Nejoblíbenější punkové skupiny...

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 9. 1. 2007 22:12

kurcatovium píše:
lu.kas píše:Souhlasim ze to uz rozhodne neni punk, i kdyz pop nebo rock taky ne...

je to jedním slovem: komerce!!! praví pankáči právě tímhle pohrdaj... ;) :Ds/quote]

Z techle komercnich kapel trochu posloucham Green Day. Jo, delaj to pro penize, ale stale v hudbe vyjadrujou svuj nazor (American Idiot) a hudba jako celek je pekna
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod kurcatovium 10. 1. 2007 15:41

lu.kas píše:Z techle komercnich kapel trochu posloucham Green Day. Jo, delaj to pro penize, ale stale v hudbe vyjadrujou svuj nazor (American Idiot) a hudba jako celek je pekna

jj, to je chvályhodné (Bush je fakt idiot)... ovšem ta kapela se již ve většině písní hooodně odklonila od punku... jak říkám, spoustě lidí to vyhovuje, já bych byl však radši za opak
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 1. 2007 19:36

Samuel Gordon píše:Grunge? To slysim snad poprve :nenapadne-/quote]
Jsme dva :) :nenapadne
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 1. 2007 20:52

Vy neznate Nirvanu? :shock: I kdyz grunge je vlastne v podstate mrtvej tak 13 let od smrti Kurta Cobaina... Jeste se objevuje par post-grunge kapel ale vetsinou to za moc nestoji...

Jinak k tem Green Day - komercni neni spravny slovo, tahle kapela stve hlavne tim ze si vymyslela vlastni, popovejsi pojeti punku, honosi se pridavkem neo-punk a hraje si na strasny rebely, i kdyz ta jejich popina je fakt okate zamerena na co nejsirsi spektrum posluchacu...
Naposledy upravil hotspot dne 10. 1. 2007 20:55, celkově upraveno 1
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 1. 2007 20:55

Nirvanu znám..... Ale neměl jsem páru co to je za styl...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 1. 2007 20:58

Tak jeste jednou, jestli jste to jeste nevideli, tak zkuste ten film Singles :wink:

"kouzlo doby, kdy frčely martensky, flanelový košile a Seattle..."
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 1. 2007 21:31

Green Day hrajou popovejsi punk, ale neopunk sou i Ine kafe, coz se z GD neda srovnat... Jo, je to neco mezi punkem a popem, ale takovy jeste prijatelny.
Zamereny na co nejsirsi spektrum posluchacu = komercni, cim vic posluchacu, tim vic penez...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 10. 5. 2007 19:53

Trochu to tady zas oživím.. Poslední dobou se mi líbí The Lawrence Arms (loni tu v lednu byli spolu s Anti-flag). Objevil jsem i Dropkick Murphys - punk, u kterého je jasně vidět vliv irského folkloru. Taky dobrá muzika
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skinny 11. 5. 2007 16:34

Dropkick maj hlavně podařený zakompování dud do svý hudby

jinak já mám rád hodně punkových kapel, hlavně ty starší - Ramones, Sex Pistols, The Clash, NOFX, Dead Kennedys, Bad Religion atd.
ale poslechnu si i novější věci
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skara 12. 5. 2007 10:40

jo nevite jaka anglicka skupina zmodernizovala song Sex Pistols - God Save The Queen ?
Sk@ra
Skara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 12. 5. 2007 15:35

vim jen ze <|||> predelali Sex Pistols - Holidays in the sun
(Mozna zejtra prijede prezident)
edit: jinak k tem Jaksi Taksi: mam pocit ze si taky hrajou tak trosku na neco co nejsou. kdyz v jednom songu zpivaj jak je bavi "nosit vlasy barevný" a pritom kdyz se na ne podivam tak nemaj zrovna nabarveny vlasy..
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 5. 2007 15:57

a co takhle Anti Product? Zná někdo???? Tomuhle já říkám punk :) A ta dě(í)vka tam pěkně kráká :)
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van vren 12. 5. 2007 16:47

Skara píše:jo nevite jaka anglicka skupina zmodernizovala song Sex Pistols - God Save The Queen ?

Nevím jestli se dá říct zmodernizovali, ale cover verzi nahráli třeba Motörhead. :wink:
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 5. 2007 16:57

Skara a dalsi covery od Sex Pistols (hodne dobre) nahrali Megadeth (Anarchy in the U.K.) a Velvet Revolver (Bodies)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod kurcatovium 14. 5. 2007 17:38

Nějaká ta punková předělávka se najde i u Six feet under na CD Graveyard Classics ;)
kurcatovium
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka