Ewa Farna

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 25. 1. 2007 15:43

Rekl bych ze jeho perspektiva nebyla takova, ze skonci jako prizvukovac v jalovy show...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 25. 1. 2007 23:13

Ale co by mohl chtít. Vždyť na náš hudební trh je tady těch hvězd nějak moc, nemyslíte? Ale jen pár je dobrých. Mám pocit že je tu přesuperstarováno a přemaxováno. Farná je po dlohé době aspoň něco nového a ne tuctová zpěvačka, která chce být hvězdou za každou cenu.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 25. 1. 2007 23:58

Nejlepsi je, ze se u nas docela dost prosazuji zahranicni zpevaci a skupiny a co pak zbyde na ty nase chudacky????
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 26. 1. 2007 00:03

Vystihls to, chudáčci. Se mrkni na Langerovou, Horvátha! Jedna divná, druhý cikán, s tím se kariéra dělat nedá.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 26. 1. 2007 01:45

Tady se pomalu neda s nicim delat karieru pokud nemas prachy.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 26. 1. 2007 10:10

Je, je to o penězích. Chvilkama mně to přijde jako přímo vnucování a ne že by diváci o ty "hvězdy" stáli.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 2. 2007 19:05

Nak nechapu, proc ji media stale porovnavaji s Avril Lavigne. Ano, obe zacinali s hudbou velmi mlady, ale hudba AL mi prijde na trochu vyssi urovni.
Nerikam, ze to je naka uzasna a originalni zpevacka, ale pokud vim, tak si pisne pise sama, texty udajne vyjadruji jeji pocity, coz oboji cenim, hudba se mi teda zamlouva podstatne vic nez ta Ewy Farne... Avril Lavigne ted uz dlouho neposloucham, jenom vzpominam jak kdysy jo... ;-) To, ze pry pouziva syntetizery hlasu atd. nekomentuju, ktera dnesni popova zpevacka ne?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 20:38

S těmy texty máš recht :wink:, AL si je píše sama, zatímco EF nechce nikoho kopírovat, ale texty a písně má převzaté :lol: ... to jsem se válel smíchy, když jsem toto četl v nějakém rozhovoru :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 13. 2. 2007 20:44

To snad nemuzes chtit, aby si ve 13 letech (nebo kolik ji je) psala texty sama.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2007 20:46

tj, v tom je AL o trochu vepředu, ale i tak, proč ne? AL začínala taky okolo puberty ... a někteří lidé skládají i od dětství :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 13. 2. 2007 21:06

znám spoustu mladejch pankáčů, co si dělaj písně sami... 13 let vůbec není problém... jen se s tím nes*rou do televize, no :D

ono, dnes jsem tu rovnátkovou ***** viděl poprvé a chtělo se mi bl*t :-/ umělá hvězda přesně, jak ji máme nejraději... grrrr!
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 2. 2007 21:23

lu.kas píše:Nak nechapu, proc ji media stale porovnavaji s Avril Lavigne. Ano, obe zacinali s hudbou velmi mlady, ale hudba AL mi prijde na trochu vyssi urovni.

Ja to přirovnání žeru ted poprvé, ale hnedka stím souhlasím..
Však AL taky třeba první dva roky když ještě nebyla známá tak nebyla na takové úrovni, a ta naša se třeba za 2 roky hoodně vypracuje 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 13. 2. 2007 21:26

2 kurcatovim:
No dyt jo, ale o tom punk je, ne? Nedovedu si predstavit, ze by punkovy kapeli prebirali od nekoho texty, i kdyz dneska bych se tomu uz nedivil ...

P.S.: To ti ta EF tolik lezi v zaludku, ze se o ni takto vyjadrujes?
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 21:30

Koukám že dosti lidem leží v žaludku, mě nevadí takových bylo a bude, tahle je zajímavá jen že je dost mladá.
Něco pro Kostiče :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 14. 2. 2007 08:40

tak i punkovy kapelky muzou prebirat texty... a pak z dechovky udelat hc punk :)
me osobne je jedno co ewicka :D "tvori" za "hudbu", na disku se mi to nevali takze to slyset nemuzu, radio neposloucham(kdyz uz tak neco z netu napriklad HardRadio.com ;) ), na telku nekoukam...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků