Nový bubeník COF je Čech!

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 11. 2006 17:45

Prave jsem se na netu docetl, ze nahradou Adriana Erlandssona v sestave Cradle of Filth je český bubeník Martin "Marthus" Škraloupka, znamy z kapel Inner Fear, Galactic Industry nebo Mantas. Docela prekvapeni co?

Znate nejake jine ceske hudebniky v sestavach zahranicnich kapel?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 19. 11. 2006 18:20

to už je docela stará informace...a kvůli tomu mě štve, že mám stužkovák na stejném datu jako je Zimní Masters...mno pokud vím, tak třeba Roman Lomdatze chtěl dělat konkurz do Slayer po Lombardovi, ale nakonec do toho nešel.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod van vren 19. 11. 2006 19:03

no, taky už to chvíli vim a podle mě odchodem Erlandssona COF hodně moc ztratily, on je výborný bubeník a pochybuju, že ho Martin Škraloupka dokáže plně nahradit
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 11. 2006 20:56

To jo, o tom jsem nevěděl... I když o Cradlech jsem toho moc nezjišťoval. :) Nahrál s nima už Nymphetamine, nebo až teď Thernography? BTW mám si Thernography stáhnout? Nymphetamine po industriální stránce líbí, texty raději neřeším. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 11. 2006 20:58

Nenahral s nimi ani jedno, proste ted uprostred turne nahradil byvaleho bubenika :)
Jinak Thornography jsem jeste neslysel, ale Nymphetamine je slabota a podle ohlasu neni Thornography o moc lepsi... a vubec, nemam COF a hlavne toho skreta Daniho rad :twisted:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zelik 22. 11. 2006 21:00

Thornography je docela melodický album, ale jinak z black metal, jak jsou CoF označovaný to nemá nic společnýho...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 11. 2006 21:02

Tyhle škatulky neřeším, ale COF se mi docela líbí. ;)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 22. 11. 2006 21:10

Tak CoF nahráli snad poslední dobré album Midian.. Pak to s nima šlo s kopce a Thornography snad nemá ani cenu rozebírat.. Jak bylo řečeno Nymphetamine byla bída a tohle je ještě větší..
Dani-Filth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 23. 11. 2006 16:25

Skaroupka má tu výhodu, ze je rychlej. Ono, Cradli nejvíc ztratili, když odešel Barker, Erlandsson me az tak nechytl. barker je sice tlustej, ale dobrej. :D
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník