Underground Hudba

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod brigy 15. 12. 2006 21:56

Jestli chcete českou hudbu, co je jiná než všechno české tak si pusťte:
Natalie Kocábová - HUMMINGBIRDS IN ICELAND (2006)
brigy
Čtenář

Odeslat příspěvekod andels 15. 12. 2006 22:25

Jo asi sem se vyjadril dost blbe, pro tyhle okruhy lidi
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 15. 12. 2006 22:32

to Michal P: Ano, jsem ročník 1976 a asi v této oblasti přehled mám, protože mě to zajímá. Horší by to bylo s tím, o čem se tu povídalo před tvým příspěvkem :))) Spoustu věcí a souvislostí jsem samozřejmě zjistil až zpětně, ale prostě nějak se stalo že jsem v devíti letech poslouchal Visací zámek,Jasnou páku a Zikkurat a v jedenácti byl mou nejoblíbenější kapelou Pražský výběr. Asi od sedmý třídy jsem se začal o podobnou hudbu zajímat víc, ve třinácti jsem si objevil Psí vojáky atd., který mám dodnes nejradši. Ještě jsem před revolucí zažil koncerty různejch kapel na Chmelnici, na Deltě apod. Docela byla výhoda mít o deset let starší ségru, která mě nasměrovala, pak už jsem si hledal cestičky sám. Ségra ale zaslouží nehynoucí dík za tuhle éru 2.pol.80.let. Třeba že jsem doma strašnou spoustu neoficiálních kazet - normálně jsem v 1988 sjížděl Plastiky: Kanárka,Mouchu v ranním pivě apod.
Ale s kamarádama jsem se moc neshodl, ti spíš poslouchali buď diskotékovou muziku nebo metal. Tak jsem taky byl v obraze, ale nebylo to to pravé.
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 7. 1. 2007 17:42

já z toho co jsi vyjmenoval bych vzal za povděk tak ten hardcore... ;)

třebas http://www.sweb.cz/radio-jerevan/stit.htm stojí za to :)

anebo naše supr-dupr kapela ;) bueheheheee... kdo hledá najde ;)
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků