jako nějak víc pohybuješ, jezdíš po akcích a tak?? děláš aj DJe ??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků